Stránka 1 z 1

Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: So 29.04.2017, 20:07
od Phulc
Tak se nám tak přihodilo , že sebou náš panáček v Únoru seknul na ledu . Zakvičel , ale zvedl se a po chvilce kulhání na zadní packu se otřepal a klid . Téměř týden se nic nedělo běhal jako by nic . Po týdnu - aniž by v tom člověk zaznamenal souvislost - si tak občas "pajdnul" nebo odlehčil zadní packu . Jasně "blbě si někde našláp nebo dělal s kolegou psem na zahradě kraviny navíc ta panostitida , řekli jsme si . Uběhli dva týdny a lehce se to zhoršilo . Nu a tak hurá na veterinu . Po zběžné kontrole a prohlídce minulého RTG snímku jsme se s dochtórem dohodli , že pokud to bude ještě pokračovat den dva , uděláme nové RTG . Musím předeslat , že pesan má panostitidu a tak jsme to všichni připisovali ji a nechtěli ho zbytečně stresovat Rentgenem - přece jen je to velkej pes. Navíc samozřejmě v ordinaci ani nekulhnul . :evil: Zmetek . Na druhý den jsme se objednali na "velký servis " už nás znají :mrgreen: a tak jsou připraveni k jakékoli pomoci a v "pozoru " - dělám si lekraci , ale za ta léta už si důvěřujeme . :) Po důkladném vyšetření všemi přítomnými - to aby nedošlo k omylu - byla stanovena DG - utržený přední vaz v koleni . Takže operace ! :shock: :(
Jenže na tohodle našeho koně neni nikdo v LBC a okolí postaven , prostě velké pse jen někde. :( A tak po domluvě a doporučení jsme se objednali na kliniku v Nymburce . Čekací doba 3 týdny - :( O.K. nedá se nic dělat . Termín domluven na 12,4, 9.00 . Tak jsme tedy vše zařídili (dovolená , výměna služeb , dálniční známka , předoperační trápení ( :) ) atd ) a jali jsme se vyrazit do Nymburka . Když už jsme se dostali na půl cesty zvoní mi foun a v něm (asi) asistentka p. doktora a že pan doktor má rýmyčku a že prostě neoperuje . (To nevěděl večír KURWA ?! :grr: ) No nic otočka a domů , s tím , že mi druhý den zavolá a domluvíme náhr termit . HOFNO nikdo ani cink ! :grr: Takže důvěra v ....... :ramena: No nic , chvíle pátrání a dopídili jsme se na kliniku Neo-vet v Čáslavi . Takže rychlá domluva a vysvětlení a termín padl na pátek 21.4. 14.00 . Už do telefonu působil pan dochtór výrazně důvěryhodněji . Mimochodem z Nymburka se už nikdo neozval . :ramena: V pátek jsme dle plánu dorazili do Čáslavi - přátelé tomu říkám přístup !!! :hop: Jsme zvyklí na naši ordinaci , kde je vše naprosto korektní a maximálně vstřícné . Nemohu si ani slůvkem postěžovat ba naopak už mám velký problém zajít jinam . Ale tohle ! :shock: Pan doktor včetně početného personálu - dokonalost sama ! Zkrátím to . Operace se podařila a kolem páté volal pan doktor a vše vysvětlil , navíc se moc omlouval že už tam nebude , ale že předal instrukce ..... V 18.00 jsme chlapečka vyzvedli , zlehka picnutého narkózou , ale v pohodě dohopsal až k autu . Jak řekl , tak bylo ! Paní doktorka nám předala léky vzorně napytlíkované a popsané jak pro tupce z pralesa včetně CD s RTG snímky před a po ! :hop: Znova vše vysvětlila a početný personál nám pomohl a poradil .
Cestou domů se trochu trápil ale dobrý naštěstí v Pajeru je místa dost i pro ležícího vlkodava . Jizva krásně zašitá to aby si člověk vzal téměř lupu pes čisťounkej a voňavej . :hop: Výstup z vozu se málem nepovedl , ale nakonec dobrý . Druhý den skákal po třech packa trošku opuchlá ale fakt jen malinko . další den se o ni už pomalinku občas opřel a každým dnem se to výrazně zlepšuje .Dnes , po týdnu už chodí skoro "normálně" ale stále na vodítku velmi krátké procházky (do 5min) po zahradě . Je to úžasnej pacient !!! V úterek jdeme na stehy tak se uvidí . Jen připomínám , že pan doktor v žádném případě netrval na kontrole v Čáslavi a i kontrolní RTG po měsíci si můžeme nechat udělat v místě bydliště . Myslím , že jinde by se asi kroutili - nevím .
Proč to sem píšu . No přece proto , aby pokud bude mít někdo takhle velký problém ,nikomu to nepřeju, aby věděl kam jít . Neberte to jako reklamu ale jen jako doporučení . :hop:

