Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Kdo věří-nevěří ofigo verzi událostí z 11.září 2001

Kdo věří ofigo verzi, že to udělal Usáma a spol.
30
36%
Kdo věří, že si to amící udělali sami
54
64%

Celkový počet hlasů: 84

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Témata: 0
Auto: Jimny

Re: Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Příspěvekod fanouš Jimny » Pá 09.03.2018, 17:46

...zelenáči..máš pravdu pravdoucí, že my to nerozhodnem !...psal jsem, že mým přáním je, aby se moje pesimistická varování nerealizovala ....já si jenom přeju, abych v současné době nefiguroval jako pěšáček-idiot/třeba jenom jako volič/, jak se mě to, díky mé naivitě, podařilo v 89 roce, proto volba zemana...a vy...jestli myslíš, že musí být "hůř aby mohlo být líp" tak budu tobě i všem Slovákům "dobré vůle" přát, ať vám to vyjde....jenom si v duchu kladu otázku " kam až to musí zajít a na jak dlouho "
...historka na zamyšlení: v době, kdy se u nás řešily americké radarové základny...tak redaktor Velíšek prohlásil, musím a nemusel !!! :lol:..říct historii americké základny na kubě "guantanámo "...byla původně, více než před 100lety dohodnutá jako skladiště uhlí..a co to je dodnes, bez jakékoli možnosti kubánské vlády tento kousek země právně a fyzicky ovládat, dobře víme :mrgreen: ... :D nám se podařilo před Xlety základny odmítnout :D ...díky všeobecnému odporu :D ...kdyby jsi měl pravdu, že lidi nemají sílu něco rozhodnout, tak to je důkaz, že to NE vždy platí.. :vino:

zelenac
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvekod zelenac » Pá 09.03.2018, 18:37

Ale stary brachu,hadam si nie tak naivny,aby si uveril,ze ten radar sa nepostavil koli odporu ludi :shock: :smich: !?Keby ho amik skutocne chcel postavit,tak ho postavi....mozno by najprv vypadal,ako to skladiste na quantaname :mrgreen: .Jednoducho to prenho nebola priorita a tak sa plebsu dala chimera,ze moze o dacom rozhodnut :wink: .Si pozri,ako cvici amik s rajchom...myslis,ze s malou ceskou zemickou by si neporadil?Redaktor velisek by nenapisal nic...mozno by mu dali aj na vyber :wink: trafika,ci drnova vesta :mrgreen:
Kam az to u nas musi zajst......to je velmi tazko povedat.Nik nevie,ako skonci tento majdan,ci ho vlada utne silou(rozum mi vravi,ze by mala,ale srdce vravi opak :ramena: )a ustoji to,alebo sa to zvrhne,ako na ukraine....mozne je vsetko.Zalezi na tom,kto z cakajucich prasiec na koryta je blizsi ''spojencom''.Vypada,ze fico to nieje a tak ho mozno pustia k vode.A radar bude mozno u nas :mrgreen: ...a my si vymenime hymny,ked rusa radar nasere :mrgreen: .
Ja si myslim,ze sa musi padnut az na dno,aby sa dalo pozviechat.Kym clovek pada k nemu,tak si stale namysla,ze je este stale dobre.Az na tom dne zisti,ze je uz v riti a bud sa odrazi,alebo sa utopi....
Tak aj ja prajem vsetkym nam dobrej vole,nech sa odrazime co najskor...najlepsie este pred dopadom na to dno :vino: !
Ludia maju silu o niecom rozhodnut.Len musia drzat spolu a to je dnes vdaka strannikom ponavliekanyn do rozlicnych kabatov nemozne :cry: .Nebolo to lepsie za komancov?Skoro vsetci sme boli proti nim....a teraz sme vsetci proti sebe :cry: ....

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Pá 09.03.2018, 18:55

...a teraz sme vseci proti sebe...no, to je prorocké...jistě,..za komančů jsme měli svého osobního nepřítele...já ho mám dnes také a vím docela dobře, kde ho hledat !...jsou to konkrétní lidé, kteří jsou odpovědní za fyzické rozkradení naší země do rukou domácích nebo zahraničních oligarchů a mocenské do rukou zahraničních generálů a politiků...na konspirace si nepotrpím!

