Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Kdo věří-nevěří ofigo verzi událostí z 11.září 2001

Kdo věří ofigo verzi, že to udělal Usáma a spol.
32
36%
Kdo věří, že si to amící udělali sami
57
64%

Celkový počet hlasů: 89

Phulc
Picin
Témata: 31
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 48

Re: Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Příspěvekod Phulc » Út 04.12.2018, 15:53

Karlosi jestli jsi chtěl upozornit na ty plakáty a hesla.......tak pokud se nemýlím děje se tak na všech frontách !!! Nebo máš pocit , že druhá či jiná další strana tak nečiní ?? Tak hloupý snad nejsi ! Potažmo , vždy se musí najít organizátor jinak by se nic nedělo :idea:
No a ten elaborát ......místy pěkně přiohnuté dějiny , ale je jasné , že se vám to líbí jako dobrovolný odchod Krymu a nadšené vítání Číny v Tibetu :wink:
Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 3,2 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Chorche
Site Admin
Témata: 440
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 04.12.2018, 17:13

tak nevolníci f tibetu čínany vopravdu vítali... ani ty bys pot lámama votročit nechtěl...
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvekod zelenac » Út 04.12.2018, 17:43

Chorche,ja nevravim,ze francia uz ma obciansku vojnu...ale vypada to,ze k nej uspesne napreduje.Tuto konvicka to myslim,vystihuje.
http://www.epshark.cz/clanek/1366/nakon ... en-francie
Mozno je to dobre,ze tie nepokoje zacinaju,aj ked je tam este ''obohacovacov'' pomerne malo.Tak maju frantici nejaku sancu,ze zvrhnu vladu bez velkych obeti.Tak to je mozno zamer tych,co to organizuju :ramena: tazko povedat.Lenze na druhu stranu....ked to bude bez velkych obeti,tak to zas sklzne do takeho isteho marastu,ako je to teraz.Ak im na celo postavia podobneho picusa,ako bol nas vasek lahev a ten im zas nabulika,ze- nesmu byt ako oni :mrgreen: .No,uvidime,ci sa frantikom zas podari zburat bastilu :wink: ....

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 04.12.2018, 18:00

smysl vofčanský války neni ve změně vlády... smysl je ve vyhubení bílý rasy.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 04.12.2018, 18:27

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Út 04.12.2018, 19:06

Karlos napsal:
Manyjak napsal:
paramount2 napsal:
ty cedulky nechala natisknout iniciativa Milion chvilek pro demokracii. Za příspěvky, který jim lidi posílaj na transparentní účet. Fejk s honorářema (btw už se kvůli tomu zpracovává žaloba) ani ten sračkoweb nijak víc nekomentuju.

No ono i to rozdávání cedulí mi přijde jako dost velká manipulace, když by má jít o spontální projev nespokojených demonstrantů. No on to už stejně bude asi takovej kolorit po každejch volbách. Poražení neuznaj jasnýho vítěze a bude se remcat, nadávat a demonstrovat. :( :( :(

Ano pulci, mě tam vypad text, zustal jen odkaz, na tohle jsem poukazoval a pak jestli ji si přečetl diskuzi...

Jestli jsem četl diskusi jsi mohl zjistit z mého přispěvku nad . Dokonce jsem z něj citoval s dotazem jestli tomuhle opravdu věříte ......takže co ? :ramena:

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Út 04.12.2018, 19:27

Chorche napsal:smysl vofčanský války neni ve změně vlády... smysl je ve vyhubení bílý rasy.

Sak preto myslim,ze je dobre,ze to frantici uz zacinaju....teda,ze ich je este dost nato,aby ''obohacovacom'' a svojej zradcovskej vlade este dokazali zatnut tipec.O par rokov to uz mozno nedokazu a cmoudi ich naozaj vyhubia.I tak si myslim,ze biela rasa tak lahko nepodlahne.Je vynaliezavejsia a krutejsia ako ostatne...len potrebuje nakopnut a hlavne sa zbavit kadejakeho balastu :wink:
K tym kazachom....mne pripadaju,ako nasi cigani.Ked ruski nemci,co boli pozret svoje byvale krasne a ciste domovy v kazachstane ukazuju obrazky,ako to tam vypada....taky kazassky chanov,ci lunik......Tym nemcom je do placu.

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 04.12.2018, 19:42

...poznámka k diskuzi o autentičnosti demonstrace ..mezi karlosem a phulcem...vzpomínám, že byla jakási demonstrace před parlamentem/je to několik týdnů a k demonstrantům měl mluvit kalousek..,/...pak někdo zaregistroval, že za rohem někdo svolával pro výplatu peněz...a dalo se to na veřejnost...kupodivu to organizátoři demonstrace nezapřeli ale zdůvodnili, že peníze byly na zaplacení možné pokuty za účast na nepovolené demonstraci před parlamentem/tam je zakázáno demonstrovat/...tuhle "srandu" by bylo možný dohledat na internetu...a to, že dnes KDYKOLI a KDEKOLI je možný si objednat demonstraci proti čemukoli už není žádné tajemství...je to pro některé lidi živnost.. :mrgreen:
...a možná, že to byl spolek o kterém píše paramount "Milion chvilek......", nevím, kdo je financuje...možná??? bakala...demonstruje se proti babišovi a zapomene se na miliardy bakaly...???!!.... :mrgreen: ...
Naposledy upravil(a) fanouš Jimny dne Út 04.12.2018, 22:40, celkem upraveno 1 x.