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Ne 30.04.2017, 9:58
od Taz
Gratulace k úspěšnému vyřešení problému :vino: ...Páč ono už jen bejt Tvůj pes musí bejt záběr,navíc když se k tomu přidá zranění,to toho,chudák,fakt musel mít plný tlapky...No,ještě že jsou aspon někteří doktoři fakt doktoři :vino:
Takže držím pěsti ať je vše ok .. :vino:
a možná bys na něm měl přestat jezdit,asi jsi přibral a on na to není stavěnej..
:mrgreen:

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Ne 30.04.2017, 13:04
od paramount2
Tak bezva...dobrý reference se dycky hoděj... :wink:

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Ne 30.04.2017, 14:52
od Phulc
Taz napsal:Gratulace k úspěšnému vyřešení problému :vino: ...Páč ono už jen bejt Tvůj pes musí bejt záběr,navíc když se k tomu přidá zranění,to toho,chudák,fakt musel mít plný tlapky...No,ještě že jsou aspon někteří doktoři fakt doktoři :vino:
Takže držím pěsti ať je vše ok .. :vino:
a možná bys na něm měl přestat jezdit,asi jsi přibral a on na to není stavěnej..
:mrgreen:

Hele Ty chmejde , já bych chtěl bejt na Proseči u Phulců pes , nebo kocour jak poudaj všichni co tu byli - NA ROZDÍL OD TY :!: :mrgreen:

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Út 02.05.2017, 22:09
od Taz
No jasný že na rozdíl od JÁ !!! Páč já bych tam nechtěl bejt ani kocour (páč je mi jasný že by byla rychle kastrace) aní óbrpes (páč bych ti nechtěl sloužit místo poníka)...:-D

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Út 02.05.2017, 22:32
od paramount2
ale zase jako takovejdle statnej poník by nebyl k zahození... :idea:

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Stř 03.05.2017, 19:00
od Phulc
paramount2 napsal:ale zase jako takovejdle statnej poník by nebyl k zahození... :idea:

:smich: :smich: :thumleft: :thumleft: ....pivovarskej valach ! :smich:

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Út 20.06.2017, 21:51
od vitek
Potvrzuju ze v neovetu maji opravdu pristup na urovni, ale podle mych zkusenosti extremne tahaji z lidi penize, prave kvuli tomu pocetnemu personalu. Mnohem lidstejsi pristup dle me je na veterine v Ledci nad Sazavou, kde pan Vrbka a Chaloupka odvadeji naprosto skvelou praci a za uplne jine penize.

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Čt 22.06.2017, 19:18
od Phulc
Dovolil bych si oponovat . Vzhledem k tomu , a přestože jsem se samozřejmě především zabýval referencemi a až poté cenou , tak s klidným srdcem mohu říct že se lehce mýlíš . Netuším na jaké ceny a schopnosti jsi zvyklý , ale musím podotknout , že ze čtyř možností , které nám byly nabídnuty vyšla tahle VÝRAZNĚ cenově nejlépe !! Jen pro upřesnění možnosti o kterých jsme se hovořili : Praha , Brno , Nymburk , Čáslav . O přístupu v Nymburce jsem se už zmínil a cenové relace Brna příp. Prahy snad ani nebudu uvádět !
A pokud jde pouze o cenu (což nebylo prioritou ) pak i v Lbc máme veterináře co pracujou za půldarma a ještě Ti přijedou až domů jsou vcelku ochotní až lidoví .......jenže :roll: To víš , že tohle zkušební období máme již léta za sebou .... :mrgreen: Inu od jisté doby raději nezkoušíme ! :pivo:

