California Scents | AKCE ROKU 2017

cokoli, co není náhradní díl na auto nebo disky/pneu patří sem...
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
TO MI NESMRDI
Pokročilý diskutér
Témata: 1
Auto: BMW E90, NISSAN PATROL
Místo/Bydliště: Úvaly u Prahy
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

California Scents | AKCE ROKU 2017

Příspěvekod TO MI NESMRDI » Čt 27.10.2016, 11:10

Zdravím vás, klubáci :-)

rád bych vám nabídl intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu pro vaše auto, dům, byt nebo kancelář od americké společnosti California Scents. Vůně jsou ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

Více informací o této společnosti, jejich ekologickém závazku a výrobních procesech jsem sepsal zde:
PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI CALIFORNIA SCENTS
EKOLOGICKÝ PRODUKT
100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Věřím, že Vás tyto vůně okouzlí :)

POŠTOVNÉ:
dobírka: 100,-Kč
platba předem: 50,-Kč
osobní předání: Úvaly u Prahy

OBJEDNÁVKU můžete zaslat přes soukromou zprávu přímo tady na klubu nebo ji vytvořit na e-shopu TO MI NESMRDÍ | California Scents

Vybírat můžete z TĚCHTO PRODUKTOVÝCH ŘAD:

VŮNĚ DO AUTA

CAR SCENTS
Intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu California Scents - CAR SCENTS jsou vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují lisovaný a parfémovaný přírodní materiál a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity krásně provoní vaše auto, a to až po dobu 60+ dní.

VENT CLIP
Originální řada vůní VENT CLIP z produkce California Scents jsou plastové osvěžovače vzduchu do ventilace automobilů vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do výdechu ventilace ve vašem voze poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 30+ dní.

XTREME
Scents Xtreme jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Xtreme obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, která poskytuje silné osvěžění a vyplňuje kabinu auta dobu 45+ dní.

HANGING PALMS
Žhavá novinka z produkce California Scents "palmičky" HANGING PALMS, jsou 3D plastové vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do vašeho automobilu poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 45+ dní.

VENT STICKS
California Scents - VENT STICKS jsou malinkaté vonné palmičky do výdechů ventilace, které promění kabinu vašeho vozu v tropický ráj, a to po dobu 30+ dní. Kombinujte veselé barvy a podmanivé vůně a vytvořte si vlastní mix, díky kterému se na každou cestu budete těšit.

VŮNĚ DO BYTU

SOLID FRAGRANCE OIL
Osvěžovače vzduchu California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL jsou intenzivní vůně do bytů a kanceláří balené v dekorativní skleněné dóze, která obsahuje zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě, který provoní opravdu velké prostory, a to až po dobu 90+ dní.

CRYSTALS
California Scents Crystals jsou osvěžovače vzduchu obsahující gelové krystaly, které jsou napuštěny originálním parfémovým olejem. Ideální uplatnění naleznou v domácnosti, bytě či kanceláři, které tyto luxusní krystaly provoní podmanivou vůní až na 60 dnů!
Každá vůně z edice Crystals nabízí také specifickou barvu krystalů. Chcete Crystals přeměnit ve voňavý dekorační prvek do Vašeho domova? Přesypte různé druhy krystalů v několika vrstvách do jedné skleničky a nechte je v interiéru rozehrát hru plnou barev a vůní!
Kombinujte, experimentujte a užívejte si pohodu s vůněmi California Scents Crystals!
Co dělat, když Vám vůně přestane vonět a krystaly vyschnou? Máme jednoduchý trik: Zalijte krystaly vodou! Krystaly se opět nasáknou a rozvoní do své původní síly!

ODOR ELIMINATING MIST
Luxusní, intenzivní a podmanivé vůně California Scents, to nejsou jenom plechovky s lisovaným lnem. K provonění jakéhokoli prostoru můžete využít také tyto šikovné rozprašovače Odor Eliminating Mist. Díky nim rozptýlíte vonnou esenci cíleně a přesně tam, kde potřebujete vytvořit příjemnou atmosféru.
Vonná esence navíc účinně likviduje jakékoli nežádoucí pachy, takže nepříjemný zápach se už nevrátí!
Rozprašovače California Scents můžete použít v autě, bytě, kanceláři nebo jakémkoli dalším prostoru, který si přejete provonět smyslnou vůní ze slunné Kalifornie.

