Vozy Tatra

Projede to všechno, takže je to offroad - nově přidána i Praga (V3S)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

tomáš štěpnička
Inventář fóra
Témata: 7
Auto: ex Aro M461,Range Rover, Elza

Re: Vozy Tatra

Příspěvekod tomáš štěpnička » Pá 12.04.2013, 20:57

viděl jsem :wink: TATRA je super :hrabak:

Ondras
Věčnej rejpal
Témata: 28
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvekod Ondras » Pá 12.04.2013, 21:13

HAD » pát 12.04.2013, 12:27 napsal:Koukám, že jste všichni pochopili co myslim, řádně si přečetli co jsem napsal (minuli to, že tak to donedávna bylo) a zjevně jste všichni odborníci na stavební dopravu. Každej den jedu okolo staveb metrostavu - Blanka a metro A, nebudete tomu věřit, tatru nevidím jedinou. Nikdo nezpochybňuje schopnosti tatry v terénu, ale ono bohužel už takovejch těch rozbahněnejch staveb moc není, snad vyjma staveb dálnic.
Já mluvil o dostupnosti těch aut a o tom, že v některejch věcech zaspali, že to prostě takovej zázrak neni!

No,zato ty jsi odborník jak...Toe škoda slov...

Mirous
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: opičí hory

Příspěvekod Mirous » Stř 17.04.2013, 9:31

HAD » ned 07.04.2013, 19:51 napsal:Ty w Tatra a konkurz. Já nevim čemu se divíte a zajímalo by mě jestli máte trošku tušení jak to funguje když náhodou dostanete nápad koupit si tatru. Resp. jak to do nedávna bylo
3. Někdo kdo by to potřeboval dostane nápad koupit si tatru.
4. Půl dne sedíš u internetu a snažíš ze najít nějakýho dealera - v praze nevím o jediném kde by sis mohl auto prohlídnout, domluvit co potřebuješ a tak
5. Zjistíš způsob jak si objednat tatru hurá!
6. Zjistíš že je drahá jako prase, ale budiž, platíš za kvalitu atd. ty kecy tady všichni řikáte
7. Potkáš někoho kdo má novou tatru, tak poprosíš, prohlídneš, zjistíš, že ta bouda ve vnitř stojí úplně za vyližprdel, div že si nezadřeš laminátovou šponu do kůže
8. přemejšlíš kde vzít love na tatru - automobilkový financování neexistuje, naopak chtějí zálohu předem
9. Sháníš love a přemejšlíš. volaj z tatry, že auto jsou schopný dodat za 3 měsíce od složení zálohy
10. nasraně jdeš do dafu, scanie, iveca, manu
11. druhej den převádíš akontaci a odjíždíš s novou sklápěčkou výše zmíněných značek!

tak nějak to bylo,když jeden známej zháněl Tatru do lesa,nakonec koupil Mana,ale stejně tu Tatru musí koupit,bo v lese se nic jiného neosvědčilo.
Fotbal je zajímavý hlavně tím,
že pár tisíc příslušníků chudé lůzy na tribunách řve
na dvaadvacet milionářů "Makej hajzle"!!!

Vrátit se na “Tatra + Praga”