Volby 2017 + ty předešlé

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Stefa
Diskuzní Guru
Témata: 5
Auto: Subaru Forester SGS
Místo/Bydliště: SK, BB, LC
Věk: 65

Re: Volby 2017 + ty předešlé

Příspěvekod Stefa » Út 12.12.2017, 18:50

No Andy už Vladina nijako nedohoní. Ten totiž naučil verchošku ako verejne kradnúť a nebyť popritom potrestaný a vaša to už ovláda !!! :puker: :pukel:
Nikdy sa nevzdávaj!
Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Témata: 0
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 12.12.2017, 19:16

paramount2 napsal:Fando a co myslíš, byl dobrej ministr financí?

...to opravdu nevím.. :roll: a jestli ne ! ...tak proč ?....a jestli měl ještě k tomu osobní kšefty, tak to je pro mě prkotina !
...zajímá mě to v "globálu"...!

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 99
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvekod Potapec » Út 12.12.2017, 22:00

To je teda materiál ...
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

paramount2
Pejsáček
Témata: 17
Auto: Icebreaker, Explorer LPG
Místo/Bydliště: Kamenice
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod paramount2 » Út 12.12.2017, 22:32

fanouš Jimny napsal:

...to opravdu nevím.. :roll: a jestli ne ! ...tak proč ?....a jestli měl ještě k tomu osobní kšefty, tak to je pro mě prkotina !

tak dyž tě to zajímá v globálu, tak přece musíš mít názor na to, esli byl dobrej ministr financí... :ramena:
Stát není řešením problému, stát je jeho součástí.
Ronald Reagan.

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 12.12.2017, 22:50

paramount2 napsal:
fanouš Jimny napsal:

tak dyž tě to zajímá v globálu, tak přece musíš mít názor na to, esli byl dobrej ministr financí... :ramena:

..co to je za odpověď ?...jak to mám vědět !....nejsem ekonom ! ale rád se poučím... :roll... jo, a nevolil jsem ho !

Lišák
Legenda fóra
Témata: 13
Místo/Bydliště: Vysočina/Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lišák » Stř 13.12.2017, 0:46

Jo, byl dobrej ministr, dokonce nejlepší, četl jsem to v novinách.
Nissan Terrano II 3,0 TDI

Pedro
Inventář fóra
Témata: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pedro » Stř 13.12.2017, 6:04

On to bude zřejmě i nejlepší premiér. :roll: Vládu ještě nemá, ale první povolební nápad a hned perla.
Kdepak, už nebude potřeba kličkovat nebo čerpat skrytě, teď už si může nastavit pravidla tak, aby fedroval do ANOfertu státní prachy naprosto ofiko.

https://zpravy.idnes.cz/rozpocet-ano-mi ... domaci_bja

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Stř 13.12.2017, 7:10

Lišák napsal:Jo, byl dobrej ministr, dokonce nejlepší, četl jsem to v novinách.

...ale já chci vědět fakta....jestli si něco přihraje domu je samozřejmé...OPAKUJU ! já ho nevolil...ale to nikdo není schopnej, aby tady napsal FAKTA jestli byl pro republiku " lepší nebo špatnej " a v čem !... :roll:

lopan123
Staroffrouďák
Témata: 27
Auto: Mitsubishi L300 4WD 2,5td
Místo/Bydliště: Hlinsko aneb daleko všude
Věk: 38

Příspěvekod lopan123 » Stř 13.12.2017, 7:11

Dyk je to úplně jednoduchý. Jeden kašpárek se chce zalíbit řediteli cirkusu. Možná to ani není ( netvrdím že určitě, vono čemu dneska věřit ) z Burešovi kebule, ale takhle to teď prostě je. Pro vůdce vše.
A musí to jít.
A kdyby ne, tak 604840492

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Stř 13.12.2017, 8:52

.... jsem už starej dědek, špatně chápavej a taky blbej, jak mě tady už leckdo tituloval :lol: :pivo: :lol: ...ale nestačím se divit nad vaší inteligencí :lol: !..to opravdu nikdo z vás není schopen SROZUMITELNĚ !, v několika větách vysvětlit, co Babiš, jako ministr financí udělal špatně nebo.. pokud vůbec, :roll: ... dobře...?.. :roll: :lol: :roll:

Pedro
Inventář fóra
Témata: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pedro » Stř 13.12.2017, 9:44

Myslím, že kdyby šlo shrnout srozumitelně práci kteréhokoli politika v několika větách, tak demokracie už dávno vzala za své nebo minimálně všichni stávající politici sedí. :-D

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Stř 13.12.2017, 10:22

Pedro napsal:Myslím, že kdyby šlo shrnout srozumitelně práci kteréhokoli politika v několika větách, tak demokracie už dávno vzala za své nebo minimálně všichni stávající politici sedí. :-D

...já s tebou v podstatě souhlasím...ale jestli se smíříme /a není mnoho možností jak to změnit--snad kosou /s realitou, tak většina z nás volí menší zlo...a tak mě zajímalo ..jestli babiš jako ministr byl menší nebo větší zlo..když v současné době ho většina voličů brala jako "zlo menší" a já sám na to nemám žádnej názor, proto že informace o jeho působení jako ministra jsou
rozporuplné...no, a mě se svými názory "nepřišel tak hroznej"...ale kecy jsou kecy a realita může bejt jiná..proto se ptám !

majer
Inventář fóra
Témata: 7
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG, LC 120 D4D 127kW AT
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 41

Příspěvekod majer » Stř 13.12.2017, 10:44

Všeci kradnú jen Bureš je poctivec.. Tak je jasný že je nejlepší a to že ho volila většina nic neznamená většina poslouchá pop a to znamená že je to nejlepší hudba? Leda hovno kefalin

zelenac
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvekod zelenac » Stř 13.12.2017, 13:03

fanouš Jimny napsal:
Pedro napsal:Myslím, že kdyby šlo shrnout srozumitelně práci kteréhokoli politika v několika větách, tak demokracie už dávno vzala za své nebo minimálně všichni stávající politici sedí. :-D

...já s tebou v podstatě souhlasím...ale jestli se smíříme /a není mnoho možností jak to změnit--snad kosou /s realitou, tak většina z nás volí menší zlo...a tak mě zajímalo ..jestli babiš jako ministr byl menší nebo větší zlo..když v současné době ho většina voličů brala jako "zlo menší" a já sám na to nemám žádnej názor, proto že informace o jeho působení jako ministra jsou
rozporuplné...no, a mě se svými názory "nepřišel tak hroznej"...ale kecy jsou kecy a realita může bejt jiná..proto se ptám !

Mne sa tiez jeho nazory celkom pozdavaju....ale je to tvrdy kapitalista,predtym tvrdy strannik a estebak a takemu cloveku sa nesmie verit ani dobry den a v politike nema co hladat(podla toho mojho hodnotenia by sme boli skoro bez vlady :mrgreen: ).Samozrejme,na politika a to velmi uspesneho, ma vsetky(nanestastie pre vas :mrgreen: )predpoklady.Uvidime,ci pride taky hrdy aj zo sumitu(skolenia) v bruseli.Mozno pride s tym,ze povie...:tak,nedovolil som im nanutit nam ziadne kvoty na ''utecencov''...,ale som sa ''dobrovolne'' (lebo dotacie)rozhodol,ze partisic ich mozme kludne prijat...ved sme daki humanisti :mrgreen: ...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Stř 13.12.2017, 13:36

zelenac napsal:
fanouš Jimny napsal:

Mne sa tiez jeho nazory celkom pozdavaju....ale je to tvrdy kapitalista,predtym tvrdy strannik a estebak a takemu cloveku sa nesmie verit ani dobry den a v politike nema co hladat(podla toho mojho hodnotenia by sme boli skoro bez vlady :mrgreen: ).Samozrejme,na politika a to velmi uspesneho, ma vsetky(nanestastie pre vas :mrgreen: )predpoklady.Uvidime,ci pride taky hrdy aj zo sumitu(skolenia) v bruseli.Mozno pride s tym,ze povie...:tak,nedovolil som im nanutit nam ziadne kvoty na ''utecencov''...,ale som sa ''dobrovolne'' (lebo dotacie)rozhodol,ze partisic ich mozme kludne prijat...ved sme daki humanisti :mrgreen: ...

...díky za odpověď...to víš, že mu věřím "ale jen s velkou rezervou"..stranictví a stbácví u lidí, kteří chtěli dělat v podnicích tzv. zahraničního obchodu a dostat se do zahraničí bylo "prakticky povinné" a bylo na nich "jak byli aktivní"...samozřejmě si o něm a o jeho případné opozici vůči bruselské vrchnosti nedělám žádné iluze..já jsem chápal výtky živnostníků proti němu postavené na "platit-neplatit daně" NEFÉR..dělník dostane výplatu a nikdo se ho neptá jestli se mu chce platit daně /nebudu polemizovat jestli jsou státní výdaje z daní vždy oprávněné/...a při tom užívají zdravotnictví, školství, atd. obě skupiny stejně!...a to je taky NEFÉR !...a vím o čem mluvím ...sám jsem platil daně víc než 40 let a z toho 20 za bejvalýho režimu ..a tak bych mohl posloužit informací jak to bylo nastavený za bejvalých časů .. :lol:

Vrátit se na “O všem vážně”