TROPICAL SCENTS
Vůně pro váš dům, byt nebo kancelář California Scents - TROPICAL SCENTS jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Tropical Scents obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, a to až po dobu 30+ dní.

MINI TINS
Mini Tins je nová řada kompaktních osvěžovačů vzduchu California Scents pro váš dům, byt nebo kancelář v barevné plechové krabičce s pevnou gelovou náplní. Jsou malé, ale efektivní a snadno použitelné. Pro okamžité osvěžení vzduchu jen vysuňte víčko krabičky, položte kamkoliv vás napadne a užijte si decentní svěží vůní po dobu 30+ dní. Následně můžete krabičku použít na cokoliv drobného, co chcete mít stále u sebe.

POHLCOVAČE PACHU ELIMINUJÍCÍ ZVÍŘECÍ PACHY

PET SCENTS ODOR ELIMINATOR
Osvěžovače vzduchu California Pet Scents - ODOR ELIMINATOR jsou pohlcovače pachů do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gel na vodní bázi a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 45+ dní.

PET SCENTS CANISTER
Osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents Canister jsou vůně do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný obsah tvořený 3 bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem z přírodních esencí a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní.

PET SCENTS LITTER BOX
Pohlcovače pachu California Pet Scents Litter Box jsou vůně pro váš dům nebo byt, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gelový parfém na vodní bázi z přírodních vonných esencí, který účinně neutralizuje zvířecí pachy a zanechává svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní. Stačí jen sejmout plastové víčko, zacvaknout do přiloženého plastového stojánku a pomocí oboustranné lepící pásky umístit poblíž pelíšku, klece či terária Vašeho zvířecího miláčka.

JELLY BELLY
Znáte americké cukrovinky Jelly Belly? A co takhle provonět si jedním takovým bonbónkem Váš vůz? Jestli Vám to stále nepřijde dost šílené, tak se podívejte na jednotlivé druhy vůní. Vůně je závěsná.

REFERENCE:

Podívejte se také na náš profil na:

video:
http://www.youtube.com/watch?v=srPwLZ008vg

foto:
thumb_IMG_0387_1024.jpg
thumb_IMG_0387_1024.jpg (99.3 KiB) Zobrazeno 1127 x
Naposledy upravil(a) TO MI NESMRDI dne Ne 17.12.2017, 0:33, celkem upraveno 7 x.
FACEBOOK
INSTAGRAM

Chorche
Site Admin
Témata: 434
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: P: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta

Příspěvekod Chorche » Čt 27.10.2016, 13:01

S pánem sem domluvenej, že mi dá vědět až bude mít vůni uzenýho nebo klobásy :-D
To sem zvědavej na ty komenty tady :-D
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Autor tématu
TO MI NESMRDI
Pokročilý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TO MI NESMRDI » Čt 27.10.2016, 13:11

Chorche napsal:S pánem sem domluvenej, že mi dá vědět až bude mít vůni uzenýho nebo klobásy :-D

Pán uctivě děkuje a sám je taky zvědavý :D
FACEBOOK
INSTAGRAM

xtz750
Věčnej rejpal
Témata: 55
Auto: nissan terrano 2,7tdi wagon ,yamaha xtz750
Místo/Bydliště: Třebotoof
Věk: 33

Příspěvekod xtz750 » Čt 27.10.2016, 13:49

Up !!

Jestli bude i bolava noha proč ne
kontrolni otazka soudruzi,,estli pak vite co děla nissan jeli ponechan na větru a dešti ,,no koroduje vy tupci :-)
veterrano 2,7tdi
http://vojtik88.rajce.idnes.cz/nissan_terrano2_stavba/

Pechy
Staroffrouďák
Témata: 26
Auto: Nissan Patrol GR Long
Místo/Bydliště: Východ Čech
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pechy » Čt 27.10.2016, 13:51

Chorche napsal:S pánem sem domluvenej, že mi dá vědět až bude mít vůni uzenýho nebo klobásy :-D

tak tyhle vůně umím dodat já :mrgreen: :pivo:
GR.......to je postoj, ne zkratka
Wozembouch Offroad Team
NÁHR. DÍLY Y60 - tel.: +420 608 86šest 26osm
web: http://www.wozembouch.cz
email: wozembouch1@seznam.cz

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 27.10.2016, 15:43

umíš uzený jo ?

