Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

SuperBéčko 1.9tdi prodano - diky

Neoffroad vozy - cokoli co není offroad nebo 4x4 patří sem
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Hellborn
Pokročilý diskutér
Témata: 12
Místo/Bydliště: Želechovice okres Olomouc
Stav: Offline

Re: SuperBéčko 1.9tdi

Příspěvekod Hellborn » Pá 11.08.2017, 17:28

Vždyť to mělo slabej motor todle to
Frontera A 2,3TD
Frontera B 2.2DTI EGR emulator

Phulc
Picin
Témata: 20
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 47

Příspěvekod Phulc » Pá 11.08.2017, 18:24

Taz napsal:Tohle trochu nechápu . Takže nejdřív tohle:
Edgar napsal:Asi ji vemu příští týden pokud vydrží.

a za chvíli,když někdo jinej projeví zájem ,tak tohle :
Edgar napsal:Jsi v pořadí. Nezavěšuj

Tak jak to vlastně je? Máš o to zájem nebo ne? Páč "když vydrží" beru jako "když to někdo nekoupí dřív" a tím pádem nechápu o jakým pořadí píšeš :ramena:

To chápeš právě blbě ! Když vydrží znamená : 1) pokud se nerozpadně 2) pokud to někdo neukradně a 3) pokud vydrží psychicky a nezdrhně . :mrgreen:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Emocuc
Legenda fóra
Témata: 11
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Emocuc » Pá 11.08.2017, 18:34

Badlands napsal:Superblb bude v dobrejch rukach

než se přeprodá? :lol:
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

Malina
Závislý diskutér
Témata: 0
Auto: stříbrný šíp (ešus,nicméně leštěnka jako prase) :D
Místo/Bydliště: Bryncl - Bástr
Věk: 38

Příspěvekod Malina » Ne 13.08.2017, 22:14

Ale fuj, jaký přeprodá? Než se "výhodně" nabídne nějakýmu kamarádovi kterej přesně takový auto shání s minimálně čtyřicetiprocentní marží :mrgreen:
Je mi jedno, co o mě lidi říkají za mými zády...
Důležité je jen to, že když se otočím, všichni drží hubu :D

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Ne 13.08.2017, 22:30

No,a já pořád nechápu proč v tom někdo vidí nějaký problém... :ramena: ...pokud bych měl někoho kdo shání takový auto a je ochoten dát 40% marži tak to udělám,a jestli mi tu někdo chce tvrdit že on ne, tak je jedinej důvod,a to že se to bojí jet koupit a riskovat že si to ten kupec nevezme a jemu to zůstane...ono dneska zas není tak složitý auto koupit ale je o hodně složitější ho prodat...každej se něčím živíme a tohle je obchod jako každej jinej,že ho někdo umí a někdo ne to už je věc druhá...takže já přeju každýmu slušný zisky, páč když druhej bude vydělávat tak já vím že mi pak může za mou práci slušně zaplatit...páč na to má :wink:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Godhaj
Legenda fóra
Témata: 60
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Godhaj » Po 14.08.2017, 7:53

Tazi, já to docela chápu.. Malina i Emocuc jsou charitativní pracovníci kteři pracují jen za stravu, šatstvo a skromné ubytování. Stačí jim velmi málo a každého kdo generuje tak extrémní zisky (párkrát za rok i těch 40procent) musí tím pádem ihned odsoudit.. Ale pokud tomu tak není, pak sou to jen závistivý pokrytci kteří svou nevoli nad tímto způsobem obživy vyjadřují jen proto že si takto vydělat nedokážou...

kupy
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kupy » Po 14.08.2017, 8:38

No a uz to teda odjelo, odjizdi, odjede...??? Nebo to vsichni hrozne chtej a potrebujou, ale nikdo neprijel? Ja jen, zebych kdyztak mel cas se pro to dostavit...
Tolik poli co ja po nich jezdil kamionem nevidel kde jakej voffrout. Aneb: do blata, jedine Renault Magnum
A kdyz mi to za ten den nestaci, je tu 160

Autor tématu
screws.nuts13
Diskuzní Guru
Témata: 33
Auto: subaru impreza WRX STI 430BHP, subaru forester 2.0S turbo, KTM sx 150, KTM exc 300...
Místo/Bydliště: middle bohemia

Příspěvekod screws.nuts13 » Po 14.08.2017, 12:06

Takovou paradni debatu rozpoutala jedna skodovka :D to me bavi.
Zitra si pro to jede Badlands, byl prvni kdo mi volal, pak volal Taz a pak dalsich 5. Kdyz nedojede, dam sem echo.
Jestli to nekdo proda s vydelkem 40% nebo klidne 100% kdyz to zvladne, proc ne? Me je to celkem fuk a jak nekdo psal, je to proste job jako kazdej jinej Nakup-Prodej. Ja se tim sice nezivim, ale i pres to mi prijde zbytecny za to nekoho osocovat, kdyz jde o fer obchod. Vec je jina, kdyz nekdo nekoho oskube, za to bych sekal ruce. Je s tim podle me slusny s...i a jednat s kdejakym intelektove slabsim jedincem taky neni zrovna vyhra. Takze good luck!
Neuznávám policejní stát, nemám rád současného prezidenta. Autority a konvence? WTF?

