Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Kdo věří-nevěří ofigo verzi událostí z 11.září 2001

Kdo věří ofigo verzi, že to udělal Usáma a spol.
34
37%
Kdo věří, že si to amící udělali sami
59
63%

Celkový počet hlasů: 93

Chorche
Site Admin
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Kdo tahá za provázky a o co mu jde

Příspěvek od Chorche » Stř 11.09.2019, 13:15

spíš xmíchu... jednou to uznali tak co teť chtěj přeskoumávat... ? Měl by se minimálně vomluvit fšem Srbum za spoluúčast na bombardování a vokamžitě zrušit vyslanectví v prištině.

Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

daavis
Inventář fóra
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 34

Příspěvek od daavis » Stř 11.09.2019, 13:31

“Chtěl bych ještě jednou poděkovat Srbsku za to, že se za nás postavilo v roce 1938 i v roce 1968. Máme co splácet,” řekl Zeman na tiskové konferenci v zemi, kterou nechal vybombardovat.
Zajímavej smysl pro humor

Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

fanouš Jimny
Staroffrouďák
Auto: Jimny

Příspěvek od fanouš Jimny » Stř 11.09.2019, 13:48

...co se týká toho diskutovaného televizního "blábolu"..pak je mě záhadou, proč jsem neslyšel babiše a jeho boys se ozvat...
...a s tím bombardováním ...především křepčil radostí havel a zeman se podvolil...a pak se snažil za řevu maistrýmu, západu a havla ..humanitární bombardování zastavit..ještě se o to snažilo řecko...zeman neni svatej, ale co vám pomůže na něj lejt špínu, když v celé evropě nebyl nikdo,/tenkrát ani rusko../ kdo by se srbů zastal a protisrbská propaganda jela na plné pecky.....oblbujete akorát sebe... :D
...a teď, za dalšího řevu...se snaží svoji chybu napravit,..taky by mohl dělat mrtvýho brouka a byl by klid...a řešilo by se, kde akorát zakop...
...zeman je možná fyzicky troska, ale chová se jako chlap :D ....a už se těším, jaké uvidíme divadýko poseroutků tady u nás doma... :lol:

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Stř 11.09.2019, 14:40

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ine-595599
...tak, to je o chlapáctví a slušnosti :D ... :vino: ... :D ...má můj souhlas a jsem rád, že jsem ho volil... :D

zelenac
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvek od zelenac » Stř 11.09.2019, 15:04

O chlapactvi a slusnosti.......zachytil si tam vari vetu,zeby sa milos omluvil za bombardovanie?Myslim,on osobne....lebo jeho podpis sa skvie na povoleni.Tak,ako z vaska1. nik nezmyje vyrok o ''humanitarnom'' bombardovani,z vaska2.rozbitie a rozkradnutie republiky(to sa dialo aj za milosa),tak ani z milosa nik nezmyje ten podpis a krv tych pobitych je aj na jeho rukach.Najhorsie na tom je,ze zo vsetkych ziel je milos momentalne to najmensie....
A napadne ide na ruku nosatym....to sa mu vypomsti.Na druhu stranu....ako prcident tak nedolezitej krajiny asi nema vela moznosti.Ten prdcident srbska.....co to moze byt za tvor,ked sa tesi na vstup do unie,ktora ma velku vinu na tom,ze srbsko skoncilo tak,ako skoncilo?Pripomina mi par uzivatelov tohto fora,ktori by sa najradsej strcili nemcom do prdele,aj ked zamery nemcov s nami po II.WW su vseobecne zname.....

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Stř 11.09.2019, 16:31

...zelenáči...už jsem to napsal....mohl dělat mrtvýho brouka...N E D Ě L Á !...a ví moc dobře, že se na něj ten jeho podpis vytáhne...
...a jde do toho...!... :D ...a já,.. už se na to vyseru, :roll: abych tady furt opakoval..co podpisu předcházelo a po něm následovalo...!..za internetem je hrdinství hodně laciný... :lol: ...už jsem v životě Xkrát poznal, kolik je mezi námi lidí, kteří akorát mlátí pantem, co je a co neni správné,.., a když by měli něco málo udělat a veřejně se postavit na stranu slušnosti,.. tak se jdou vyčůrat... :(

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Stř 11.09.2019, 16:32

fanouši, seš tragicky neponaučitelnej, tragicky naivní... Podivej se na film https://www.csfd.cz/film/670684-balkans ... z/prehled/ dyš si bereš do huby Rusko, že neudělalo NIC. Rusko jako takový neudělalo nic, protože bylo totálně v režii pindosů. Ale v armádě se našli vysoký velitelé který přes roskaz nechali vopsadit letiště v Prištině, byť věděli že je to konec jejich kariéry a možná i rosudek smrti. To byli chlapi s koulema ! Gdo z naší armády nebo vlády něco takovýho udělal? V srbsku maj teť vládu kolaborantů a zrátců jako fšude jinde. Začlo to uš tim dyš jim vydali Miloševiče a Karadžiče...
Ale učk bude tak dlouho volat do lesa aš se ucho utrhne. A pak to zas začne... a co při náfštěvách pozoruju rospoložení srbů, tentokrát to nevzdaj.

