Hledáme skutečnýho prezidenta - NEKONČÍME !!!

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

pma1
Věčnej rejpal
Témata: 51
Auto: interkůler turbo dvaosm, starex
Místo/Bydliště: doma - většinou :-)
Věk: 43

Re: Hledáme skutečnýho prezidenta - NEKONČÍME !!!

Příspěvekod pma1 » Pá 09.03.2018, 8:50

Phulc napsal:
pma1 napsal:
Phulc napsal:Drahý chlepče , nechtěl jsem , ale odpovím ti . Ta moje "debilní otázka" vzešla z tvé ještě debilnější hlášky" .....Kdyby jste našli pořádnýho....." Prozradil by jsi mi laskavě jak se to dělá ? - proto ta moje otázka , ale chápu , že potřebuješ vysvětlit co tím chtěl básník říci .
To , že to má vepřová hlava za pár tu tvrdím už dlouho - do švestek - a rozhodně si nemyslím , na rozdíl od tebe , že kandidoval z principu :wink:
Mimochodem slovo "raplit "jsem nenašel ani ve slovníku cizích slov - to je nějaká moravská nemoc ? :ramena:

:smich: :smich: pulče, ty mě bavíš, že si trouba, tady dokazuješ už nějakej pátek, ale že je to taková tragédie ... :smich: :smich:
Moje debilnější hláška? Si přečti název lajny :smich:, ale konečně si se trefil na hlavičku :smich:
Si pleteš pojmy s průjmy čéče, jsem velmi prostořeký, ale že to nepobíráš, mě už celkem nepřekvapuje.
A že neznáš slovo RAPL? Njn, všeobecného rozhledu a selského rozumu se ti zcela jistě nedostalo a bohužel ani nedostává :( :wink:
Vem si z toho Hřebejkovýho odkazu něco, jsem se na to nedíval, mi stačil ten název, ale nemám čas na kokotiny...

Uznávám , že mám poněkud menší slovní zásobu než kupříkladu ty , tak třeba slovo rapl v ní vskutku není . :mrgreen: A nedovedu si představit co dělá člověk který tzv "rapluje " :ramena: Jsem rád , že tě bavím , a že jsem z tvého pohledu trouba je mi zcela lhostejno protože mne ...........zkus si větu doplnit , zvládneš-li to , o čemž mimochodem pochybuji . :wink: Samozřejmě plně chápu , že nejsi sto zhlédnout celou hodinu povídání s člověkem , který na rozdíl od tebe má něco v hlavě . On ten odkaz byl směrován spíše těm , kteří jsou schopni se nad tím co pan Hřebejk říká , alespoň zamyslet . Netvrdím , že s ním musí souhlasit , nicméně já se s jeho názorem ztotožnit dokážu . Takže ty se tím vskutku nemusíš trápit je nad slunce jasnější , že se musíš zabývat důležitějšími věcmi než jsou takovéhle " kokotiny " což víš zcela neomylně a přesně aniž bys věděl o čem mluví . Začínáš nám chorchovatět - jen s tím rozdílem , že chorche je na tom výrazně lépe .- :wink:

Začínám chorchovatět? :smich: Tak nevím jestli je to pohana nebo pochvala, ale z tvých utrob to bude za A, žeo :-)
Hlavně že nezačínám pulcovatět, to bych opravdu nedal :smich:
Na hodinové rozhovory bohužel momentálně nemám čas, po večerech manuálně pracuji, ale to je pro tebe, jako intelektuála, sprosté slovo, viď. :wink:
sport 2,5td (2000)-L300 2,5td (1996)-W260 2,8d (1995)-P38 2,5dse (1996)-pájo 2800 (1994)-starex (2004)
se nechlubím, jenom si už hovno pamatuju ;-/

Chorche
Site Admin
Témata: 437
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 09.03.2018, 9:18

:lol: věčí apsurditu jako nazvat hobítka intelektuálem sem uš dlouho neslyšel. Von je spíš takovej maskot intelektuálů :mrgreen:
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Emocuc
Legenda fóra
Témata: 11
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Emocuc » Pá 09.03.2018, 13:15

´Každopádně došlo k bezprecedentní historické události: Poprvé za mnoho staletí opustili zástupci rodů Schwarzenbergů a Czerninů slavnostní ceremoniál zahájení výkonu funkce hlavy státu na Hradě. S výjimkou bolševické éry tam taky nic strašnějšího nesedělo...´

zkuste hádat kdo to napsal :lol:
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Témata: 0
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Pá 09.03.2018, 13:58

Emocuc napsal:´Každopádně došlo k bezprecedentní historické události: Poprvé za mnoho staletí opustili zástupci rodů Schwarzenbergů a Czerninů slavnostní ceremoniál zahájení výkonu funkce hlavy státu na Hradě. S výjimkou bolševické éry tam taky nic strašnějšího nesedělo...´

zkuste hádat kdo to napsal :lol:

...škoda, že na tom hajzlu nezůstali !... :lol:

pma1
Věčnej rejpal
Témata: 51
Auto: interkůler turbo dvaosm, starex
Místo/Bydliště: doma - většinou :-)
Věk: 43

