Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Tak nám umřel Karel

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

daavis
Inventář fóra
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 34
Stav: Offline

Re: Tak nám umřel Karel

Příspěvek od daavis » Pá 04.10.2019, 9:09

Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Karlos
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Санкт-Петербург
Věk: 100

Příspěvek od Karlos » Pá 04.10.2019, 15:19

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

fanouš Jimny
Staroffrouďák
Auto: Jimny

Příspěvek od fanouš Jimny » Po 07.10.2019, 23:12

Vlastimil Jarý

Pozoruhodné. Jeden je kritizován coby signatář Anticharty a normalizační zpěvák, ale jiným je odpuštěno vše, včetně podepsání paktu s komunistickou státní bezpečností (lhostejno s jakou její odnoží) ze zištných pohnutek a aktivní členství v KSČ v době, kdy se nejen vyhazovalo z práce, ale i zavíralo a popravovalo. Navíc jsou tito lidé dokonce vyzdvihováni na piedestal všech myslitelných ctností. Apoteóza jak za soudruha Stalina. Není žádným tajemstvím, že Charta 77 byla do značné míry tvořena bývalými komunistickými aktivisty, kteří zkrátka ve stranickém boji podlehli z Moskvy vojenskou silou podporované konkurenci a neměli tak jinou možnost, než svůj aktivismus obrátit proti režimu, tentokráte s podporou Západu. Ten byl pak ochoten pomoci každému, bez ohledu na jeho minulost, přesně dle hesla, nepřítel mého nepřítele je mým přítelem. Možná je to zákonité a pochopitelné, ale rozhodně ne hodno úcty a obdivu. Ač rozhodně nejsem fanoušek Karla Gotta, myslím, že není pochyb o tom, kdo si zaslouží pohřeb se stáními poctami a kdo ne.

...tohle je racionální komentář ..vybraný z aktualně. cz....je to jedna z odpovědí lidem, kteří znevažují význam Gotta nejen jako zpěváka, ale také jako osobnost a naopak vyzdvihují herečku/dle mého názoru velmi dobrou/ Chramostovou...a dělají si cynickou osobní politiku z jejich úmrtí...

Karlos
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Санкт-Петербург
Věk: 100

Příspěvek od Karlos » Út 08.10.2019, 12:47

Rusko se loučí ...měl dobrý hlas i srdce

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Út 08.10.2019, 14:09

...náhoda tomu chtěla,... že jsem někdy v 70sátých letech letěl se zájezdem do ruska...a v praze na ruzyňském letišti v hale se ojevil sám samojedinej, tehdy ještě mladej Gott, hned houf bab kolem něho a kája položil kufřík na zem, otevřel a vyndal fotky/skoro to vypadalo, že v něm nic jinýho nemá/ a do odletu se ženskejm podepisoval a rozdával fota...v letadle seděl mezi námi...jenom místo vedle něj bylo prázdný... :D
...to jenom, že sem dal Karlos medailonek z ruska a tak jsem si vzpomněl na tuhle příhodu...poslouchal jsem ho rád, ale raději jsem měl folk a na koncertování jsem chodil na bráchy Ryvolovi na Petynku..., kam někdy přišel i Jestřáb /Foglar../... :D
...a tohle byla moje oblíbená ryvolovka...a tak bych ji kájovi poslal do nebe, kde se setká i s jedním z autorů-kolegou... Wabim... :D

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Čt 10.10.2019, 15:43

...je čtvrtek a deštivo,..věřím, že zítra bude svítit sluníčko na lidi, kteří se přijdou rozloučit s naším kájou, jsem sice pražák, ale já nikam nepůjdu, i když jeho odchodu z našeho světa,.. tam nahoru lituju...trochu mě vrtají hlavou čísla 300 000 a jiná, kde kdosi věští , kolik, že příjde lidí...mám podezření, že tady se někdo snaží házet hausnumery, aby pak, kdyby lidí přišlo méně ...Gotta mohli/šafrové, halíkové, atd.,../ umenšovat a pomlouval...a tak budu na zítřek přát všem pěkné počasí, Karlovi důstojný pohřeb a co nejvíc lidí...

