Hledáme skutečnýho prezidenta - NEKONČÍME !!!

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Phulc
Picin
Témata: 30
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 48

Re: Hledáme skutečnýho prezidenta - NEKONČÍME !!!

Příspěvekod Phulc » Ne 11.03.2018, 20:51

:roll: důkazů , že je Zeman hulvát tu bylo dost , ale ty je vidět nechceš a takhle to je u tebe se vším ........ :ramena: :ramena: :ramena:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 2,8 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Témata: 0
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Ne 11.03.2018, 21:12

Phulc napsal::roll: důkazů , že je Zeman hulvát tu bylo dost , ale ty je vidět nechceš a takhle to je u tebe se vším ........ :ramena: :ramena: :ramena:

...pořád slyším, čtu,..zeman je hulvát :mrgreen: ...opravdu ti budu vděčnej, když mě poučíš, kdy a co :D ...jestli se nebojíš, že budu ještě chytřejší než jsem :lol:

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Ne 11.03.2018, 21:40

Říkat volovi cosi o sobotě , jde-li v pátek na porážku je zcela zbytečné. ......víš fando !?

Balú
Diskuzní Guru
Témata: 1
Auto: LR Discovery Td5

Příspěvekod Balú » Ne 11.03.2018, 21:57

nooo z pozicie nezainteresovaneho musim povedat ,ze v tomto pripade ma pulec pravdu ,zeman rozhodne nema diplomaticky slovnik hodny prezidenta ,obavam sa fando,ze niesi schopny sa nanho objektivne pozret a podla mna toto jeho spravanie bolo vo velkom pripade aj dovod preco ludia chceli zmenu ,nie politika :wink: .....

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Ne 11.03.2018, 22:32

..."zeman rozhodně nemá diplomatický slovník hodný prezidenta"... :lol: ...asi jsem taky hulvát, když nejsem schopný to poznat.. :mrgreen: ...zeman je namyšlený, arogantní ale není primitivní hulvát...párkrát se vyslovil, jak mu huba narostla
a to, je podle mého názoru v pořádku...já nechci za prezidenta loutku /kiska, drahoše/ jejichž jedinou předností je předpoklad, že po retorickém školení zvládnou slovník sňatkového podvodníka...a i když by jste měli vědět, že si nepotrpím na příliš expresivní /hulvátské výrazy/, tak udělám vyjímku a pošlu vás do pr....., :lol: ...ale NE...vy jste jenom absolventi masáže našich presstitutů, kteří vám stokrát opakovali "zeman je hulvát" a vy, jak už máte vymytý mozky,.. nejste schopný uvést jedinej příklad.. :lol: :pivo: :lol:

Balú
Diskuzní Guru

Příspěvekod Balú » Ne 11.03.2018, 23:28

:smich: :smich: dobre fando ,nema zmysel sa s tebou o tom bavit,si zalubeny do zemana ako somar do kopy sena ...takze mas pravdu,lebo posledne co sa mi chce hladat je najslavnejsie zemanove perly,ktore vypustil z drzky .....pritom ja ho mam celkom rad,ked rozprava lebo sa orientuje a nikto ho nikdy len tak nenachyta a oproti drahosovi je to Pán prezident ...(ale spravat sa nevie)

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Po 12.03.2018, 0:14

Balú napsal::smich: :smich: dobre fando ,nema zmysel sa s tebou o tom bavit,si zalubeny do zemana ako somar do kopy sena ...takze mas pravdu,lebo posledne co sa mi chce hladat je najslavnejsie zemanove perly,ktore vypustil z drzky .....pritom ja ho mam celkom rad,ked rozprava lebo sa orientuje a nikto ho nikdy len tak nenachyta a oproti drahosovi je to Pán prezident ...(ale spravat sa nevie)

...proto že nic nenajdeš...a nebo máš tak mizernou paměť, horší než já,... :lol: ...prosím tě přemejšlej..zeman nevadí, že mluví
tak jak mluví...u ospalého knížete je to "lidově zemité"...tady potřebujou loutku jako je váš kiska a proto, že se ví, že si nic nenakrad, /tím osočujou fica a spol..!/, tak na něj blejou pomluvy o hulvátství a proto že chce mít/a je to v našem zájmu !/ dobré vztahy s rusákama, ale to není v zájmu amíků...tak se ho snažej odstranit...naštěstí bylo u nás o chlup víc lidí z nevylízanou hlavou... :D

Balú
Diskuzní Guru

Příspěvekod Balú » Po 12.03.2018, 1:12

boha !! napriklad ! https://www.youtube.com/watch?v=qRZvrv59nKo mne je u prdele co tam vravel a o kom ale uvedom si,ze je to PREZIDENT chapes vobec vyznam toho slova ? ma reprezentovat cesko pred celym svetom a k tej reprezentacii patri aj to, ze aj ked je nasraty a vytoceny na niekoho, nemoze si dovolit nadavat a mat slovnik ako dlaždič ,lebo je to skratka PREZIDENT a musi sa ovladat ,ja tiez v beznom zivote,ked ma niekto nasere nadavam ,ale tiez si davam pozor v pritomnosti koho nadavam,napr. ked niekoho nepoznam,tak sa vyjadrim inak,lebo su aj ludia,co nenadavaju nikdy a vadi im to ....a prosim ta nemotaj do vsetkeho toho nasho masneho vlasa,to je presne opacny pripad ako zeman -v hlave nasrane ,ale vyjadruje sa slusne a nikomu nenadava.....a tymto koncim debatu na temu zeman a jeho vyjadrovanie :pivo:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Po 12.03.2018, 8:56

