Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

vyleju si srdíčko,omluva

Jelikož je mezi námi spousta pejskařů, dávám zde možnost seberealizace :)

Autor tématu
Kadett
Věčnej rejpal
Auto: mikrooff Panda 4x4 Sisley,Pajero I 2,5td aut....
Místo/Bydliště: Nučice,okr. Praha-východ
Stav: Offline

vyleju si srdíčko,omluva

Příspěvek od Kadett » Čt 27.12.2018, 12:14

včera u nás měli srnomrdi hon.
To že lezou přes naše pozemky,kde jsou koně a nechávaj po sobě přetrhaný ohradníky - budiž.Ty můžou roztrhat i naháněný prasata nebo srnky.
Že najebou posedy na cizí pozemky aniž by o tom řekly aspon majiteli pozemku - budiž,je to v zájmu nějakýho zvrácenýho srnomrdectví.
To že střílej po všem co se pohne - budiž,IQ většiny nedosahuje ani průměru mosteckého kraje a nelze po nich chtít rozeznávat mezi prasetem,člověkem,rogalem....Každoroční vlastní ztráty jsou toho potěšujícím důkazem
Ale od včerejška postrádáme asi nejlepšího psa co jsme kdy měli,chytrej, nezáludnej ,až neskutečně klidnej voříšek Míša.
A to mě kurva moc sere!
Jasně,mohl někam zdrhnout - ale nikdy to neudělal a byl to vořech,tudíž své i vzdálené okolí měl dobře zmapovaný.
Mohlo ho srazit auto - no,věděl jak se chovat na silnici (byl to vořech)a nikde ve škarpě jsme ho nenašli.
Vlez k někomu do auta - rád se vozil a důvěřoval lidem,zatím ta nejlepší varianta.
Ale furt mi něco napovídá o souvislosti se včerejším honem.
Kdysi tady nějakej zkurvysyn k tomutu tématu napsal poznámku že když se kácí les,lítaj holt třísky....
Tak jenom z celého srdce doufám,že pokud život Míši zbytečně ukončil nějakej podobnej trotl,bude to samé platit o rakovině a jeho blízkých.

"...i malý šašek umí zahrát velké divadlo..."-Panda 4x4 Sisley
...a větší šašek větší divadlo... - Pajero I 2,5TD aut.
...a jsem na 604806571

Edgar
Staroffrouďák
Věk: 39

Re: vyleju si srdíčko,omluva

Příspěvek od Edgar » Čt 27.12.2018, 12:53

Ajajaj, včera jsi v telefonu ještě asi nevěděl, zněl jsi celkem pozitivně. Tak doufám že se vrátí ve zdraví a dovede ti další kus nové rodiny.
Držíme palečky.

martinsmid
Pokročilý diskutér
Auto: Mitsubishi L200 1993 2.5D
Místo/Bydliště: Žerotín

Příspěvek od martinsmid » Čt 27.12.2018, 13:11

Nezoufej,a nepřestávej doufat že se vrátí. Třeba se v něm probudili lovecký pudy a vyrazil za nějakou zvedlou zvěří a ted mu jen chvilku trvá než zase najde cestu domů.
Jinak svatá pravda o srnomrdech. Jsou to leckdy nekulturní hovada.

YETTI
Inventář fóra
Auto: TOYOTA 4RUNNER,OPEL CAMPO,FORD MAVERICK 2,7Subaru Justy a trocha dalšího šrotu
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YETTI » Čt 27.12.2018, 15:36

tý jim trpis posed na svem pozemku??ja jim ho dvakrat strhnul a v okamziku jak ho sli opravit,pustil jsem na ne psy..a posed za hranici pozemku maji uz nekolik let nepouzitý...pokazde jak se tam usadí,vezmu delobuchy a zacnu je hazet po okoli...od te doby co si jeden srnomrd prasknul po moji mame z brokovnice,kdyz ho nacapala pri pytlaceni se sem do okoli nasi chaty.uz boji...neexistuje,ze by bez dovoleni vlezli na pozemek,byt dohledat postrelenou zver.

postavte mě na všechny čtyři a já se domů dostanu..
tel:777 267 746

jsem jen pouhopouhý popelář...

hafest
Diskuzní Guru
Auto: M461

Příspěvek od hafest » Čt 27.12.2018, 16:57

Možná Míšu jen vylekaly ty rány.

štěpa
Inventář fóra
Auto: Jo
Místo/Bydliště: liberec a kousek
Věk: 29

Příspěvek od štěpa » Čt 27.12.2018, 18:40

Naříznout, shodit, mazat sadlem špricle, močůvku dovnitř hřebiky na lavičku a pak cedulku normálním lidem vstup zakázán
Tady v jiz. horach to je jak v někde v americe, zbohatlici si nakoupej povolenky, proháněj se po lesích autama a pálej jak o život, a mě, poctivýho hodnyho houbaře vyhazujou.

