Hledáme skutečnýho prezidenta - NEKONČÍME !!!

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Phulc
Picin
Témata: 30
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 48

Re: Hledáme skutečnýho prezidenta - NEKONČÍME !!!

Příspěvekod Phulc » Čt 08.03.2018, 12:07

pma1 napsal:Pravda, nefňukáte, jen hystericky raplíte jako malý nevychovaný holčičky, když jim někdo vezme kyblíček a lopatičku.
Já Zemana určitě nehledal (mimochodem pěkně debilní otázka), ale když jsem viděl toho vašeho protitragéda, kterej nebyl schopen ani trochu kontrovat, tak prostě jiná volba nebyla, snad uznáš :? :idea: :wink:
Prostě i kdyby jsi ve finále byl TY nebo jinej Šáša, dostaneš stejně hlasů. :mrgreen:
Jak sis TY jistě všiml, Zeman kandidoval jen z principu a dle mýho názoru si honí jen tričko. Jeho zdravotní stav není dobrý, dokonce z nějakých mých zdrojů to má za pár, tak kluci KONEČNĚ sežeňte někoho, aby jste nemuseli tady vyšilovat a předvádět tu hyterickou tragédii co tu předvídíte. :wink:

Drahý chlepče , nechtěl jsem , ale odpovím ti . Ta moje "debilní otázka" vzešla z tvé ještě debilnější hlášky " .....Kdyby jste našli pořádnýho ....." Prozradil by jsi mi laskavě jak se to dělá ? - proto ta moje otázka , ale chápu , že potřebuješ vysvětlit co tím chtěl básník říci .
To , že to má vepřová hlava za pár tu tvrdím už dlouho - do švestek - a rozhodně si nemyslím , na rozdíl od tebe , že kandidoval z principu :wink:
Mimochodem slovo "raplit "jsem nenašel ani ve slovníku cizích slov - to je nějaká moravská nemoc ? :ramena:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 08.03.2018, 12:16

další levičáckej kokot :lol:
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Témata: 0
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Čt 08.03.2018, 13:11

Phulc napsal:
pma1 napsal:Pravda, nefňukáte, jen hystericky raplíte jako malý nevychovaný holčičky, když jim někdo vezme kyblíček a lopatičku.
Já Zemana určitě nehledal (mimochodem pěkně debilní otázka), ale když jsem viděl toho vašeho protitragéda, kterej nebyl schopen ani trochu kontrovat, tak prostě jiná volba nebyla, snad uznáš :? :idea: :wink:
Prostě i kdyby jsi ve finále byl TY nebo jinej Šáša, dostaneš stejně hlasů. :mrgreen:
Jak sis TY jistě všiml, Zeman kandidoval jen z principu a dle mýho názoru si honí jen tričko. Jeho zdravotní stav není dobrý, dokonce z nějakých mých zdrojů to má za pár, tak kluci KONEČNĚ sežeňte někoho, aby jste nemuseli tady vyšilovat a předvádět tu hyterickou tragédii co tu předvídíte. :wink:

Drahý chlepče , nechtěl jsem , ale odpovím ti . Ta moje "debilní otázka" vzešla z tvé ještě debilnější hlášky " .....Kdyby jste našli pořádnýho ....." Prozradil by jsi mi laskavě jak se to dělá ? - proto ta moje otázka , ale chápu , že potřebuješ vysvětlit co tím chtěl básník říci .
To , že to má vepřová hlava za pár tu tvrdím už dlouho - do švestek - a rozhodně si nemyslím , na rozdíl od tebe , že kandidoval z principu :wink:
Mimochodem slovo "raplit "jsem nenašel ani ve slovníku cizích slov - to je nějaká moravská nemoc ? :ramena:

:lol: ...phulci...ty nevíš, kdo vám vybral Drahoše ... :lol: ...někde jsem četl, že žantovský, ředitel "havlovy knihovny", kterou financuje bakala atd., přiznal "my jsme vybrali drahoše...", tak jestli to dobře chápu...tak drahoše ti spoluvybíral.. :lol: BAKALA !
...pro :kapsy: připomenutí..žantovský byl pravá ruka havla doma i v zahraničí....

pma1
Věčnej rejpal
Témata: 54
Auto: starex
Místo/Bydliště: doma - většinou :-)
Věk: 43

Příspěvekod pma1 » Čt 08.03.2018, 16:32

Phulc napsal:

Drahý chlepče , nechtěl jsem , ale odpovím ti . Ta moje "debilní otázka" vzešla z tvé ještě debilnější hlášky" .....Kdyby jste našli pořádnýho....." Prozradil by jsi mi laskavě jak se to dělá ? - proto ta moje otázka , ale chápu , že potřebuješ vysvětlit co tím chtěl básník říci .

