Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Kdo věří-nevěří ofigo verzi událostí z 11.září 2001

Kdo věří ofigo verzi, že to udělal Usáma a spol.
31
35%
Kdo věří, že si to amící udělali sami
57
65%

Celkový počet hlasů: 88

majer
Inventář fóra
Témata: 7
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG, LC 120 D4D 127kW AT
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 41

Re: Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Příspěvekod majer » Út 09.10.2018, 6:06

Fanouši ono se nám to dneska pindá ale mít děcka a volbu makat nebo koncentrák či provaz...není tak jednoduché a o Burianovi a ostatních si myslím že to taky nebylo tak jednoznačné....čímž samozřejmě nechci popírat že tady bylo mraky udavačů a kolaborantu..
Pro odlehčení doporučuji film musíme si pomáhat... Ten to celkem dobře vystihuje...

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvekod zelenac » Út 09.10.2018, 7:41

fanouš Jimny napsal:
zelenac napsal:
Karlos napsal:
tady ke slovenskému štátu + příspěvky pod

https://vk.com/wall269714894_5695

Twl,''historicka'' sonicka :shock: :lol:
To mi pripomina piesen....-ja trvam na tom,ze plzen osvobodil patton :lol: ...tanky a dely :smich: :smich: :smich: :smich:
Nakoniec sa este dozvieme,ze rozbit ceskoslovensko donutil adu benes :wink: ....aj ked od povrazkarov,ci slobodomurarov, by to bol majstrovsky tah :wink:

...zelenáči...v čem je problém ?...že u vás byli a jsou nacionalističtí idioti, ochotní se spojit s kýmkoli, pod záminkou vlastenectví ale ve skutečnosti v soukromém zájmu/jak sám píšeš/MOCI a PENĚZ...víme všichni !...a takový se najdou v všade....u nás dělníci ve zbrojovkách chcali do špon u soustruhu aby neztráceli čas při plnění norem pro wehrmacht ,.. aby dostali prémie ....a celým národem milovaní herci je bavili a ti co uměli německy/příklad: vlasta burian a další../tak bavili i německé důstojníky....fakt je, že od nás nikdo nešel, po boku němců na frontu proti rusům,..jako vy/důvod :němci nás nechtěli a možná i nedůvěřovali../...neni to zrovna historie na kterou by jsme VY a MY mohli být , kdovíjak hrdí...

...fanousi,zda sa ti z mojich prispevkov,zeby som bol na nasu historiu daky hrdy :shock: ?Napisat,ze od vas nik nesiel po boku nemcov.... :shock: ...ale siel :wink: a pisat opak necti cloveka tvojho charakteru :wink: .Nik sa ho nepytal,ci chce ist...takisto,ako nasich vojakov.Nacionalisticki idioti su v kazdom narode,(Trocha musia byt,inak to chytia do ruk multikuti,-vid dnesok)teraz k nim pribudli aj multukulti,tepli,zvrhli nacionalisti,ochotni spojit sa s kymkolvek a znicit nasu kulturu....no a o sukromnom zaujme,MOCI a PENAZI ani netreba hovorit....
Problem s tou blonckou mam ten,ako bohorovne vysvetluje a tvrdohlavo si v diskusii stoji za tym svojim,''jedinym spravnym'' nazorom :wink: .Pripomina mi to retoriku komancskych politrukov,ci teraz nazory tych ''spravnych'' vykladacov evropskych hovnot.V posteli nemusi byt zla,ale vykladanie tej zlozitej historie vtedy,musi mat clovek v hlave daco viac,ako par spermii po dobrej fajke :wink: .
No,vypada to tak,ze poniektori su na tu historiu fakt hrdi,ci uz z jednej,alebo druhej strany,ale pointa je v tom,ze sme sa z nej zas nepoucili a ktovie,ci nas zas necaka prezit ju znova :ramena: ....Asi caka :cry:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 09.10.2018, 8:14

....zelenáči...ty víš, jak vysoko si tě považuju :vino: ...a slováky pokládám, za naše bratry...ale stejně jako si vážím našich vlastenců, jedno jestli roznášeli české knížky v devatenáctém století nebo bojovali se zbraní ve dvacátém "na té správné straně"/a za co je správné bojovat se určitě shodnem../...stejně tak si vážím vašich vlastenců...ALE VLASTENECTVÍ BY NEMĚLO BUČET !!! :roll: ...u nás v období po mnichovu... a to jsme ještě nebyli obsazeni hitlerem,.. se už mnozí češi chovali jako DOBYTEK a zastírali své sviňárny tzv. VLASTENECTVÍM.. :roll:
....jó,...a za 2. sv. války byly na frontě proti rusům po boku němců nasazeny bojové jednotky téměř z celé evropy ..NE od nás...
za války jsme měli pár vojáků "tzv. vládní vojsko"...někteří snad byli nasazeni v itáli/ale nevím, že by tam bojovali../...i...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 09.10.2018, 9:27

majer napsal:Fanouši ono se nám to dneska pindá ale mít děcka a volbu makat nebo koncentrák či provaz...není tak jednoduché a o Burianovi a ostatních si myslím že to taky nebylo tak jednoznačné....čímž samozřejmě nechci popírat že tady bylo mraky udavačů a kolaborantu..
Pro odlehčení doporučuji film musíme si pomáhat... Ten to celkem dobře vystihuje...