Gfun
Pokročilý diskutér
Auto: MB G 300
Místo/Bydliště: Nymburk
Věk: 55

Příspěvek od Gfun » Pá 28.12.2018, 19:25

to je ještě z afgánských pštrosů? Ten náš je hodně lekavej, kor teď když řachaj rachejtle. musím ho mít doma, jinak by sežral plot. 0.2 MB RS.jpg Check Error
Obrázek

Autor tématu
Kadett
Věčnej rejpal
Auto: mikrooff Panda 4x4 Sisley,Pajero I 2,5td aut....
Místo/Bydliště: Nučice,okr. Praha-východ

Příspěvek od Kadett » Pá 04.01.2019, 16:26

jj,to je jeho brácha !!!!!!
No už moc nedoufáme,ale dal nám hodně a díky mu za to,at už je kdekoliv.
Na srnomrdy se ale zaměřím tak jako tak,na honu jich je padesát a v lese u krmelců potkávám jednoho....xindl zasranej

"...i malý šašek umí zahrát velké divadlo..."-Panda 4x4 Sisley
...a větší šašek větší divadlo... - Pajero I 2,5TD aut.
...a jsem na 604806571

sumy
Legenda fóra
Auto: PajeroII 2,8 wagon, Pajero II 2,8 kraťas boulák, civic 8.g UFO, Civic 6.g
Místo/Bydliště: kousek od Benešova
Věk: 38

Příspěvek od sumy » So 05.01.2019, 14:11

Ptal jsem se našeho svarece (srnomrd a místní, tedy cca 4km od tebe) nic neví, ale prý jak kdokoli vidí něco zrzavyho, co připomíná lišku... :cry: No jsou to kreteni... Útulky v okolí jsi zkoušel? Jestli ho někdo "nezachranil"
Mě třeba předloni nějakej kreten zajistil bezva rozpravu s PČR, když nahlásil, že mi v autě horkem umírají psy. Přitom v cca 20°C s otevřenými okynky v zatmavenym autě spaly. Tak mi pomahaci vyhackovali auto a psi vylekali, že je pak museli lovit v Krumlově z Vltavy. :grr: K tomu hasiči, měštaci, veterinární správa...

POMALU, ale VŠUDE
Vanilková se šlehačkou :-)

Komanche
Site Admin
Auto: TOYOTA Land Cruiser HJ60
Místo/Bydliště: Praha-východ
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komanche » Ne 06.01.2019, 17:59

sumy: to jako je nas tady v okoli vic kery neznam? :mrgreen:

TO - Toyota HJ60 1985, 34" Simex Jungle Trekker, Golem Winch, VIAIR, ARB, Lincoln Locker, 2WD Lo

Isuzu D-max 2006 + 2 t minibagr Takeuchi TB216 + sklopný přívěs -> www.BAGRR.cz - výkopové práce minibagrem

sumy
Legenda fóra
Auto: PajeroII 2,8 wagon, Pajero II 2,8 kraťas boulák, civic 8.g UFO, Civic 6.g
Místo/Bydliště: kousek od Benešova
Věk: 38

Příspěvek od sumy » Ne 06.01.2019, 19:34

Ale znáš. Jen ti ta toyota nikdy nedojela, když jsme byli s Honzou nastoupený na Kavcak, Mirosovice atd. :wink:

POMALU, ale VŠUDE
Vanilková se šlehačkou :-)

Gfun
Pokročilý diskutér
Auto: MB G 300
Místo/Bydliště: Nymburk
Věk: 55

Příspěvek od Gfun » Po 07.01.2019, 11:30

To je mi líto, snad se ještě někde objeví. ti Pštrosáci jsou super kamarádi, ten můj mi taky jednou zdrhnul. naproti v hospodě bouchali dělbuchy, tak vyrazil plaňku z plotu ale vrátil se mi po dvou dnech sám. tak ho teď radši při těhle akcích beru domu.
P

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 49

Příspěvek od Phulc » Po 07.01.2019, 19:07

No možná to sem nepatří , ale tak trochu jo . Nebudu zakládat téma . K těm debilům co nutně potřebujou na silvestra práskat . V LBC se před vánoci narodila lvíčata https://www.zooliberec.cz/lev-berbersky ... ........co myslíte jak to s nima dopadlo .....lvice ztratila mlíko a než se na to přišlo ...... :evil: :evil: :evil:
Já fakt nechápu co je to za úchylku ty rachejtle a dělobuchy . Naši čoklíci jsou úplně v klidu i kocouři to vcelku dávaj . Ale Šajenek to nedával , nicméně prostě jsme ho vzali domů a dali víc nahlas telku nebo muziku a chlácholili , jenže co ostatní zvířata . :ramena: :cry: https://search.seznam.cz/?q=libereck%C3 ... uMQCDG0%3D

Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + KYlo+Mišivbuši Panděro 3,2 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Václaf
Inventář fóra
Auto: už zase břichoplaz :-(
Místo/Bydliště: Dolní Přím 82
Věk: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Václaf » Po 07.01.2019, 19:56

Domů je beru také,zatáhnu rolety aby neviděly záblesky,ale nechlácholím,dělám jako že nic. V jedenáct nás to chytlo na zahradě,pes vlítnul pod vozejk,štěňda oběhla barák a pak zbořila v předsíni vše co stálo v cestě,ale to už jsem myslím někde psal. Na další vyvenčení jsme šli až kolem půl druhé a to už byl klid. Jediná stará čubka to neřeší,ale to bude asi i tím,že v skoro třinácti neslyší.

http://www.zprimskehopodzamci.cz
http://www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz/
Míca Pájo II.-bejvávalo :-(
Fiat Ducato
tel. 777 874 392

adelka84
Diskuzní bůh, vládce guruů

Příspěvek od adelka84 » Ne 01.09.2019, 18:02

Kadette, je to jednodussi, nez se zda.--
zde mas nejake moznosti:
- zajit na OMS (okresni myslivecky spolek, je ve vetsine okresnich mest), dolozit, ze jsi majitelem pozemku a zazadat o vyjmuti z honitby
- vyzadat si uhradu skod, ktere ti jejich zpusob uzivani pozemku prinesl (jsou na to pojisteni)
- pronajmout pozemky jinemu sdruzeni, pokud je to na miste, kde je hranice honitby

Kazdopadne myslivcum nenic jejich majetek, nebot je to v rozporu se zakony nejen o myslivosti...

Odpovědět