:smich: :smich: pulče, ty mě bavíš, že si trouba, tady dokazuješ už nějakej pátek, ale že je to taková tragédie ... :smich: :smich:
Moje debilnější hláška? Si přečti název lajny :smich:, ale konečně si se trefil na hlavičku :smich:
Si pleteš pojmy s průjmy čéče, jsem velmi prostořeký, ale že to nepobíráš, mě už celkem nepřekvapuje.
A že neznáš slovo RAPL? Njn, všeobecného rozhledu a selského rozumu se ti zcela jistě nedostalo a bohužel ani nedostává :( :wink:
Vem si z toho Hřebejkovýho odkazu něco, jsem se na to nedíval, mi stačil ten název, ale nemám čas na kokotiny...
sport 2,5td (2000)-L300 2,5td (1996)-W260 2,8d (1995)-P38 2,5dse (1996)-pájo 2800 (1994)-starex (2004)
se nechlubím, jenom si už hovno pamatuju ;-/

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Čt 08.03.2018, 17:56

...tak jsem si ze záznamu poslech inaugurační projev prezidenta zemana, pronesený z patra...mě se líbil, ale proto že je to jenom můj osobní názor, tak to není důležité...šokovala mě čt, která po projevu rozpoutala štvanici honbou za názory tak zv. demokratické opozice, která samozřejmě splnila svůj stranický úkol a k zřejmému potěšení čt blila zvratky za pronesený projev na prezidenta zemana. K této štvanici se připojili i 3 průběžně, komentující stálí hosté v tel. studiu prof. dvořáková, nějakej prof. balík a vrchol nevkusu forejt, kterého známe z ilegálního televizního šotu, který měl dehonestovat prezidenta a ukázat jaký póvl má zeman kolem sebe, t. j. homosexuála hledajícího své partnery/jeden z nich ho tajně natočil/ za úplatu a přitom šňupá koks ale musím forejtovi přiznat, že se snažil svými komentáři udělat čt radost...nedělám si o úrovni personálního obsazení a profesionalní morálky čt žádné iluze ale to byla ukázka kam až čt klesla a s kým. Nakonec mě pobavil babiš, když se ho ptali , jak se mu líbil inaug.. projev, tak s šibalským úsměvem prohlásil, že ho pro špatně nastavené reproduktory neslyšel a tak nemůže komentovat...připomněl mě jednoho kolegu, ještě z doby mého pracovního nasazení, kterej když se měl osobně vyjádřit k nějakému choulostivějšímu problému a hlasovalo se...tak se šel vyčůrat... :lol:

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Čt 08.03.2018, 18:07

....z patra ? A z kterého ? Ty se opravdu domníváš , že neměl svůj zvratek připraven a řádně nacvičen dopředu ......i ty naivko důvěřivá .. :mrgreen: Ale to je právě ono , to vás drží , ta vaše nivita a pocit , že všechno víte .. :roll:

paramount2
Pejsáček
Témata: 18
Auto: Icebreaker, Explorer LPG
Místo/Bydliště: Kamenice
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod paramount2 » Čt 08.03.2018, 18:14

Náš člověk v Praze ještě na pět let, píše o inauguraci kremelský zpravodaj Komsomolské pravdy.

Дмитрий Смирнов:
Наш человек в Праге еще на пять лет: В Чехии прошла инаугурация Милоша Земана
Stát není řešením problému, stát je jeho součástí.
Ronald Reagan.

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Čt 08.03.2018, 18:20

pma1 napsal:
Phulc napsal:

Drahý chlepče , nechtěl jsem , ale odpovím ti . Ta moje "debilní otázka" vzešla z tvé ještě debilnější hlášky" .....Kdyby jste našli pořádnýho....." Prozradil by jsi mi laskavě jak se to dělá ? - proto ta moje otázka , ale chápu , že potřebuješ vysvětlit co tím chtěl básník říci .

:smich: :smich: pulče, ty mě bavíš, že si trouba, tady dokazuješ už nějakej pátek, ale že je to taková tragédie ... :smich: :smich:
Moje debilnější hláška? Si přečti název lajny :smich:, ale konečně si se trefil na hlavičku :smich:
Si pleteš pojmy s průjmy čéče, jsem velmi prostořeký, ale že to nepobíráš, mě už celkem nepřekvapuje.
A že neznáš slovo RAPL? Njn, všeobecného rozhledu a selského rozumu se ti zcela jistě nedostalo a bohužel ani nedostává :( :wink:
Vem si z toho Hřebejkovýho odkazu něco, jsem se na to nedíval, mi stačil ten název, ale nemám čas na kokotiny...

