Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

vjezd na lesni cestu

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Lubomir.tylich
Staroffrouďák
Auto: Nissan Patrol GR Y61
Místo/Bydliště: Šumperk a okolí
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: vjezd na lesni cestu

Příspěvek od Lubomir.tylich » So 17.08.2013, 12:40

Tak lepčí synka naučit jezdit pozdě než vůbec žeo :mrgreen: Co by asi tak mohl udělat na lesní cestě za průser :?: :?: :?: Vsadím boty že jezdí líp než lidi co se naučili ale vlastně nenaučili jezdit v autoškole :ramena: :ramena: :ramena:[/quote]

No to je pravě muj nazor že na polnačce v tom nevidim problem vim že se to nema ale co snažim se ho držet u aut predelavame spolu jezdime protoze nesnesu pohled na jeho spolužaky jak je vidim věčne někde opile nebo z cigarem v ruce[/quote]

Chlape moje slova,já taky dětska vedu k motorkám a 4kulkám,aby dělali to,co je baví a néé to,co jejich kamarádi s tím cigárem v pracce a věčně nametený,raději tady dojdu do družstva s flaškou za předsedou,když mu tam kluci někde něco rozorají v bažině,než-li pak dětska posílat na odvykačku do protidrogovky,nebo čuchat cigára s oblečení.....to stejné v lese,neříkám,že není problém,ale zajdu taky za hajným,trochu ho nechám vyvztekat,pošlu ho do píče,at si vzpomene na sebe,když byl mladej,co dělal a je klid....jinak jak tu bylo psáno,už tu komunisti 20let nejsou,ale chovej me se jak lidi a nebude nikde problém

a raději pár průserů s orgánama přez motorizovanou TURISTIKU,než-li potom kvůli drogám,takhle dětska můžou ve stáří na něco vzpomínat,třeab jak je naháněl hajnej po lese a podobně,než.-li mít celej život zdravotní problémi jen proto,že rodiče pro ně nic nevybojovali....

a k vlastnictví pozemků,já osobně vlastním pár hektarů a upřímě se neposeru proto,že mi tam někdo někde jede,chodí,nebo leží,pokud nikdo nedělá bordel,neřešíme nic.....kempovat si můžou taky,ale bude uklizeno a podobně,ohniště si zakopou pod drny a není nikde ani pamáky....ale u baráku bych každého hnal sukovicí a klidně i flobrtkou......tady mi nikdo rajtovat nebude a bordel dělat taky néé...

http://www.predator4x4.cz
-NON-STOP 721422919
Záložní zdroje - dieselagregáty -
pronájem,půjčovna,servis-od 1kva do 1600kva
Nissan Patrol GR Y 61 White Power ....
Sabaton ....
Rammstein - Ich tu dir Weh ????

Michal B.
Věčnej rejpal
Auto: MITSUBISHI PAJERO
Místo/Bydliště: Tam,za tím lesem doprava
Věk: 34

Příspěvek od Michal B. » So 17.08.2013, 13:59

Té fakt.Já dyš vzpomenu,jaxem chodil do školy a nechodil na obědy abych uškudlil na benzín do motorky.Cigára ani chlast by mě v životě nenapadlo koupit.Přesně jak píše Lubomír,teď mám na co vzpomínat,třeba jak jsem brzy na jaře zdrhal z odpoledního vyučování abych moh jít jezdit :mrgreen:

MITSUBISHI PAJERO KRÁL DAKARSKÉ POUŠTĚ

Zappa
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: Pod Leinbruckem doprava.
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappa » So 17.08.2013, 17:28

_Nikko_ » pát 16.08.2013, 10:30 napsal:no to je fakt ze je ted vsechno soukrome a to ze zautočil na meho syna tak jsem tez do něho hned skočil jenze on važil tak 150 kg a ja mam 70 takze to nemělo moc velky učinek ale vim asi ktery to byl bydli ve vedlejši vesnici takze neni problem zjistit jmeno, jako nerekl bych kdyby jsme jeli po nějake pěšině nebo neco takoveho ale byla to dalnice do lesa tak jsme mysleli že to někam vede ale to už jsme nezjistili a zavolat na něho policii ze nas napadl jsem nechtel protoze synovi je 15 a nema ridičak. to mam vyhodu že za barakem vede 20 km dlouha polni cesta takze vyjizdky nejsou problem no.
Ti šáhne na kluka, kterýho si do toho problému navíc sám dostal, tak je jedno jakej je mezi váma váhovej rozdíl, prostě měl dostat i kdybys dostal ty.

