Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Kdo věří-nevěří ofigo verzi událostí z 11.září 2001

Kdo věří ofigo verzi, že to udělal Usáma a spol.
32
36%
Kdo věří, že si to amící udělali sami
57
64%

Celkový počet hlasů: 89

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Prypjať
Věk: 104
Stav: Offline

Re: Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Příspěvek od Karlos » Stř 13.03.2019, 20:14

dobře, ty tedy zaostávání nás/evropy bereš jako věc přirozenou...no já teda ne.... to není přirozený proces.

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 49

Příspěvek od Phulc » Stř 13.03.2019, 20:18

Je ! A moheme si za to sami ! Možná si to nikdo neuvědomuje , ale i ta nenápadná podpora čajny (nic proti čajně )k tomu pomalu přispívá . :idea:

Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 3,2 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

vil77
Inventář fóra
Auto: Forester
Místo/Bydliště: Gablonz an der Neisse

Příspěvek od vil77 » Stř 13.03.2019, 20:34

Phulc napsal:
Stř 13.03.2019, 20:18
Je ! A moheme si za to sami ! Možná si to nikdo neuvědomuje , ale i ta nenápadná podpora čajny (nic proti čajně )k tomu pomalu přispívá . :idea:
přesně :salut:

Oko za oko a svět bude slepý

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » Stř 13.03.2019, 21:06

USA nasadili na elekrtáreň v Guri výrus podobný Stuxnetu

Popis jak asi došlo k Blackoutu. https://www.fort-russ.com/2019/03/break ... m-charges/ google překlad

Podle informací získaných od FRN od odborníků, kteří sledovali tento příběh, se zdá, že se zahraniční agent pracující ve Spojených státech nebo ve shodě se Spojenými státy se dostal do PLC automatů na dvanácti gigawattových vodních elektrárnách Guri. Napadli systémy, které regulovaly průtok vody ventily na přehradě, které posílají vodu do turbín. To je přesně ten typ útoku, na který měl být virus Stuxnet vytvořen. Otevřeli naplno valy. Virus se zasadil o to že informace na indikátorech ukazovaly průtoku vody a rychlost turbiny jsou normální. S obrovským tlakem z přehrady se turbínám podařilo zvýšit výkon a dostat se do obrovského přeťaženia s elektrárnami kdekoli jinde (poté, co viry také vypnuly ​​ochranu) a vypnuly systém, způsobilo to celostátní výpadek s dlouhodobým vážným poškozením. Tato škoda je nyní většinou opravena, o týden později. Několik Venezuelčanů se podařilo rozeznat, že turbíny u Guriho zvýšili frekvenci, jsme informováni, ale že tyto tweety byly nyní odstraněny.

http://elpitazo.net/regiones/reportan-a ... este-7mar/

20

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Auto: Jimny

Příspěvek od fanouš Jimny » Stř 13.03.2019, 22:45

fanouš Jimny napsal:
Stř 13.03.2019, 19:36
...phulci ...každej režim, kterej tady doposavad byl,..potřeboval lidi jako jsi ty,... kteří uvěřili, že žijí v té nejlepší době, kterou jim zařídili mocní v té dané době a neschopných vidět svět v jeho reálné podobě "padni komu padni".......
a na tvůj dotaz...POZITIVA ?...DOBY MINULÉ...
...tak jednoduše ...dnes po prožití a možnosti srovnání... 30 let současného a 40let minulého režimu ...tak jsem přesvědčený, že bývalý režim měl přednosti v zásadních věcech, které jsou nutné pro život..levné bydlení, vzdělání, zdravotnictví, všeobecně slušná sociální úroveň...a postupně se i vylepšovala možnost cestování i dostupnost konzumních věcí...rozhodně byl systém méně materialně plýtvavý a víc šetrnější k ekologii...celospolečenský majetek patřil ofiko nám všem..ale to s čím jsem zásadně nesouhlasil, byla nomenklaturní politika KSČ a všemocná STB...včetně neobjektivních informací majstrýmu a primitivní propagandy....ale to bylo možné, převratem v 89 odstranit...
...v současnosti je republika nevratně rozkradená a my celkově, nejen jako stát ale i mnozí jednotlivci celoživotně zadlužený hypotékama a pod.,..... stát je jedna velká montovna, která je odkázaná na konečnou produkci hl. v německu,.. kdy při poklesu výroby hrozí u nás možnost krachu,.. v souvislosti s potravinovou nesoběstačností.. a agresivní vojenskou a politikou NATO nebo EU, kterých jsme členy...tak současnou situaci vidím daleko neperspektivnější než dobu minulou...neobjektivní informace majstrýmu jsou stejné jako v době minulé, pouze s obrácenými znaménky.. a internet ..informační vymoženost dneška,.. je solí v očích dnešnímu vedení, které se snaží nám znemožnit možnost získávání alternativních informací ..stejně jako minulý, kterému vadily alternativní informace z vysílaček, které dle možnosti rušily...tak v informovanosti jsme dnes ZATÍM na tom lépe...ale jak dlouho ?...
Naposledy upravil(a) fanouš Jimny dne Stř 13.03.2019, 22:59, celkem upraveno 1 x.

zelenac
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvek od zelenac » Stř 13.03.2019, 22:51

Tesat do kamena :vino: !
Lenze vies,ako to chodi :ramena: .....chlieb a hry :wink: ...co viac potrebuje ovcan?Jemu staci,ze sa ma tak dobre,ako nikdy....cenu,ktoru raz bude musiet za to zaplatit,este nechce vnimat :ramena:

Potapec
Staroffrouďák
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvek od Potapec » Stř 13.03.2019, 23:03

Fando tys mě teda pobavil ... tys žil asi v jinym státě čoveče ...

Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvek od fanouš Jimny » Stř 13.03.2019, 23:10

Potapec napsal:
Stř 13.03.2019, 23:03
Fando tys mě teda pobavil ... tys žil asi v jinym státě čoveče ...
...diskutujem...tak buď konkrétní !...s čím máš problém ?... :ramena:

Potapec
Staroffrouďák

Příspěvek od Potapec » Stř 13.03.2019, 23:26

Nemůžu si pomoct, ale máš prostě typicky důchodcovsky zkreslenej pohled do minulosti ... všechno fajn v prdeli a před sebou už jen "skok" do hrobu ... a to nejsem vo moc mladší ...
Levné bydlení ... leda hovno, spíš byty nebyli a když tak chtěli podepsat členství nebo něco "lepšího"
Vzdělání ... špatnej kádrovej profil tak táhni ...
Zdravotnictví ... to si vážně děláš prdel ...
Slušná sociální úroveň ... to sice jo ale jen ve východnim bloku
Cestování ... cha chááá pět let po sobě jsem nedostal devizovej příslib na dovolenou do Jugošky ... rodiče v sedumdesátejch pustili ale beze mne aby měli jistotu že se vrátěj ...
Materiálně plýtvavý ... bodejť když byllo hovno k sehnání ...
Šetrnější k ekologii ... z každý fabriky tekly chemický sračky, ze zbrojovky u nás tek potok plnej emulze, vyvážely se kyseliny do jam pod hráze rybníků atd ...
Všechno patřilo všem ... chachááá co ukradli soudruzi to splundrovali, statky, baráky, zámky, jen rozvoraný meze a remízky co nadělali za škodu ...
Už mě s tim věčnym brekem a fňukánim neser ...

Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvek od fanouš Jimny » Stř 13.03.2019, 23:56

...bydlení...nájem 1/10 platu...stavěli jsme domek a měli bezúročnou půjčku/nebo 2%/...a tolik bytů, jako tenkrát se dodnes nenastavělo...
školy...v 60, 70, 80, letech se o kádrový profil nikdo nezajímal...
cestování...po roce 70 jsem jezdil na deviz. příslib každý rok...žádal jsem po sezoně a jezdil na podzim/v bance by jim peníze, které se nevybraly propadly a příští rok by dostaly méně..fungovalo to tak všade a jezdil jsem s kamarády i z jiných měst...a někdy v po 80roce jsme měli nárok na příděl deviz ...každej měl možnost devizového konta...bohužel otravovali s výjezdní doložkou a nesměl jsi mít nějakej průser..
zboží...do dneška máme v rodině favorita 30let..šel jsem, zaplatil a přivez...televize, ledničky...nebyl výběr ale byly
zdravotnictví zadarmo...rozhodně lepší než na západě, a děti pravidelně na prohlídky....
sociální...podnikové rekreace, děti na školu v přírodě, na lyže a vše za pár korun...a nikdo nemusel spát pod mostem...
v 69 roce jsem dělal několik měsíců v paříži... :lol: ...poměry jako z filmu ANNA PROLETÁŘKA...
...že nebylo všechno dobré, jsem tady psal Xkrát..., že menšina přišla o majetek po 48 je pravda...ale po 89 roce mě jeden dělník řekl...KOMUNISTI OKRADLI JENOM NĚKOHO ale dnes NÁS OKRADLI VŠECHNY..!

Potapec
Staroffrouďák

Příspěvek od Potapec » Čt 14.03.2019, 0:06

Fanous napsal:
školy...v 60, 70, 80, letech se o kádrový profil nikdo nezajímal...
Dyt to rikam, na jiny planete ... Segru nevzali na ekonomku a me na blbeho lodnika ... tos byl asi zrovna v ty nahovno Francii, ze te ty sedumdesaty minuly ...
Ja mam neska taky najem jen 1/10 platu ... akorat si za ten plat koupim asi tak stokrat vic nez tehda ...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvek od fanouš Jimny » Čt 14.03.2019, 0:25

...aby jsme si rozuměli...já si neztěžuju, že by se mě nebo někomu z mé rodiny, momentálně dařilo špatně...ale na to, že žijeme z podstaty a na dluh....a to nemyslím "DLUH" , že musíme mít hypotéky, ale že do dnes žijeme z rozfrcaného majetku republiky a naši vnukové už budou mít hovno...a sere mě, že nám furt hledají nepřítele...za bejvalýho režimu na západě a dnes na východě...ale já už do války nenapochoduju ...ale moje a tvoje děti možná ano !

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvek od fanouš Jimny » Čt 14.03.2019, 13:05

http://pravdive.eu/news/105407/doufam-z ... ml-vylouci
...docela zajímavý příspěvek...s definicí našeho sebezničujícího postavení v EU... s ml. klausem souhlasím....

Chorche
Site Admin
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Čt 14.03.2019, 15:13

Klauz, šit, zůstane klauzem. Jako jeho fotr. Nezapomeň na to, že to byl von se zemanem gdo umožnil to mohutný roskrádání v 90. letech... Tagže nějaký líbivý slovíčka tě nesměj vomámit. Nesmíš jim zas skočit na špek...

Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » Čt 14.03.2019, 15:47

Odpovědět