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 49

Příspěvek od Phulc » Stř 11.09.2019, 18:03

fando ty máš s tím hovadem zemanoFskym snad děti ....to neni možný ....nemohl bys mu lizt do prdele trochu nenápadněji ....? :puker: :puker: :puker:

Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 3,2 td + Hlítka Y61 3,0td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

majer
Věčnej rejpal
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG, LC 120 D4D 127kW AT
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 42

Příspěvek od majer » Stř 11.09.2019, 18:32

Zeman podle mě ví že už mu můžou vseci tak políbit prdel tak sbírá body ale jinak je to samé jak ostatní, když mohl něco udělat držel poslušně směr... Viz kecy Klause staršího, zemana, tlustého a podobne.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Stř 11.09.2019, 18:43

hele nevěřící fanouši, tajdle svýmu dalšímu voblíbenci určitě uš věřit budeš https://www.barrandov.tv/video/163627-m ... -10-9-2019 zhruba vot 24. minuty :-D

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Stř 11.09.2019, 19:01

...Chorche...problém neni ten,..že to, co píšeš je nepravda...a máš dokonce většinou ve svém skepticizmu pravdu, ale problém je, že srbové byli tehdy sami a my oblbováni demagogickou propagandou...a dnes, ať je tam vláda jakákoli, tak s vděkem přijmou podporu, byť by byla jenom verbální/ od prezidenta o to cenější/...přiznám se, že mě tvoje nebo zelenáčovy přispěvky zklamaly...samé ALE a podobně...z toho jsem pochopil, že váš názor je, že nejlepší jak srby podpořit,..je nedělat nic...taky mám k zemanovi a jeho minulosti Xvýhrad, ale když on je jedinej prezident, kdo se v současné chvíli postavil PROTI !...kdyby byl na jeho místě a postavení kdokoli jinej, tak ho podpořím také, protože tady vůbec nejde o zemana, ale o nespravedlnost na srbech spáchanou...a u soukupa se nedělo nic převratného a prezident se taky netvářil, že by tam jel dělat převrat...nechápu, proč by zeman měl být mým "oblíbencem" je jenom někým a nebudu opakovat jeho funci, kdo alespoň někdy říká to, co si myslím i já...ó,..jak jednoduché.. :D

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 49

Příspěvek od Phulc » Stř 11.09.2019, 19:23

:smich: no a proto jsi taky hodnocen jako on ! :smich:

Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + Mišivbuši Panděro 3,2 td + Hlítka Y61 3,0td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Stř 11.09.2019, 20:13

fanouši, já do srbska jezdim poměrně často, utrácím tam peníze a bavim se s místníma, srbskou vlajku mam permanentně na autě... tak mi neřikej něco vo potpoře... zeman řekne jen to co mu povolej f knesetu nebo pekingu, navíc je to křivák. Pro mě je nepochopitelný že mu to žereš...

zelenac
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvek od zelenac » Stř 11.09.2019, 21:04

fanouš Jimny napsal:
Stř 11.09.2019, 16:31
...zelenáči...už jsem to napsal....mohl dělat mrtvýho brouka...N E D Ě L Á !...a ví moc dobře, že se na něj ten jeho podpis vytáhne...
...a jde do toho...!... :D ...a já,.. už se na to vyseru, :roll: abych tady furt opakoval..co podpisu předcházelo a po něm následovalo...!..za internetem je hrdinství hodně laciný... :lol: ...už jsem v životě Xkrát poznal, kolik je mezi námi lidí, kteří akorát mlátí pantem, co je a co neni správné,.., a když by měli něco málo udělat a veřejně se postavit na stranu slušnosti,.. tak se jdou vyčůrat... :(
fanousi,ty si nepochopil podstatu mojho pohladu na milosa.Nejako si si sam vysnival,ze milos je nejaky hrdina,ked sa teraz akoze postavil za Srbov.....a nepochopil si,ze preco tak robi.Jednoducho,ak to nedostava rozkazom,tak aj tak vie,ze mu uz vsetci mozu skocit na kokot a moze si kludne povedat to,co sa v minulosti neodvazil.To u mna nieje ziadne hrdinstvo....plus tie kecy,co mal v tom Srbsku.Vraj sa hanbi za vaskov lahvacov vyrok o bombardovani....Azda je na zvacom liste lahvacov podpis???Nie,je tam milosov!!!Keby tie jeho dristy zacinali vetou,ze:hlboko sa vam omluvam,ze som povolil tie prelety....ale bol som oklamany a keby som poznal pravdu,nedal by som sa zlomit a nepodpisal by som....:,vtedy by si mohol pisat nieco o guliach,ci charaktere....ale takto nie!
Na druhu stranu,v porovnani s jeho protikandidatmi si nevedie zle(vino)......ti dalsi su este horsi.
Milos je jednoducho preobleceny komous,ktory vravi(ako kazdy politik) to,co od neho chcu jeho volici pocut.A tebe,ako jeho volicovi sa to paci(aj mne,ale ja mu neverim),navyse,ako odsudenec pred popravcou catou(myslim obrazne),si moze dovolit vykricat jej aj to,co by si nedovolil v dobe,ked by este dufal v oslobodzujuci rozsudok.Neviem to lepsie vysvetlit....takto cez klavesnicu je to nahovno....pri pive by sa kecalo lepsie.

Autor tématu
Karlos
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Санкт-Петербург
Věk: 100

Příspěvek od Karlos » Stř 11.09.2019, 21:25

Tak kdy a kde uděláme provázkové setkání u piva? :pivo:

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Odpovědět