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 49

Příspěvek od Phulc » Čt 10.10.2019, 18:10

:roll: Ty si s tím fakt už dojdi ...... :roll:

Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 3,2 td + Hlítka Y61 3,0td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

daavis
Inventář fóra
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT

Příspěvek od daavis » Čt 10.10.2019, 21:15

fanouš Jimny napsal:
Čt 10.10.2019, 15:43
...je čtvrtek a deštivo,..věřím, že zítra bude svítit sluníčko na lidi, kteří se přijdou rozloučit s naším kájou, jsem sice pražák, ale já nikam nepůjdu, i když jeho odchodu z našeho světa,.. tam nahoru lituju...trochu mě vrtají hlavou čísla 300 000 a jiná, kde kdosi věští , kolik, že příjde lidí...mám podezření, že tady se někdo snaží házet hausnumery, aby pak, kdyby lidí přišlo méně ...Gotta mohli/šafrové, halíkové, atd.,../ umenšovat a pomlouval...a tak budu na zítřek přát všem pěkné počasí, Karlovi důstojný pohřeb a co nejvíc lidí...
Aneb za vším hledej konspiračku 🤦

Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Pá 11.10.2019, 22:13

seznam.cz
S oblíbeným zpěvákem se měly v Žofíně loučit statisíce lidí, většina ale zůstala doma u obrazovek. Karlu Gottovi vzdalo hold asi 45 tisíc lidí..........

pro daavise...
...na takové titulky nemusí bejt nikdo konspirátor....na to si stačí seznam.cz. sám...jak se mohli v žofíně loučit statisíce lidí, když bylo dopředu jasný, že podle organizátorů mohlo žofínem projít maximálně 50 000 lidí...jak předem odhadovali....../to jenom k mému příspěvku z 10. 10.../

daavis
Inventář fóra

Příspěvek od daavis » Pá 11.10.2019, 22:21

Rozumím.
A kdo to teda věštil?
Seznam napsal pravdu a to, co je každýmu jasný.

daavis
Inventář fóra

Příspěvek od daavis » Pá 11.10.2019, 22:22

Jó, už to čtu.
Estébáckej zloděj Babiš.
Tak to je už jasný😆

daavis
Inventář fóra

Příspěvek od daavis » Pá 11.10.2019, 22:25

fanouš Jimny napsal:
Pá 11.10.2019, 22:13
seznam.cz
S oblíbeným zpěvákem se měly v Žofíně loučit statisíce lidí, většina ale zůstala doma u obrazovek. Karlu Gottovi vzdalo hold asi 45 tisíc lidí..........

pro daavise...
...na takové titulky nemusí bejt nikdo konspirátor....na to si stačí seznam.cz. sám...jak se mohli v žofíně loučit statisíce lidí, když bylo dopředu jasný, že podle organizátorů mohlo žofínem projít maximálně 50 000 lidí...jak předem odhadovali....../to jenom k mému příspěvku z 10. 10.../
Seznam citoval odhad Babiše (300tis) a vlády (100tis)

Musíš číst víc, než titulky.
Pokud teda chceš.

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Pá 11.10.2019, 22:34

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/gott ... &source=hp
...bylo mě to /přinejmenším /divný...ty hausnumera....a už včera jsem upozoňoval, že se to bude zneužívat...a nebudu spekulovat k čemu...
...a že si na kájovi ..babiš a další honili trika, samozřejmě nepochybuju...

daavis
Inventář fóra

Příspěvek od daavis » Pá 11.10.2019, 22:50

To víš, že jo.
Je to součást marketingu na kterej má Babiš celej tým lidí.
Přímej útok na důchodce a jednodušší lidi, který si neumí, nebo nechcou ověřovat fakta.

Babiš je dobrej, přidal nám 900 k důchodu a teď aspoň Kájovi vystrojil státní pohřeb.
To je hodnej člověk.
Dezinformace v přímým přenosu

daavis
Inventář fóra

Příspěvek od daavis » Pá 11.10.2019, 22:50

Samá lež.

Odpovědět