Pechy
Staroffrouďák
Témata: 26
Auto: Nissan Patrol GR Long
Místo/Bydliště: Východ Čech
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pechy » Čt 27.10.2016, 16:19

Chorche napsal:umíš uzený jo ?

a né jen to :mrgreen: ... viewtopic.php?f=50&t=25547&hilit=klob%C3%A1sa
GR.......to je postoj, ne zkratka
Wozembouch Offroad Team
NÁHR. DÍLY Y60 - tel.: +420 608 86šest 26osm
web: http://www.wozembouch.cz
email: wozembouch1@seznam.cz

EL PANELL
Staroffrouďák
Témata: 0
Auto: M2
Místo/Bydliště: na Hané

Příspěvekod EL PANELL » Čt 27.10.2016, 16:38

mě dycky sraly různý pičoviny pověšený na zrcatku
a taky nikde zmínka o účinné látce.
nebo jde jen o to jeden smrad přehlušit jiným?
Það er skammgóður vermir að pissa í skóna sína.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 27.10.2016, 17:03

no pověsit si na zrcátko lajf klobásu mně nenapadlo. Ale asi je to blbost, řešil bych pak problém s mouchama :lol:

daavis
Inventář fóra
Témata: 12
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz

Příspěvekod daavis » Čt 27.10.2016, 18:50

Ehm, mate to drahy a tady to neprodate.
A hlavne, nemate Squash blossom. Coz je na zavreni :D
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Michal Dvorak
Turysta jaxvině
Témata: 334
Auto: Dlouhá Pajda 2,8 a Feroza s hadrem
Místo/Bydliště: Ronsperg city
Věk: 45

Příspěvekod Michal Dvorak » Čt 27.10.2016, 19:58

Jak voni Smaragdova zatoka?

dall
Starofiaťák
Témata: 122
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dall » Čt 27.10.2016, 20:26

jako kdyz si usere Sandokan :mrgreen:
Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

daavis
Inventář fóra
Témata: 12
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz

Příspěvekod daavis » Čt 27.10.2016, 21:41

Nahovno. Stejne pribuzle jak Golden state gumovi medvidci. Krome Visne, kterazto je provarena jako nejvic top favorit mezi tuningklubama napric celou Evropou :D , mi nejvic voni Brusinka, a prave ta Dyne Squash Blossom. A Cerstve vyprano mam ve skrini, v chodbe, na hajzlu, v tasce do prace,vsude. Ta je taky dobra.
Michal Dvorak napsal:Jak voni Smaragdova zatoka?
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Autor tématu
TO MI NESMRDI
Pokročilý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TO MI NESMRDI » Čt 27.10.2016, 22:04

EL PANELL napsal:mě dycky sraly různý pičoviny pověšený na zrcatku
a taky nikde zmínka o účinné látce.
nebo jde jen o to jeden smrad přehlušit jiným?

https://www.tominesmrdi.com/clanek/prir ... gredience/ :)
FACEBOOK
INSTAGRAM

Autor tématu
TO MI NESMRDI
Pokročilý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod TO MI NESMRDI » Čt 27.10.2016, 22:09

daavis napsal:Nahovno. Stejne pribuzle jak Golden state gumovi medvidci. Krome Visne, kterazto je provarena jako nejvic top favorit mezi tuningklubama napric celou Evropou :D , mi nejvic voni Brusinka, a prave ta Dyne Squash Blossom. A Cerstve vyprano mam ve skrini, v chodbe, na hajzlu, v tasce do prace,vsude. Ta je taky dobra.
Michal Dvorak napsal:Jak voni Smaragdova zatoka?

Náhodou, nevoní to špatně, teda aspoň podle zpětné vazby od lidí, co ji mají v autě. Osobně mi ale moc nevoněla :D Na mě byla moc silná.

Squash Blossom (dýně) - je v USA hodně oblíbená, měli jsme ji asi před 5 lety v nabídce, ale za 1 rok se jich prodalo asi 10 kusů :D
Lidi ty vůně neznali a asi nechtěli zkoušet do auta dávat vůně jako je dýně :D Ze začátku jela klasika jako vanilka, kokos, nové auto...a pak ta višeň no :)

Fresh linen používám taky skoro všude, jen teda ne v autě no.
FACEBOOK
INSTAGRAM

Vrátit se na “Prodám / koupím ostatní”