Uznávám , že mám poněkud menší slovní zásobu než kupříkladu ty , tak třeba slovo rapl v ní vskutku není . :mrgreen: A nedovedu si představit co dělá člověk který tzv "rapluje " :ramena: Jsem rád , že tě bavím , a že jsem z tvého pohledu trouba je mi zcela lhostejno protože mne ...........zkus si větu doplnit , zvládneš-li to , o čemž mimochodem pochybuji . :wink: Samozřejmě plně chápu , že nejsi sto zhlédnout celou hodinu povídání s člověkem , který na rozdíl od tebe má něco v hlavě . On ten odkaz byl směrován spíše těm , kteří jsou schopni se nad tím co pan Hřebejk říká , alespoň zamyslet . Netvrdím , že s ním musí souhlasit , nicméně já se s jeho názorem ztotožnit dokážu . Takže ty se tím vskutku nemusíš trápit je nad slunce jasnější , že se musíš zabývat důležitějšími věcmi než jsou takovéhle " kokotiny " což víš zcela neomylně a přesně aniž bys věděl o čem mluví . Začínáš nám chorchovatět - jen s tím rozdílem , že chorche je na tom výrazně lépe .- :wink:

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Čt 08.03.2018, 19:24

http://www.seznam.cz/r/http%253A%252F%2 ... -internetu
Jo jo fando , fajn řeč pana pussydenta , fajn řeč .....když už i tvůj kámoš Babiš nebyl tak zcela "spokojen " .....neni ti to divný ? Neni viď ! :roll:

Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 08.03.2018, 19:50

koukam vodedneška sou sluníčka i vjetnamci :lol:
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Čt 08.03.2018, 19:59

Phulc napsal:http://www.seznam.cz/r/http%253A%252F%252Fzpravy.e15.cz%252Fdomaci%252Fpolitika%252Fzeman-porusil-prezidentskou-prisahu-uz-po-par-minutach-vysvetluje-nemcova-odchod-ze-salu-1344274/fqLt8PNNeePAiTfT7N5lag?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Jo jo fando , fajn řeč pana pussydenta , fajn řeč .....když už i tvůj kámoš Babiš nebyl tak zcela "spokojen " .....neni ti to divný ? Neni viď ! :roll:

...spokojenej nebo nespokojenej...když se ho ptali na názor v čt a vymlouval se, že špatně slyšel,...tak další výmluva mohla bejt, že šel vychcat s němcovou, kalouskem a spol..... :lol:
...zeman je pro mě menší zlo a babiš je mě u zadku...

Emocuc
Legenda fóra
Témata: 11
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Emocuc » Čt 08.03.2018, 20:18

Phulc napsal:....z patra ? A z kterého ? Ty se opravdu domníváš , že neměl svůj zvratek připraven a řádně nacvičen dopředu ......i ty naivko důvěřivá .. :mrgreen: Ale to je právě ono , to vás drží , ta vaše nivita a pocit , že všechno víte .. :roll:

hej pulec snad víš že mluvit z patra znamená z paměti a ne to číst?

Jinak ten projev dobrej , ne ve všem s ním souhlasím.Hlavně ne s povinou volbou.Ale jak mluvil o ČT a o aktuálně měl naprostou pravdu , nedá se to popřít.Bohužel druhá strana mince je barandov , eronet atd.Levej a pravej sračkomet , škoda no.
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Čt 08.03.2018, 20:30

Emocuc napsal:
Phulc napsal:....z patra ? A z kterého ? Ty se opravdu domníváš , že neměl svůj zvratek připraven a řádně nacvičen dopředu ......i ty naivko důvěřivá .. :mrgreen: Ale to je právě ono , to vás drží , ta vaše nivita a pocit , že všechno víte .. :roll:

hej pulec snad víš že mluvit z patra znamená z paměti a ne to číst?

Jinak ten projev dobrej , ne ve všem s ním souhlasím.Hlavně ne s povinou volbou.Ale jak mluvil o ČT a o aktuálně měl naprostou pravdu , nedá se to popřít.Bohužel druhá strana mince je barandov , eronet atd.Levej a pravej sračkomet , škoda no.

No tady je vidět jací jste oba hlupáci ! Mluvit "z patra"a spatra jsou dost rozdílné věci !! :idea: Navíc mluvit spatra je trochu něco jiného , než jsi uvedl a než on udělal . :mrgreen: :idea: :idea:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Čt 08.03.2018, 20:43

...phulci...přistihl jsi mě za školu... celej život jsem se proto musel živit tak, aby se to nepoznalo... :lol:

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Čt 08.03.2018, 21:31

Ale o to tu nejde ! :ramena:

Vrátit se na “O všem vážně”