... :D ...doporučovaný film jsem neviděl...ale jako dědek pamatuju lidi, kteří vzpomínali, jak za němců "úspěšně" kšeftovali...a naši herci a herečky by taky mohli "vyprávět"...samozřelmě nikdo nechtěl zkončit v koncentráku ani na popravišti ale NEMĚL !..s němci "spolupracovat" VÍC, OCHOTNĚ a pro PENÍZE než je nutné...

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák
Témata: 130
Místo/Bydliště: Prypjať
Věk: 103

Příspěvekod Karlos » Út 09.10.2018, 9:58

Tvl, dříve kdyz jsem chtel kopirovat odkaz prispevku bylo u nej cislo...jak se to kuva dela ted?????
„Obrovské masy lidí mnohem snáze uvěří velké lži než malé.“
Zase jsme my a oni, tak jako tenkrát.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Chorche
Site Admin
Témata: 440
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 09.10.2018, 10:09

sice fšichni přešli ten muj dlouhej výblitek bes komentářů, tak nevim esi ho vůbec něgdo čet (fanouš asi jo), ale zmiňoval sem tam fakt, že masaryk i beneš byly poskoci prováskářů a cíleně směrovaly česko do role zdroje pro ádu. Takže zelenáči, jo, beneš česko ádovi předhodil. Ne ze zbabělosti jaxi mnozí myslej, ale s jasným cílem - aby se áda moch řádně vybavit na boj se stalinem.
Fanouši, muj táta byl nuceně nasazenej. Hákoval ve fabrice ve Steyru. Vyprávěl jakym způsobem tam češi fungovali - sem tam něgdo si troufnul vysloveně sabotovat výrobky, ale to moc nešlo páč byla dobrá výstupní kontrola, ale věčina dělňasů dělala tak aby "jenom" plnila normu. Normu nastavovali rakušani nebo němci podle rychlosti práce. Tagže stačilo jenom dělat pomalu a norma byla níská. Dyš přišel šéf a řval že makaj pomalu, tak zrychlili a ze soustruhu začli padat zmetky :-D Tak zase šéf řval ať spomalej. Táta řikal, že by byl schopnej s prstem v nose vyrobit 3x víc kdyby chtěl. Ale nechtěl a nechtěli ani vostatní, tak výroba jela prostě pomalejc. Obvyklý taky bylo, že si češi stěžovali na nemoci a průjmy atd. a nemohli tim pádem pracovat. Vostatně dycky rát vyprávěl jak f jedný fázi jim ve fabrice z hajzlů vymontovali dveře (páč tam češi trávili moc času) a jak něgdo na hajzly napsal "hitler uš nám nevěří, proto serem bez dveří" :-D Takže chuť pomáhat němčourum moc velká nebyla (aspoň u těch nuceně nasazenejch), ale taky sem slyšel jak český kapitalisti (fabrikanti) pěkně bohatly na dodáfkách pro němce. A taky pěkně bohatly různý šitofský hokynáři kerý kupčili s lístkama...
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 09.10.2018, 10:10

Karlos napsal:Tvl, dříve kdyz jsem chtel kopirovat odkaz prispevku bylo u nej cislo...jak se to kuva dela ted?????

pravá krysa na "RE" u příspěfku

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 09.10.2018, 11:14

...můj otec byl ročník 22 a byl nasazenej do fabriky v lipsku, jeden z mých strýců byl poloviční němec a hlásil se k české národnosti, vyprávěl :D "já su čechu"......jen tak na okraj...je to asi 15/20/ let, kdy američtí ? právníci vymohli pro tyhle nasazené odškodnění ..tak si otec v archivu/někde u prahy/ vyzvedl kopii povolávacího lístku, kterej mu poslali za války../holt němci měli pořádek ve všem/...a myslím, že dostal asi 50tisíc....

majer
Inventář fóra

Příspěvekod majer » Út 09.10.2018, 11:34

Četl jsem paměti jednoho pana co bydlel taky v darkovickach a když musel narukovat do wermachtu tak se jim stávalo že jim na cvičáku buchnul granát v pazouře neboť prostě někdo sabotoval výrobu... Takže to bylo individuální. Dneska mi taky zůstává rozum stát jak někdo může zvolit starostou tu filcku mladého Novotného...

majer
Inventář fóra

Příspěvekod majer » Út 09.10.2018, 11:36

Chorche četl jsem, a četl jsem i tvoje odkazy kde píšeš tak divně česky :-)

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 09.10.2018, 11:48

majer napsal:Chorche četl jsem, a četl jsem i tvoje odkazy kde píšeš tak divně česky :-)

... :lol: :pivo: :lol: ...matěji broučkovi připadala čeština janka od zvonu ...taky divná.... :lol:

majer
Inventář fóra

Příspěvekod majer » Út 09.10.2018, 11:51

To bylo myšleno tak že nepsal chorchojštinou na kterou jsem zvyklé...