Badlands
Inventář fóra
Témata: 145
Auto: UAZ 469
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Badlands » Po 14.08.2017, 20:08

:shaman:
Naposledy upravil(a) Badlands dne So 19.08.2017, 23:40, celkem upraveno 1 x.
-> PŘIHLAŠOVÁNÍ a PŘEPISY AUT BRNO http://www.REGISTRACE-VOZIDEL.cz
-> EMISE + STK NA COKOLIV
-> Zajistím trvalý pobyt v Brně
tel.: 723 333 222 ; nepište mi SZ=nečtu je!

Malina
Závislý diskutér
Témata: 0
Auto: stříbrný šíp (ešus,nicméně leštěnka jako prase) :D
Místo/Bydliště: Bryncl - Bástr
Věk: 38

Příspěvekod Malina » Út 15.08.2017, 21:54

Godhaj napsal:Tazi, já to docela chápu.. Malina i Emocuc jsou charitativní pracovníci kteři pracují jen za stravu, šatstvo a skromné ubytování. Stačí jim velmi málo a každého kdo generuje tak extrémní zisky (párkrát za rok i těch 40procent) musí tím pádem ihned odsoudit.. Ale pokud tomu tak není, pak sou to jen závistivý pokrytci kteří svou nevoli nad tímto způsobem obživy vyjadřují jen proto že si takto vydělat nedokážou...

Tak jen pro tvou informaci Frankensteine... Charitu už nedělám a kdo ví jaký je můj postoj k penězům chápe, že slova o závisti mi přijdou velmi úsměvná. Jen mě prostě baví vytáčet překupníky, to je celý :wink: A je mi úplně u prdele jestli to novej majitel obratem prodá, nebo s tím bude pár týdnů jezdit, než najde vhodnýho kupce :mrgreen:
Je mi jedno, co o mě lidi říkají za mými zády...
Důležité je jen to, že když se otočím, všichni drží hubu :D

Godhaj
Legenda fóra
Témata: 60
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Godhaj » Út 15.08.2017, 22:28

Malina napsal:
Godhaj napsal:Tazi, já to docela chápu.. Malina i Emocuc jsou charitativní pracovníci kteři pracují jen za stravu, šatstvo a skromné ubytování. Stačí jim velmi málo a každého kdo generuje tak extrémní zisky (párkrát za rok i těch 40procent) musí tím pádem ihned odsoudit.. Ale pokud tomu tak není, pak sou to jen závistivý pokrytci kteří svou nevoli nad tímto způsobem obživy vyjadřují jen proto že si takto vydělat nedokážou...

Tak jen pro tvou informaci Frankensteine... Charitu už nedělám a kdo ví jaký je můj postoj k penězům chápe, že slova o závisti mi přijdou velmi úsměvná. Jen mě prostě baví vytáčet překupníky, to je celý :wink: A je mi úplně u prdele jestli to novej majitel obratem prodá, nebo s tím bude pár týdnů jezdit, než najde vhodnýho kupce :mrgreen:

Pak se tedy (opakovaně) ptám, čím že se to živíš?? Na kom ty generuješ zisk který ti umožňuje uspokojit základní potřeby?

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Út 15.08.2017, 22:37

Frankenstaine,nech to být...ano,s charitou přestala a to v době velmi nedávné ...a dál to neřeš...a ty toho ,Malino,už taky nech....zatracená babo urejpaná :lol: ...vono,v reálu je překupník každej kdo s něčím obchoduje...a charitu dneska dělá taky kdejakej autíčkář,páč když si uvědomím jakej je občas "zisk " na některejch autech tak jsem vlastně charitativní pracovník taky :kolo:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

ssaassaa
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 7
Věk: 39

Příspěvekod ssaassaa » Stř 16.08.2017, 0:10

Taz napsal:Frankenstaine,nech to být...ano,s charitou přestala a to v době velmi nedávné ...a dál to neřeš...a ty toho ,Malino,už taky nech....zatracená babo urejpaná :lol: ...vono,v reálu je překupník každej kdo s něčím obchoduje...a charitu dneska dělá taky kdejakej autíčkář,páč když si uvědomím jakej je občas "zisk " na některejch autech tak jsem vlastně charitativní pracovník taky :kolo:

Tak to je snad nejrozumnější komentář co jsem tu za poslední rok četl ...a abych zase tak nelichotil tak ještě smutnější je to, že před nějakými pěti lety bych se nad tímto nepozastavil (a to nemyslím jako hodnocení svého intelektu, který už nejméně deset let upadá).

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 44
Věk: 37

Re: SuperBéčko 1.9tdi prodano - diky

Příspěvekod Edgar » So 19.08.2017, 22:37

Badlands
Inventář fóra
Témata: 145
Auto: UAZ 469
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperBéčko 1.9tdi prodano - diky

Příspěvekod Badlands » So 19.08.2017, 23:29

Váhavej střelec trefí vždycky hovno. A silnější pes mrdá.
-> PŘIHLAŠOVÁNÍ a PŘEPISY AUT BRNO http://www.REGISTRACE-VOZIDEL.cz
-> EMISE + STK NA COKOLIV
-> Zajistím trvalý pobyt v Brně
tel.: 723 333 222 ; nepište mi SZ=nečtu je!

Vrátit se na “Prodám auto - břichoplaz a moto”