Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Prodám lidový vůz - Transsexuál

Neoffroad vozy - cokoli co není offroad nebo 4x4 patří sem
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.
Odpovědět

Autor tématu
Tom80
Závislý diskutér
Auto: většinou Pajero...
Věk: 39
Stav: Offline

Prodám lidový vůz - Transsexuál

Příspěvek od Tom80 » Čt 05.09.2019, 12:15

Prodám lidový vůz VW Transsexuál VW Transporter T4, 2.5 Tdi, 65kW, model 2000, naj. 366tkm, 6 míst, zadní křídlové dveře, startuje v zimě, v létě, nepřehřívá se, nežere vodu, olej, tažné 2000 kg, modré budíky. Koupeno nové v CZ, jsem 3 maj., 2x klíč, serviska, po výměně oleje.

Je na letních olačkách na dojezd, spotřeba mým stylem jízdy (do 110 km, protože pak už v tom je kravál jak sviňa) +- 7 l/100km, STK do 25.04.2020,

rádio na CD+MP3, EKO buzerace zaplacena.

Za mého vlastnictví - cca 5tkm zpět po výměně z.brzd. destiček, vyměněna kulička řazení, cca 1000 km zpět výměna oleje (filtru).

Vady: kosmetika (orezlinky - nic skrz), promáčklé posuvné dveře, v předním dílu výfuku je díra - nový cca 1000,- Kč, celý výfuk (komplet) 2200,- Kč.

Dohoda na místě jistá, důvod prodeje je novější model T5 v longu.... Autobazary nevolat!

Mám ho na bazoši, ale fakt už nemám nervy na ty nepřizpůsobivé, na snílky a na fantasty...Auto je pojízdné, není to nové auto, takže je jasné, že za 20 let provozu bude mít nějaké kosmetické vady...

Původní cena 60000, nyní do konce září 54990, pro OFF bez keců 50000,- a k tomu přidám sadu disků Al 17" + jedny plechy.

Rád bych prodal do konce září, pak jsem 2 měsíce mimo ČR, tak by auto zbytečně stálo, pokud se neprodá, tak ho možná dojezdím sám...

K vidění Ostrava (po dohodě po trase Ostrava - Zlaté Hory a okolí)

Můj tel. 774-dva-šest-dva-00-dva

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět