Kdo tahá za provázky a o co mu jde Vyřešeno

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Kdo věří-nevěří ofigo verzi událostí z 11.září 2001

Kdo věří ofigo verzi, že to udělal Usáma a spol.
30
36%
Kdo věří, že si to amící udělali sami
54
64%

Celkový počet hlasů: 84

Chorche
Site Admin
Témata: 436
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Příspěvekod Chorche » Po 11.12.2017, 10:36

Usem zjistil z čeho čerpaj ty místní nenáviděči slovanů :

Himmler ve svém projevu v Poznani 4. října 1943 řekl: “Zda jiné národy žijí v blahobytu nebo umírají hlady, mě zajímá pouze do té míry, že jsou potřebné pouze jako otroci naší kultury”. A dále řekl: “Slované jsou národ nižší rasy s kapkou naší krve,který není schopen udržet řád ani vlastní samosprávu. Jedná se o nekvalitní lidský materiál, který není schopen udržovat řád.My,Němci, jsme ve světě jediní,kdo se slušně chová ke zvířatům a budeme se slušně chovat i k těmto lidským zvířatům, bylo by však zločinem vůči vlastní krvi starat se o ně”.
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 11.12.2017, 11:24

dávejte si bacha na svý ratolesti kam je pouštíte https://aeronet.cz/news/europoslanec-st ... ropagande/

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 11.12.2017, 12:04

JuraS.
Diskuzní Guru
Témata: 6
Auto: Nissan X TRAIL
Místo/Bydliště: Praha-Žižkov, Jarov
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JuraS. » Po 11.12.2017, 12:13

Díky za odkazy. Problém je že dnešní mladou, nastupující generaci, tj. moje děti 20+ leté tohle vůbec nezajímá. Kde je jaký koncert, jaká párty, kdo se jak vyspinkal, kdo se jak vykakal a další píčoviny co řeší pře fb, twitter, instagram a další zbytečnosti to jsou jejich hlavní denní zprávy. Daleko víc je nadchne pitomej pochod za rakovinu prsu, proti kácení amazonskýho pralesa (jako kdyby to ty dřevorubce v amazonii zajímalo, že nějaká bloncka jde po václaváku a cosi vyřvává), maximálně je dojme k slzám zpráva jak nějaký syrský chlapeček brečí na makedonské hranici a kouká přes plot..a hned by mu chtěli pomoci..
jak jsem viděl v čt dokument o našich mladých pediatrech co místo toho aby ve vidlákově měli praxi tak očkují malé opičky v africe....

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 11.12.2017, 12:43

no tax je blbě vychoval :ramena:

JuraS.
Diskuzní Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JuraS. » Po 11.12.2017, 12:55

Chorche napsal:no tax je blbě vychoval :ramena:

nevím jak ty máš staré děti a jakou výchovu jim můžeš dát a hlavně do jakého věku je ovlivňovat...maximálně je naučíš chodit na nočník, utírat si nos do kapesníku a nepoužívat dudlíka..na vše ostatní je školka, škola, kamarádi, sociální sítě...jestli si myslíš že z toho žvatlajícího pracka bude atomový fyzik tak z něj bude zedník..to co si přejí rodiče je jedna věc a co pak budou děti je další. přáli si rodiče zelenky aby dával heparin lidem ? učili ho k tomu ?
Mám kolegu v práci co bydlí v polorozpadlým baráku ve vidlákově, názory má jak ...no vidlák..děcka mu chodí do školy do dalšího vidlákova, neposílá je na školní výlety, nejezdí s nimi do města, nemají televizi..prej aby děcka uchránil před současným světem, před drogami, sexem a násilím, nepouští je hrát si s děckama z vesnice, prej jsou to děcka blbců.....to jim bude stát za prdelí furt ? zatím mu chodí do ZŠ...a co dál ? jednou mu kluk rozbije hubu za to jak mu zkurvil dětství...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Témata: 0
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Po 11.12.2017, 13:19

JuraS. napsal:
Chorche napsal:no tax je blbě vychoval :ramena:

nevím jak ty máš staré děti a jakou výchovu jim můžeš dát a hlavně do jakého věku je ovlivňovat...maximálně je naučíš chodit na nočník, utírat si nos do kapesníku a nepoužívat dudlíka..na vše ostatní je školka, škola, kamarádi, sociální sítě...jestli si myslíš že z toho žvatlajícího pracka bude atomový fyzik tak z něj bude zedník..to co si přejí rodiče je jedna věc a co pak budou děti je další. přáli si rodiče zelenky aby dával heparin lidem ? učili ho k tomu ?
Mám kolegu v práci co bydlí v polorozpadlým baráku ve vidlákově, názory má jak ...no vidlák..děcka mu chodí do školy do dalšího vidlákova, neposílá je na školní výlety, nejezdí s nimi do města, nemají televizi..prej aby děcka uchránil před současným světem, před drogami, sexem a násilím, nepouští je hrát si s děckama z vesnice, prej jsou to děcka blbců.....to jim bude stát za prdelí furt ? zatím mu chodí do ZŠ...a co dál ? jednou mu kluk rozbije hubu za to jak mu zkurvil dětství...

... :D :pivo: :D ...holt doma není nikdo prorokem !...vono dětičky "trochu zmoudří"...až když si párkrát rozbijou hubu...!
známe to sami na sobě ...poznal jsem pár starejch lidí s pár vychozenejma třídama a šrotovalo jim to v makovicích, že by jim to řada lidí tady na foru i v mém okolí mohla závidět...chci tím říct, že vzdělání a moudrost nemusí být v přímé úměře !

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 11.12.2017, 15:20

mno, já děti nemam, páč vim že bych jim nemoch dát tu správnou výchovu jakou bych chtěl. A druhak uš 20 let čekam na to gdy to kníkne a nechtěl sem rodit děti do kníkodoby :-D
Nicméně moc rát dávam za příklat každýmu gdo vo to stojí děti Infáče. On s pani sou u mě borci, který i f tom skurvenym světě dokázali vychovat děti k funkčnosti, samostatnosti, slušnosti, prostě radost pohledět. Před nima smekám aš k zemi. Takže to de, vychovat děti, jen se musí chtít a umět to.

JuraS.
Diskuzní Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JuraS. » Po 11.12.2017, 15:44

Já znám jednoho co měl vzornou výchovu, rodiče věřící, chodil do kostela a snad i byl ministrant, vzorně se učil, a dokonce dělal dvě vysoké školy které však nedokončil. A pak udělal věci podle kterých o něm bylo natočeno několik filmů, několik lidí o něm napsalo knížku, a vyučuje se o něm na kdejaké vysoké škole. Pořád nevíš kdo to byl ? A co raná výchova znamenala ? Kolik psychologů rozebíralo co se mohlo stát, proč, kde byl ten zlom, kdo za něj mohl to už nikdo nespočítá. A stále ho rozebírají a stále se na to snaží přijít. Stále nevíš kdo to byl ? Zkus hádat. Napovím že podle něj se změnilo názvosloví.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Po 11.12.2017, 16:10

No esi rodiče byly věřící a chodil do kostela tak byl předem stracenej :smich:

majer
Inventář fóra
Témata: 5
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG, LC 120 D4D 127kW AT
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 41

Příspěvekod majer » Po 11.12.2017, 17:05

..maximálně je naučíš chodit na nočník, utírat si nos do kapesníku a nepoužívat dudlíka..na vše ostatní je školka, škola, kamarádi, sociální sítě...tak to vysvětluje mnohé..... A jsem přesvědčen že právě tento přístup má za následek že že děti vychovává škola a kamarádi... Neříkám že to tak není ale jako rodič mám možnost spousty věcí ovlivnit.... Pakliže ne bylo by lepší nastoupit na cestu nejvyššího a děcka nemít....

JuraS.
Diskuzní Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JuraS. » Po 11.12.2017, 17:42

Chorche napsal:No esi rodiče byly věřící a chodil do kostela tak byl předem stracenej :smich:

Stále nevíš kdo to byl ? Nebyl z česka....ani z moravy, slezka...

JuraS.
Diskuzní Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JuraS. » Po 11.12.2017, 17:49

majer napsal:..maximálně je naučíš chodit na nočník, utírat si nos do kapesníku a nepoužívat dudlíka..na vše ostatní je školka, škola, kamarádi, sociální sítě...tak to vysvětluje mnohé..... A jsem přesvědčen že právě tento přístup má za následek že že děti vychovává škola a kamarádi... Neříkám že to tak není ale jako rodič mám možnost spousty věcí ovlivnit.... Pakliže ne bylo by lepší nastoupit na cestu nejvyššího a děcka nemít....

Děti své mám jen dvě, no možná tři...a druhé dvě holky...já bych mohl bych mohl vyprávět..třeba jen to jak manželka po jednom malém průseru jen trochu zvýšila hlas a do týdne doma předvolání na sociálku co si to dovoluje křičet na děti. A nebyla to Praha ale lázeňské město Poděbrady..zápis a "budeme vás sledovat !". Jak ta vzorná, samé jedničky, slušná..došla do puberty a bóže to jsi měl zažít..a pak ta tichá, uťápnutá, pracovitá myšička když dospěla...to ani notýsky nestačili...a plány, vystuduje..bude mít slušné zaměstnání, bum..na cílové metě se na to vykašlala...na co když ten její má střední a taky to stačí a slušně vydělává a pak tik-tak bio hodiny...a jsem děda...a škola? na co ? a to skončila jen obhájit závěrečnou práci a mohla mít titul z vše z prestižní fakulty...a co s tím uděláš, je už roky dospělá, těch hodin co jsme jí vysvětlovali jak důležité je vzdělání...nechápe to celá rozvětvená rodina...

majer
Inventář fóra
Témata: 5
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG, LC 120 D4D 127kW AT
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 41

Příspěvekod majer » Po 11.12.2017, 18:16

Kupodivu zajímavý dokument na čt: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1099 ... 638256085/

Phulc
Picin
Témata: 29
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 48

Příspěvekod Phulc » Po 11.12.2017, 18:51

JuraS. napsal:Zlatá slavík. Napsal jsem že možná posloucháš ty co nikdy nevyhrají ani kdyby je volila půlka lidí republiky. btw. pamatuji si když kája dostal půl prahy hlasů a dnes ? 40.000? o čem ta anketa a soutěž vlastně je?

No tomu věř , že poslouchám ty co nikdy nevyhrají !! Jenže pořád nechápu souvislost DOPÍČE nechtěl bys mi vysvětlit své myšlenkové pochody .....a nejen mně - evidentně nejsem jediný kdo si tu myslí , že jsi na tom mentálně jak Otík :ramena:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Vrátit se na “O všem vážně”