pma1
Věčnej rejpal
Témata: 54
Auto: starex
Místo/Bydliště: doma - většinou :-)
Věk: 44

Příspěvekod pma1 » Út 09.10.2018, 12:57

ten "výblitek" jsem čet, ale takhle bych ten produkt určitě nenazval. Jsem shodou okolností v neděli večer měl diskuzi nebo spíš mi udělal výklad jeden místní osvícenec a řekl bych, že to tak nějak vylíčil hodně podobně. Ten chlapík tuna má neskutečnej přehled a není ho možný ničím zaskočit, prostě žasnu, že někdo v té makovici může mít tolik informací a navíc si to ještě všechno pamatovat!
Toho Stalina vylíčil úplně stejně, akorát si musím uděla pořádek v některých věcech. Páč nemluvil o provázkářích, ale o židech (což asi bude jedno a to samý doufám). Ještě jsme diskutovali o Putinovi a defakto je to taky pouze loutka, ale potřebná k tomu, aby židákům dělal akorát službu, žeo, páč židáci potřebují někoho oblíbenýho. Ale to o Putinovi tu tuším taky padlo už.
No vono je toho víc zajímavýho, akorát nemám tolik času a už vůbec ten dar to předávat dál.
Ještě docela zajímavě mi vylíči právě současnou situaci a souvislosti jak, co, proč a zač ohledně eu, rusko a usa. Ještě to bude smutně zajímavý, což asi většina tuší co se bude dít, akorát ten chlapík mi vysvětlil právě to pozadí.
sport 2,5td (2000)-L300 2,5td (1996)-W260 2,8d (1995)-P38 2,5dse (1996)-pájo 2800 (1994)-starex (2004)
se nechlubím, jenom si už hovno pamatuju ;-/

pma1
Věčnej rejpal
Témata: 54
Auto: starex
Místo/Bydliště: doma - většinou :-)
Věk: 44

Příspěvekod pma1 » Út 09.10.2018, 12:59

Phulc napsal:
pma1 napsal:Pulci, tys byl vocas, seš vocas a vocasem zůstaneš :lol:, ty věříš jenom čemu chceš.
Je jasný, že výběr zas nebyl takovej, ale si laskavě otevři nějakej starej svět motorů a mrkni se na inzerci, za kolik co která ojetina se prodávala.
A jak píše chorché, auto se dalo opravdu koupit téměř ihned, můj táta v 78 kupoval 120 užofku, šel, rozbil prasátko a koupil si ji, ano nebyla to metla, nemělo to klimu, žádný elstahovačky, ale normálně to jezdilo bez poruchy pár desítek tisíc km. A to nikdo z naší rodiny nebyl ve straně. Jj, některý ladofky byly v kurzu, té pravda. ;-)
A to si vem, že to bylo po asi 7 letech, co postavil barák jako kráva, kurva za těch komančů to byl fakt mor asi ;-)

Možná lépe býti ve tvých očích "vocas" než ve svých blbec ! :idea:
A tahle věta se mi moc líbí ! :mrgreen: cit : "......ty věříš jenom čemu chceš......" :smich: zamyslel ses nad sebou než jsi to napsal ? Nu evidentně ne . :smich: A ten další odstavec ani nemá smyslu koémentovat neb tato věta : "....normálně to jezdilo bez poruchy pár desítek tisíc km......." hovoří za vše ! :smich: :smich: :smich: :smich:

pulče se vzpamatuj a nafackuj si, sice to nepomůže, ale konečně uděláš něco užitečnýho ;-)
sport 2,5td (2000)-L300 2,5td (1996)-W260 2,8d (1995)-P38 2,5dse (1996)-pájo 2800 (1994)-starex (2004)
se nechlubím, jenom si už hovno pamatuju ;-/

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 09.10.2018, 13:06

nojono Majer, vlabi by to f chorchojštině nezveřejnila... :-D Taky mi to trvalo sepsat 3x tak dlouho neš bych to psal normálně. A stejně musí dělat korekturu, páč sou tam zatim jenom 2 díly z celýho článku :-D

pma1, ten místní vosvícenec má f teoriji jednu chybu, šiti nejsou prováskáři. Šiti sou jen jejich poskoci. Uměle geneticky vytvořený za účelem provádění diverzní činnosti ve slovanskejch národech. Dyš prováskáři v egyptě dumali jak se slovanama vyjebat nevojenskou cestou (myšleno jinak neš totálním jaderným nebo podobným spůsobem), vymysleli spůsob infiltrace naší kultury kulturou scela vodlišnou. Za tim účelem vytáhli z pouště nějaký semitský kočovníky, zapracovali na nich a pak je vykopli s nabiflovanou historkou vo vyvolenym národě aby se rozlezli po světě a votravovali životy fšude kam přídou. Podle mýho standartní šiti to ani netušej jak byly využitý (zneužitý) a sou tak pitomý že si libujou f tom falešnym pocitu nadřazenosti... :-D Přitom netušej, že sou určený k likvidaci (po splnění úkolu, coš se uš stalo) stejně jako my...

Vrátit se na “O všem vážně”