...balú...my se bavíme " o koze a o voze "...na konci svého příspěvku definuješ "mastný vlas" a nám nabízeli jako výměnu za zemana "drahoše", kterej je v českém vydání identické dvojče se slovenským...kdyby jsme měli možnost volby "nového zemana", kterej by byl mladší a s diplomatičtějším chováním,.. tak takového bych volil také já,.. místo "zemana starého", kterej je nemocnej a nedělá si žádné diplomatické zábrany ve svém vyjadřování,.. !...ale takový kandidát nebyl k dispozici...a já bych pokládal za chybu,.. když vím jak to dopadlo u vás na slovensku,..udělat to samé...jenom "blbec" se nedokáže poučit z pochybení svého souseda !...zemana jsme museli volit takového jaký je...upřímného vlastence, nemocného, s chováním a mluvou jak mu huba narostla...a "zkurvené zákony" a " kunda sem a kunda tam" byl v konkrétním případě "terminus technikus"...mě uráží naše televize nebo radio, které bez jakýchkoli zábran a je jedno, jestli redaktor nebo redaktorka bez rozdílu, s rozkoší každou půl hodinu informují o tzv. uměleckých aktivitách skupiny... "stohoven" ...hovna sem a hovna tam.. :mrgreen: /jakej je rozdíl od zemana..? :roll: /
a ještě víc mě uráží, že mě lžou a snaží se dělat z mé osoby idiota a to mě vždy "nasere"...idiota umíme ze sebe udělat každej sám ..! :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Naposledy upravil(a) fanouš Jimny dne Po 12.03.2018, 12:16, celkem upraveno 1 x.

Mirda_Retona
Diskuzní Guru
Témata: 7
Auto: KIA - KM420 2.0TDI + Discovery ll TD5 Černá Perla
Místo/Bydliště: Forbes
Věk: 53

Příspěvekod Mirda_Retona » Po 12.03.2018, 11:58

Kluci já si myslím, že kdo vidí Zemana jako hulváta, tak asi nebyl nikdy v pravé České hospodě. Normální chlap pozná, že je vlastenec a slovník má takový, kterému rozumí většina národa. Proto vyhrál. Osobně nemám rád lidi, kteří mluví "učesaně". Myslet si, že když během projevu použiji tucet cizích slov a dám tím najevo kolik jsem zvládl titulů oslovím obyčejný lidi je blbost. Proto,že obyčejní lidé podle Drahoše nedokážou posoudit zda máme zůstat v EU jsem ho nevolil.
Jezdím pomalu, ale zato všude. Prostě turista 4X4. Discovery ll Dříve KIA KM420 (tel. 777325858)

Chachan
Závislý diskutér
Témata: 55

Příspěvekod Chachan » Po 12.03.2018, 12:11

všichni jsme v jádru hulváti a už mě tu neserte :!: :D

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Po 12.03.2018, 12:19

Chachan napsal:všichni jsme v jádru hulváti a už mě tu neserte :!: :D

... :lol: :pivo: :lol: ...mě jenom sere .."pokrytecká slušnost nadevše "..do píči.. :lol:

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Po 12.03.2018, 16:26

Mirda_Retona napsal:Kluci já si myslím, že kdo vidí Zemana jako hulváta, tak asi nebyl nikdy v pravé České hospodě. Normální chlap pozná, že je vlastenec a slovník má takový, kterému rozumí většina národa. Proto vyhrál. Osobně nemám rád lidi, kteří mluví "učesaně". Myslet si, že když během projevu použiji tucet cizích slov a dám tím najevo kolik jsem zvládl titulů oslovím obyčejný lidi je blbost. Proto,že obyčejní lidé podle Drahoše nedokážou posoudit zda máme zůstat v EU jsem ho nevolil.

mirdo , ale on není hospodskej povaleč nýbrž president ! A to je kurva rozdíl ! :( A ano vyhrál proto , že jak sám prohlásil , je půlka národa debilní ! Tak si nedělejte iluze o tom , jak o vás smýšlí ! :idea:

fugín
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 3
Auto: LR free/ LR Disco 2
Věk: 53

Příspěvekod fugín » Po 12.03.2018, 17:13

Já nekritizuji a ani nechválím,byl zvolen. Ale je docela zajímavý přečíst si příspěvky pod tím
https://www.youtube.com/watch?v=k6Pw4PHxEKM
EX- free 1.8/ +42mm/ zátěžovky MAD/ MT Insa turbo caiman sahara/ ochrana světel/ a překážející našlápy
Disco 2 TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Po 12.03.2018, 17:22

To už tu bylo .....a ne jednou .

Vrátit se na “O všem vážně”