Audi A4 1,9 TDI quattro

Neoffroad vozy - cokoli co není offroad nebo 4x4 patří sem
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Godhaj
Legenda fóra
Témata: 69
Místo/Bydliště: Brno

Re: Audi A4 1,9 TDI quattro

Příspěvekod Godhaj » Po 22.05.2017, 22:31

Taz napsal:
Godhaj napsal:
Taz napsal:Nicméně,já vlastně nechápu proč tolik rozčilování kvůli označení "překupník aut" ? Jako,to se za to stydíte že vám to označení vadí nebo co? Vždyť je pravdivý,taky mám pořád nějaký auto na prodej,tak o co jde? každej to má jinak,pro někoho je to fakt dopravní prostředek,pro dalšího hlavní způsob obživy,pro jinýho přivýdělek...
¨

Protože překupník je podle mého člověk který koupí auto, ani na něj nesáhne a s řádným bakšišem ho pouští dál.. Tohle sem NIKDY v životě neudělal a dělat nehodlám...

To ani nemůžeš páč by se to rozpadlo než bys to poslal dál :wink: ...takže jak se teda vlastně sám označíš? :vino:
A výraz NIKDY raději nepoužívej,časem zjistíš že ty kurwy co si říkaj kamarádi si strašně moc pamatujou a v nejnevhodnější chvíli ti to připomenou...vím z vlastní zkušenosti... :lol: ...a podle mne je překupník přesně to co občas děláme,koupíme,opravíme (necháme opravit),prodáme...
A na rovinu,když mám kliku a seženu fakt za rozumno a je to slušný,chvíli pojezdím a prodám za cenu obvyklou tak mi to tak nějak proti mysli není,připadá mi to jako normální obchod....asi jsem blbej a hajzl...ale tak nějak si myslím že živnostenský list na nákup a prodej mne k tomu i opravňuje,ne?

Hele čerte, vím že to možná bude znít divně ale i když u mě kamarád nebo někdo z rodiny rodiny nechal auto "ať ho prodám" tak sem ho nejdřív dal dokupy a až potom pustil dám.. Jako neprodávám nový auta ale to co řeknu že je udělaný a auto funguje za tím si stojím..

Godhaj
Legenda fóra

Příspěvekod Godhaj » Po 22.05.2017, 22:33

Alyss napsal:
Godhaj napsal:
Taz napsal:Nicméně,já vlastně nechápu proč tolik rozčilování kvůli označení "překupník aut" ? Jako,to se za to stydíte že vám to označení vadí nebo co? Vždyť je pravdivý,taky mám pořád nějaký auto na prodej,tak o co jde? každej to má jinak,pro někoho je to fakt dopravní prostředek,pro dalšího hlavní způsob obživy,pro jinýho přivýdělek...
¨

Protože překupník je podle mého člověk který koupí auto, ani na něj nesáhne a s řádným bakšišem ho pouští dál.. Tohle sem NIKDY v životě neudělal a dělat nehodlám...

Takže pokud koupíš auto, ani na něj nesáhneš a prodáš ho dáš, prodáváš za míň, než jsi koupil, rozumím tomu správně? :mrgreen:

Nerozumíš. NIKDY sem nekoupil auto a bez dalších zásahú ho nepouštěl dál... NIKDY!!

Godhaj
Legenda fóra

Příspěvekod Godhaj » Po 22.05.2017, 22:36

Jo a Čerte, nazval bych se Frankensteinem.. Dělám z mrtvých aut živý...

Taz
Táta surfer
Témata: 29
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Po 22.05.2017, 22:53

Dobře,takže si píšu,Frankenstein ... :-)
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Godhaj
Legenda fóra

Příspěvekod Godhaj » Po 22.05.2017, 23:11

Taz napsal:Dobře,takže si píšu,Frankenstein ... :-)

:wink:

Vrátit se na “Prodám auto - břichoplaz a moto”