Vzpomeňte na scénu z filmu Hodný, Zlý a Ošklivý, kdy Eli Wallach alias Tuco Ramirez říká "mám rád velký chlapy, dělaj větší rámus, když se kácej k zemi". Takže tak nějak. 8) :twisted:

Potěšení je na vaší straně.

Jirinka
Umumbe Mbebe
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Příspěvek od Jirinka » Ne 18.08.2013, 10:37

se ti to keca, kdyz sam si velky :mrgreen: nadelas moc randalu, kdyz se kacis?

Maucta.

Shrek
Zlobr
Auto: Mel jsem tohle forum rad, ale ted je to tu tak domrdany ze bych se z toho poblil
Místo/Bydliště: Bažina, STŘED ČESKÉ REPUBLIKY
Věk: 42

Příspěvek od Shrek » Ne 18.08.2013, 12:10

pick-down » sob 17.08.2013, 8:03 napsal:P.S: ale abych prispel necim podnetnym, tak ma rada zni, do lesa zasadne ozbrojen

ozbrojen hlavně úsměvem a dostatkem asertivity, to čuráky spolehlivě likviduje

shrek: rozsudek o zákazu vjezdu do lesa bude pouze stěží, páč zákon je v tomto celkem výstižný, tudíž soudit se bude jen blázen (toto je ve zkratce názor jakéhosi ombucmana či co to je).
Nehcceš si už ten zákon přečíst? Ono bude možná stačit postřehnout, co vše zahrnuje pojem "les" dle zákona. Ale jestli je to na tebe dluhé čtení, tak se stím netrap.

Je to marný...
JJ, je to s vama marny... Neresim ted nazor budsmana, ale prezentaci ministerstev...
Neco mam, a cekam az to dojde k soudu.
Proste se starejte vo svoje, a my nadale budem jezdit tam kde se smi, tedy na komunikacich..

Kokot, kokot, kokot, tamhle ve treti rade je malinke zlepseni, tam je misto kokota debil...Vzhledem k prilivu kokotu na toto forum, nekomunikuju vubec.
Uz sem nechodim, do mrtvol se nema kopat, a tohle forum mrtve je.
Fourteen Words!

Jirinka
Umumbe Mbebe

Příspěvek od Jirinka » Ne 18.08.2013, 15:14

shreku, kdo je "vy" a kdo "my"?

Maucta.

k.u.b.a.6
Věčnej rejpal
Auto: Jeep WJ 4,7 V8, BMW R1200 GS Adventure
Místo/Bydliště: Frýdek-Pístek
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od k.u.b.a.6 » Ne 18.08.2013, 20:20

Už sem to tu psal někde dříve.
Tři roky zpátky nás v lese vyfotil a udal srnomrd. Řešila to PČR a výsledek byl, že jsme byli na komunikaci, na kterou nebyl upraven vjezd značkou. Tudíž po cestě se může cestovat :hop: .

Oddíl mechanizované turistiky - Beskydy
739 377 266
Jak pravil Mech - "divedelní Jeep" :-)

Jirinka
Umumbe Mbebe

Příspěvek od Jirinka » Ne 18.08.2013, 22:05

to zcela odpovida tomu, jak jsem psal hned ze startu - policajti, srnomrti a spol. celkem nic nevi, takze ti projde ledacos...
nebo je tu nekdo, kdo se domniva, ze policie CR je zarukou legality (ji schvalovaneho) jakehokoli postupu/pristupu/nazoru?

Maucta.

k.u.b.a.6
Věčnej rejpal
Auto: Jeep WJ 4,7 V8, BMW R1200 GS Adventure
Místo/Bydliště: Frýdek-Pístek
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od k.u.b.a.6 » Ne 18.08.2013, 22:44

Když je někde cesta, tak je to prostě cesta, D1 taky vede lesem.