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Po 26.06.2017, 21:15
od vitek
Neoponuj, v tehle lokalite jsou drazi, ale je to jedna z mala poradnych klinik. Napr. kastrace feny Neovet 4500, Ledec 2000,-, coz je celkem zasadni rozdil, zvlast kdyz kastrujes dve feny. S Praglem a jim podobnym to fakt srovnavat nebudu a o slepicarich se asi taky bavit nebudeme. V okoli Caslavi jsem zil a vim, kde co a jak a vetsina lidi odtamtud jezdi do Ledce, tedy lidi, ktere znam. Pri nemoci jineho psa s nevylecitelnou nemoci se v Caslavi pokouseli lecit, resp. dokonce chteli i operovat za nehoraznou sumu s nejistym vysledkem, v Ledci bylo oproti tomu vysvetleno, ze by jakykoliv zakrok byl zbytecny a zbytecne drahy, bylo perfektne vysvetleno p. Chaloupkou, co to presne je, jak se chovat atd.
Neberu ti iluze o tom, ze jsou v Caslavi dobri, ale kdo zna Ledec, jezdi tam.

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Po 26.06.2017, 22:27
od Alyss
Srovnáváš nesrovnatelný. Pokud děláš operaci, při které jdeš "jen" do břicha, tak tu můžeš s klidem udělat "na koleně". Pokud pak dáš slušný antibiotika a nejsi čuně, všechno bude v cajku. Pokud však někdo operuje kosti a dělá to pod cca 8 litrů, někde něco ošidil. Je zapotřebí opravdu čistej sál, jednorázové sterilní věci, atd. Jakmile se jednou do kosti dostane infekce a vznikne osteomyelitida, je to v pr... Tady se šetřit nevyplatí. Velmi dobře si vzpomínám na levné operace, které pak za drahé peníze naši chirurgové na škole předělávali... A někdy taky nezachránili.

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Út 27.06.2017, 7:24
od vitek
No nebudu se hadat, vsichni to tu evidentne znate.

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Út 27.06.2017, 18:45
od Phulc
Alyss napsal:Srovnáváš nesrovnatelný. Pokud děláš operaci, při které jdeš "jen" do břicha, tak tu můžeš s klidem udělat "na koleně". Pokud pak dáš slušný antibiotika a nejsi čuně, všechno bude v cajku. Pokud však někdo operuje kosti a dělá to pod cca 8 litrů, někde něco ošidil. Je zapotřebí opravdu čistej sál, jednorázové sterilní věci, atd. Jakmile se jednou do kosti dostane infekce a vznikne osteomyelitida, je to v pr... Tady se šetřit nevyplatí. Velmi dobře si vzpomínám na levné operace, které pak za drahé peníze naši chirurgové na škole předělávali... A někdy taky nezachránili.

:pivo: Tak nějak bych to viděl ! A Vítku , neboj , třeba se taky spálíš . Nicméně rozhodně Ti to nepřeju . Já mám těch veterin už pár za sebou za ta léta se zvěří , ale každý má evidentně jiné proiority . :pivo:

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Út 27.06.2017, 20:34
od vitek
Nespalim, neboj, Ledec je nova veterina s novym vybavenim, stejne jako neovet, ktery jsem tu, pokud jste si toho hosi nevsimli, chvalil az na ceny. Staci si to precist cele, ne jen vytrhavat slova z kontextu. Na vetsi operace je Caslav, ale na cokoliv jineho ne.
Alyss sorry jako, ale mam dost drahy psy a mam je taky dost rad, abych je nenechal operovat na koleni, jak jsi to popsal.
Kazdopadne uz sem psat nebudu, jelikoz je to o nicem. Dobre ze to zvladli a pes je v poradku, o to jde predevsim a preju, at se dari.

Re: Neo-vet ČáslaFF

Odeslal: Stř 28.06.2017, 18:19
od Alyss
Já jsem netvrdila, že bys své psy nechal operovat "na koleně", to je každého volba. Nicméně ještě pamatuju doby, kdy se kočky (a nejen ty) kastrovaly v baráku majitele a přežívaly to vcelku v pohodě. Takže jo, já bych svého psa klidně nechala operovat "na koleně", když by na to přišlo, jen bych si pečlivě vybrala, kdo to bude dělat :wink: