Nosič kol na rezervní kolo Perruzzo Stelvio Alu

cokoli, co není náhradní díl na auto nebo disky/pneu patří sem...
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
zikky
Pokročilý diskutér
Témata: 7
Stav: Offline

Nosič kol na rezervní kolo Perruzzo Stelvio Alu

Příspěvekod zikky » Po 16.04.2018, 8:20

Měl bych na prodej nosič na 2 kola, který se montuje přimo na rezervu na pátých dveřích. Nechal jsem si ho přes české zastoupění dovést z Itálie. Koupil jsem ho na T4 Syncro, ale T4 má bohužel rezervu na vyklápěcím rámu, který na to není úplně dělaný a dvě kola jsou na něj až až a nemám v to důvěru. Ty panty jsou jen na třech šroubech, tak to nechci někde ztratit. Nosič se dá montovat na kolo které je umístěno na středu, na pravo i na levo. Montáž je jednoduchá. Doporučil bych na auto co má rezervu přímo na pátých dveřích nebo co má výklopný rám třeba na pevnosťnáku. Nechal jsem si k tomu ještě doplnit dvě ramena co drží kola se zamykací maticí, aby to nikdo neukradl. Držák je použit jednu cestu asi 20 km. Držák může být na auťě namontován na stálo a nezabírá vlastně žádné místo, je sklápěcí. A nebo se tam nechá namontovaná jen základna. Dá se k tomu pořidit ještě držák na lyže. PC: cca 6000,-
Cena za komplet vč. dvou ramen a zamykacích matic: 4990,-
Mail: kubazika@seznam.cz
Mob: 721192546
Předání Praha nebo okolí.
Obrázek

Obrázek
ON: Nissan X-Trail T30 2.2 dCi
OFF: Yamaha XT 600 Z Ténéré

Vrátit se na “Prodám / koupím ostatní”