Phulc
Picin

Příspěvekod Phulc » Út 04.12.2018, 19:58

kdosi kdesi kdysi čehosi .......brutálně konkrétní fanda ....stejně jako Karlos. :ramena:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 04.12.2018, 20:52

Phulc napsal:kdosi kdesi kdysi čehosi .......brutálně konkrétní fanda ....stejně jako Karlos. :ramena:

...tobě to vůbec "nešrotuje"... :lol: ...konkrétní demonstraci /možná to bylo po volbách../vem čert...ale podstatný je, že se mluvilo o penězích a nikdo to nepopřel...přiznám se, že mě do té doby nenapadlo, že by se demonstrace mohly provozovat na objednávku jako kšeft...ale už jsem to zaregistroval jako oblíbený zdroj financí na ukrajině...,a je jedno na čí objednávku..a tak mě docvaklo, že je "možný organizovat placené jádro demonstrace" ..a někdo se už přidá,.. když ne pro myšlenku, tak pro bordel a že je to možný dělat kdekoli.. rusko, amerika,...a možná i francie...rozdají se žluté vesty, zakreje obličej, do ruky molotov koktejl...a je o srandu postaráno.. :mrgreen:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 04.12.2018, 21:52

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... 89/diskuse

...svoboda...na "Svobodný Evropě"...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 04.12.2018, 23:02

http://www.novarepublika.cz/2018/12/sor ... nosti.html

...soroš volí do evropského parlamentu svoje poskoky...autentické !...

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Stř 05.12.2018, 9:15

fanouš Jimny napsal:
Phulc napsal:kdosi kdesi kdysi čehosi .......brutálně konkrétní fanda ....stejně jako Karlos. :ramena:

...tobě to vůbec "nešrotuje"... :lol: ...konkrétní demonstraci /možná to bylo po volbách../vem čert...ale podstatný je, že se mluvilo o penězích a nikdo to nepopřel...přiznám se, že mě do té doby nenapadlo, že by se demonstrace mohly provozovat na objednávku jako kšeft...ale už jsem to zaregistroval jako oblíbený zdroj financí na ukrajině...,a je jedno na čí objednávku..a tak mě docvaklo, že je "možný organizovat placené jádro demonstrace" ..a někdo se už přidá,.. když ne pro myšlenku, tak pro bordel a že je to možný dělat kdekoli.. rusko, amerika,...a možná i francie...rozdají se žluté vesty, zakreje obličej, do ruky molotov koktejl...a je o srandu postaráno.. :mrgreen:

Fanousi,to ti docvaklo az teraz??? :shock:

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Stř 05.12.2018, 10:35

...to víš,...už jsem starej naivní dědek... :mrgreen: ...že si organizátoři demonstrací můžou z nespokojenosti lidí udělat "business"
pro každýho,... kdo zaplatí ...mě docvakává, až v současnosti...
...jenom nechápu, jaké slušné slovo může omlouvat kvalitu mozkových závitů mladších spoluobčanů,..kteří volí drahoše, kisky, makarony atd....když mě dědkovi bylo odpočátku jasný...co jsou zač..!
Naposledy upravil(a) fanouš Jimny dne Stř 05.12.2018, 11:09, celkem upraveno 1 x.

zelenac
Věčnej rejpal

Příspěvekod zelenac » Stř 05.12.2018, 11:07

Hadam si nemyslel,ze ludia sa len tak spontanne zidu a idu si zademonstrovat?Vzdy to niekto musi pripravit,vycvicit nahoncich,aby mal kto nabalovat na seba dovercivych blbov,cmrndnut do toho par provokaterov....to vidis teraz vo francii....Ved este niesi taky stary,aby si toto neprekukol(ci si robis prdel?0 :vino: :wink: ...a platene demonstracie uz bezia roky.Si pametam.....to som jazdil s volvom...je to tak 15 rokov dozadu....robil som pauzu na pumpe na zlatych pieskoch.Akurat tam ''studenti'' podporovali protest rakusako0v proti nasim jadrovkam a mavali tam transparentmi a debilnymi heslami.Picka co to organizovala davala 1000korun na ruku za 3 hod. nesenia transparentu .Ponukala aj mne :lol: asi ma povazovala za nejakeho povalaca,co len tak vysedava v restike :lol: .No a platene demonstracie boli aj za komanca.....chlapi,co sa u nas v zavode zucastnili oslav 1.maja,dostavali na zaciatku pol deci,za nesenie jedneho z ''otcov'' revolucie v rusku 20kcs a ked ho doniesli nazpet,tak zas pol deci a 30kcs.Takze je vsetko po starom......ludia si myslia,ze demonstruju za seba :shock: :smich: :smich: .....
Ked zacnu demonstrovat za seba,nebudu mat oblecene ziadne vesty,v rukach namiesto klucov budu drzat povrazy,kosy a kalachy a......a nakoniec ich aj tak niekto ojebe :ramena:

Vrátit se na “O všem vážně”