Wv passat 1,9 tdi 96 kw 4motion

Neoffroad vozy - cokoli co není offroad nebo 4x4 patří sem
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
goodlift
Pokročilý diskutér
Témata: 2
Auto: Defender 300tdi
Místo/Bydliště: Pohořelice 69123

Wv passat 1,9 tdi 96 kw 4motion

Příspěvekod goodlift » Ne 04.03.2018, 8:13

Zdravím ve spolek
Nabízím k prodeji passata 1,9 tdi 96 kw, 4x4, rv.2003. 6.kvalt, xenony, vyhřívaná přední sedadla, obuto na zimních gumách, letní gumy k vozu. Dovoz do Čr z Itálie v roce 2012 se stavem kolem 150 000 km. Tento měsíc budu dělat novou technickou.
Auto prodává otec, dostal ho od bratra, který je stále psaný, respektivě jeho firma, jako první majitel v Čr ,ve svých téměř 70 letech toho otec moc nenajezdil a auto mu zbytečně stálo v garáži.
Má najeto kolem 168 000 km.
Nechal jsem to píchnout na diagnostiku, aby mě pak někdo nenařkl, že je to stočený. Podle mechoša, by to PRÝ mělo sedět . Samozřejmě, kdo si to chce nějak ověřit sám, tak není problém.
Auto je v dobré kondici, chytá na brnk, nikde nic neklepe, nemlátí, pouze sednout a jezdit ,nechal dělat brzdy ,kotouče , výměnu oleje, občas ho projedu, ale je více méně nevyužité. Kastle nese známky běžného používání, chtěl jsem si ho nechat, ale stačí mi defender a octavia, stejně i přes to jezdím služebním a další čtyřkolku nepotřebuji, navíc nejsem moc na pořádek a světlá kůže není nic pro mě.
Cena vzhledem k nájezdu je 100.000kč , nějaká dohoda možná, pokud se neprodá ,podědí syn nebo dcera ,tak že dva roky v garáži určitě ještě vydrží.
Zvažoval bych i výměnu za wv caddy nebo renault trafic, s doplatkem z mé strany.
Více foto mohu nafotit a poslat případně na mail.
Auto je k vidění v Brně, telefon v případě dotazů je u inzerátu.
https://auto.bazos.cz/inzerat/84835211/ ... di-4x4.php

Vrátit se na “Prodám auto - břichoplaz a moto”