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Pá 09.03.2018, 19:09

http://video.pravdive.eu/modules.php?na ... tch&id=385

a koho ještě zajímají Slováci...a poučení pro nás... :mrgreen:

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Pá 09.03.2018, 21:59

Ani vy sa nepoucite :cry: !Sudruhovia pred 89tym zistili,kde urobili chybu.Potom to po neznej napravili a roztrusili sa do kadejakych novych stran a tym rozbili celkom fungujucu jednotu svojich nepriatelov,ci oponentov,alebo ako to ucene nazvat.Tak sa ludia zacali zrat medzi sebou..-to vidno aj na tomto fore a to sa tu myslim schadza skupina celkom premyslajucich ludi.No a sudruhovoia v klude kradnu tak,ako sa im za sociku nesnivalo ani v najsmelsich snoch.A to vsetko beztrestne.Takze aj prevrat,ak daky u nas bude,tak bude daky nezny,myslim si.Nasledovnici ficovej bandy si uvedomia,ze raz mozu skoncit tak isto ako on a daju pozor,aby sa mu teraz nic nestalo.Potom budu mat istotu,ze ani im sa nic nestane,ked ich od koryta vytlaci silnejsia svina.
Tuto jedina strana,ktoru by som bol v zivote volil,nesklamala ani teraz....
https://www.youtube.com/watch?v=fvpU0fyXFRc
Len ma sere,ze sa moc ohanaju bohom a bratrickuju s cernoprdelnikmi.Ale nazory maju na rozdiel od ostatnych zabehanych stran,celkom zdrave,myslim si.

Chorche
Site Admin
Témata: 437
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 09.03.2018, 22:06

a jak dopat ten dnešní mejdan vůbec ? U nás se nedovíme nic.
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » So 10.03.2018, 0:19

....taky vím houno...ale něco mě to připomíná :lol: ..: dost často u mě dělá jeden ukrajinec a stejně tak často se bavíme o politice..je to hodnej člověk ale fanatickej vlastenec, rusofob a antiputinovec, absolutně neschopnej objektivně zhodnotit reálnou situaci a když zkončíme vášnivou diskuzi ..a jaké, že jsou výsledky tzv. majdanu?!....tak odpoví tázací větou.." a to jsme neměli nic dělat..?! " :roll: :mrgreen: :roll: ...

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » So 10.03.2018, 8:18

No,prebehlo to celkom v pohode :vino: .Ludia si postrngali klucmi,povykrikovali sa dake hesla,prehovorilo par postaviciek,co sa na chvilu citili ako hviezdy.....,ale reziseri to zvladli na jednotku,podla mna.Nikoho nezabili a tak sa da povedat,ze sa uctila pamiatka tych dvoch ludmi,ktori takyto pochod povazuju za prejav ucty.Len je divne,ze takto neprejavili uctu vsetkym zavrazdenym u nas...nad tym by sa mali ucastnici pochodu zamysliet.Mozno by prisli nato,ze zas z nich niekto urobil uzitocnych idiotov.Ale pravo na protesty este(zatial) je,tak protestovali.Ale nato,ako strasili niektore media,ze sa na protesty zbiehaju profi provokateri,ci ultras,prebehlo to podozrivo mierne.Mozno organizatori dostali rozkaz drzat to v klude a caka sa,ci robert dobre pochopi ukazku z hry,kym sa zacne hra kompletna :ramena: ...tazko povedat.Uvidime,ci ho teraz''nahle''osvieti a otvori naruc ''utecencom'',ako sa od ''uvedomeleho'' politika caka,alebo ukaze unii fakira,podobne ako orban.Myslim si ,ze ho ''osvieti''...a nas robert bude zase ten stary robert....;odvolavam co jsem slibil,a slibuji......a obcania moji,nik vam nedokaze dat to,co vam ja dokazem slubit; :mrgreen: ...
No,hlavne(alebo skoda :ramena: ?),ze to dobre dopadlo a my nemusime zasa nic riesit a pomalicky a v klude mozeme dalej padat k tomu pomyslenemu dnu.
Tuto troska na ozivenie pameti,ci pochopenie toho,ako to bolo tymi mladsimi rocnikmi....
https://www.youtube.com/watch?v=UCy0_OQhiJg
Meciara by som najradsej videl visiet,ale v mnohych veciach ma pravdu....vela toho,co predpovedal ,sa splnilo(ani nemusel byt prorok,stacilo mu vediet,ako to v politike kraca)..ale ked tam vidim kokotka dzurindu,slubujuceho hlupakom 2nasobne platy :smich: ...alebo mladeho roberta,vykrikujuceho o prave na vyjadrovanie...a o par rokov poslat narodnu kriminalnu agenturu zatknut so sapikmi novinara,co to pravo vyuzil..... :puker: :puker: a tento hnoj ma byt teraz pre nas to mensie zlo...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » So 10.03.2018, 9:07

"...a tento hnoj ma byt teraz pre nas to mensie zlo"...zelenáči... :pivo: ...chápu to jako tvoji odpověď.... :ramena: ...jsem si jistý, že jsi pochopil, moje asociace, které jsou na lajně nad tebou..??!..přeju tobě i všem slovákum jenom dobré.. :D
....a ještě k mečiarovi...už jsem o tom psal a ty jsi mě opravoval...mečiar chtěl jít slovenskou cestou...a je samozřejmé, že toho zároveň využili domácí zloději...u nás se šlo opačnou cestou a mimo domácích šmejdů a zlodějů se zúčastnili taky zahraniční... :roll:

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » So 10.03.2018, 9:59

dobrý video zelenáči, i ta bondofská hudba k tomu :-D Sice bonda mam rát, neni to kurva a rusy respektoval, tak to k tomu videu aš moc nesedělo, tam měli zahrát nějakej šitoklarynet spíš :lol: Ale video jasně ukazuje, že sou tam fšichni kurvy a jediná dobrá věc na tom je, že netáhnou za jeden provas. Páč dyby tomu tak bylo, taxme dávno uškrcený...

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » So 10.03.2018, 10:13

taky dobrá hláška s tim referendem

https://www.youtube.com/watch?v=vc6M82uFGiM

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » So 10.03.2018, 10:29

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » So 10.03.2018, 11:20

gdo by řek, že tomudle videu je uš skoro 10 let...

https://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » So 10.03.2018, 11:59

...no,.. :mrgreen: "pěkná budoucnost" :mrgreen: ...Chorche, jenom mám dotaz...Irák, Afgánistán, Sýrii, Líbyi a XXdalších zemí po celém světě, odkud se k nám hrnou proudy uprchlíků,..ROZMRDAL KDO..?...a v celém videu o tom nepadne ani slovo ale pořád v každé druhé větě.. teroristi a levičáci...jenom se divím, že naši NELEVICOVÝ PROPAGANDISTÉ...nepřišli na to, že ůnor 48
a následující znárodnění ..také zorganizovali a uskutečnili /komunisty bych doporučil vynechat/..ale rovnou.. říct nebo napsat.. :mrgreen: teroristi a levičáci :mrgreen: ..a spláchnou historii z jedné vody.. :lol: načisto-dočista :lol: ...
,,,a jak jsem tě už poznal.. :D ...tak určitě víš, o čem mluvím a co mě vadí :mrgreen: .. autoři videa, buď z blbosti nebo úmyslně sice ukazují reálnou budoucnost ale kamuflují příčiny...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » So 10.03.2018, 12:19

...asi si nechám patentovat nový politický slovník :konec 2.sv války:
východ evropy včetně Berlína ovládli levicový teroristé
hitler a němci tragicky zaplatili za svůj pravicový populismus
západní evropu osvobodil blok demokratů pod vedením usa
:lol: :mrgreen: :lol:
jó, a s tím patentem asi neuspěju..proto, že to není nic nového...
Naposledy upravil(a) fanouš Jimny dne So 10.03.2018, 12:31, celkem upraveno 1 x.

Vrátit se na “O všem vážně”