Příspěvekod pma1 » Pá 09.03.2018, 16:08

Ať je Zeman jakej chce, ten odchod "elity" byla taková ubohá trapárna.
No ale je fakt, že jsem ten projev neslyšel, to bylo tak tragický? To se ptám normálních nezaujatých. :mrgreen:
sport 2,5td (2000)-L300 2,5td (1996)-W260 2,8d (1995)-P38 2,5dse (1996)-pájo 2800 (1994)-starex (2004)
se nechlubím, jenom si už hovno pamatuju ;-/

fugín
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 3
Auto: LR free/ LR Disco 2
Věk: 52

Příspěvekod fugín » Pá 09.03.2018, 17:31

pma1 napsal:Ať je Zeman jakej chce, ten odchod "elity" byla taková ubohá trapárna.
No ale je fakt, že jsem ten projev neslyšel, to bylo tak tragický? To se ptám normálních nezaujatých. :mrgreen:

Hodnocení si udělej sám, záznam je určitě někde na netu.
Když se začali trousit pryč tak sem si nemohl pomoct,ale první co mě napadlo byl Bolek: Oni vážně odešli? To sú hajzli. :smich: No a když naťapoval k východu Feri, tak opět Bolek: Tak běž běž, val val už se nevracaj :smich: :ramena:
EX- free 1.8/ +42mm/ zátěžovky MAD/ MT Insa turbo caiman sahara/ ochrana světel/ a překážející našlápy
Disco 2 TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

Emocuc
Legenda fóra
Témata: 11
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Emocuc » Pá 09.03.2018, 17:42

pma1 napsal:Ať je Zeman jakej chce, ten odchod "elity" byla taková ubohá trapárna.

Asi takhle , pochvalil se v tom co dělá a hodlá v tom pokračovat , je pro přímou volbu starostu.Zhejtoval ČT1 , Bakalu a jeho media.Na youtube to najdeš.
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Pá 09.03.2018, 18:27

http://www.novarepublika.cz/2018/03/zem ... ro-ct.html

...taky už někoho napadlo...že když kiska žádá osobní odpovědnost...tak ať kiska jako prezident jde příkladem..jak dlouho už prezidentuje ..4roky..to je dost dlouho..a pokud vím, tak ho taky obviňují z nějakých leváren... :mrgreen:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Ne 11.03.2018, 9:18

Phulc
Picin
Témata: 29
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 48

Příspěvekod Phulc » Ne 11.03.2018, 16:58

:smich: jo jo Hájek ......to máš tedy vzor myšlenek :smich: :smich: ...ale tak zas když se ti to líbí ... :mrgreen:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Ne 11.03.2018, 18:18

Phulc napsal::smich: jo jo Hájek ......to máš tedy vzor myšlenek :smich: :smich: ...ale tak zas když se ti to líbí ... :mrgreen:

...jó, líbí...já hájka nijak zvlášť nesleduju ale já jsem s volbou a inauguračním projevem zemana celkem spokojenej, i když si mysím, že nemusel věnovat tolik času Bakalovým presstitutkám/pro takovej póvl škoda času/ a víc zahraniční a domácí politice ...

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Ne 11.03.2018, 19:10

Předpokládám , že patříš k té části místního obecenstva , která si nepustila rozhovor s p. Hřebejkem ? Stačilo by z druhé části od 2" do 7"...... :ramena:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Ne 11.03.2018, 19:59

Phulc napsal:Předpokládám , že patříš k té části místního obecenstva , která si nepustila rozhovor s p. Hřebejkem ? Stačilo by z druhé části od 2" do 7"...... :ramena:

.. lidí, jako je hřebejk ignoruji a snažím se jim vyhýbat stejně jako se vyhnu psímu exkrementu na chodníku, je to člověk ,kterej neuznává demokratický princip volby, na kterou má každý občan dle ústavy právo..těm, co volí jinak než on si přeje, tak s nimi nediskutuje, nesnaží se je přesvědčit ale rovnou vulgárně nadává a proto, že i já jsem volil jinak, tak jeho nadávky směřují i na moji osobu.....phulci, snad chápeš jaký je rozdíl vzájemně slušně diskutovat a argumenty přesvědčovat, nebo jednostraně někomu nadávat... :mrgreen: ...a jestli jsi příznivcem hřebejka, tak se svým způsobem na jeho hulvátsví spolupodílíš... :mrgreen:

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Ne 11.03.2018, 20:15

Aha ! Takže Hřebejk je hulvát a Zeman je etalon slušnosti..........tyáš dost ! :roll:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Ne 11.03.2018, 20:29

Phulc napsal:Aha ! Takže Hřebejk je hulvát a Zeman je etalon slušnosti..........tyáš dost ! :roll:

...už jsem to tady napsal Xkrát, kdybych si měl vybrat souseda tak asi drahoše...se zemanem by se asi těžko dalo diskutovat přes plot...ale určitě ne proto, že by mě zeman vulgárně nadával jako hřebejk...ale jestli víš, kdy zeman se choval neslušně ? tak mě pouč..
je rozdíl mezi domýšlivostí na svůj intelekt a mezi primitivním hulvátstvím ..!

Vrátit se na “O všem vážně”