Oddíl mechanizované turistiky - Beskydy
739 377 266
Jak pravil Mech - "divedelní Jeep" :-)

Jirinka
Umumbe Mbebe

Příspěvek od Jirinka » Po 19.08.2013, 11:36

no jiste, dyt to bylo v te brozure, soudruzi
a lesni zakon si cet? pojem "pozemky urcene k plneni funkce lesa" ti neco rika?
s argumentaci "D1 vede taky lesem" pred alespoň minimalneinteligentnim a pokutychtivym organem neobstojis....
coz nemeni nic na tom, ze nam to jezdeni do lesa zatím funguje pekne

Maucta.

paramount2
Pejsáček
Auto: Icebreaker, Explorer LPG
Místo/Bydliště: Kamenice
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paramount2 » Po 19.08.2013, 12:01

cesta vedoucí lesem není PUPFL....

např.:
Parcelní číslo: 2312
Obec: Miličín [530166]
Katastrální území: Miličín [694851]
Číslo LV: 207
Výměra [m2]: 1546
Typ parcely: Parcela katastru nemovitostí
Mapový list: DKM
Určení výměry: Graficky nebo v digitalizované mapě
Způsob využití: ostatní komunikace
Druh pozemku: ostatní plocha

Stát není řešením problému, stát je jeho součástí.
Ronald Reagan.

Jirinka
Umumbe Mbebe

Příspěvek od Jirinka » Po 19.08.2013, 14:56

ano, z lesniho zakona jasne vyplyva, ze nezpevnena lesni cesta sirsi nez ctyri metry neni pupfl
KN je evidence, ktera obsahuje bezesporu nescetne mnozstvi chyb (pokud jde o zpusob vyuziti uzemi nebo druh pozemku), v pripade lesni cesty (slouzici jednoznacne jen a pouze hospodareni v lese), ktera jinak je podle lesniho zakona pupfl (zpevnena, nebo nezpevnena uzsi ctyrech metru) neni argumentace chybnym udajem v KN uplne nejjistejsi, byt pouzitelna je (konal jsem v dobre vire, tudiz spolecenska nebezpecnost zadna, materialni aspekt prestupku zadny), a velkou otazkou je, jak by konkretne tohle uchopily soudy :-)

Maucta.

dall
Starofiaťák
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall » Po 19.08.2013, 16:30

tady negdo furt nemoze pochopit, ze lesni zakon neni nijak nadrazen zakonu o doprave :ramena:

Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

Jirinka
Umumbe Mbebe

Příspěvek od Jirinka » Po 19.08.2013, 17:31

ukaz mi ho, ja mu vysvetlim, ze lesni a silnicni zak. stoji vedle sebe, specialita nevyslovena, judikatura rika, ze plati zaroven, tedy na pupfl nesmis :mrgreen:

Maucta.

Shrek
Zlobr
Auto: Mel jsem tohle forum rad, ale ted je to tu tak domrdany ze bych se z toho poblil
Místo/Bydliště: Bažina, STŘED ČESKÉ REPUBLIKY
Věk: 42

Příspěvek od Shrek » Po 19.08.2013, 18:27

Tak, ted mi ukaz kde se rika ze stoji vedle sebe, kde se rika ze jsou si rovny :?:
Paxe muzeme bavit dal.
Pokud oslovis dotcena ministerstva, taxe dozvis ze je to otazka slozita, musi bejt posuzovan kazdy pripad zvlast, s prihlednutim k mistnim podminkam a zvyklostem. A nelze pausalizovat..
Neb neni pravomocne rozhodnuti soudni a tedy si pravnici min. vykladaji zakon rozdilne, pac 3 pravnici, 3 nazory na vec.
V zaveru korespondence je psano " Doporucuji citlivej a lidskej pristup k veci na obou dotcenych stranach"

Kokot, kokot, kokot, tamhle ve treti rade je malinke zlepseni, tam je misto kokota debil...Vzhledem k prilivu kokotu na toto forum, nekomunikuju vubec.
Uz sem nechodim, do mrtvol se nema kopat, a tohle forum mrtve je.
Fourteen Words!

Odpovědět