Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Mlhovkáři

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní
Stav: Offline

Re: Mlhovkáři

Příspěvekod Taz » Pá 20.12.2013, 20:15

MirekII » pát 20.12.2013, 20:01 napsal:
Taz » pát 20.12.2013, 18:23 napsal:
chalys » pát 20.12.2013, 18:00 napsal:Jo a cyklistu předjet můžeš, je to překážka provozu, Stejně tak traktor s trojúhelníkem.

....zapomeň Václave,jakmile jde o předjíždění tak při striktním výkladu zákona nesmíš přejet tu plnou čáru...ani jedno z toho není překážka provozu...naštěstí 10 komisařů z jedenácti to chápe tak jako každej normální člověk...ale ten jedenáctej je za to schopnej žáka vyhodit,debil... :grr:
To kail:Jo,třeba zrovna Tvý nazory jsou mi v tomhle vlákně hodně blízký :vino:

sem Járo čekal, kdy se k tomu vyjádříš, ale už jsme o tom mluvili, autoškola dnes, i když by ses rozkrájel, produkuje to samý, jako sebelepšej vybavená fabrika, do který jde blbej materiál na vstupu... bohužel to tak je a bohužel je to přesnej opak toho, co by bylo potřeba, jelikož dnešní provoz už vyžaduje i vrozený vlastnosti, talent, koordinaci, teda to, co lze těžko a určitě ne za těch pár lekcí naučit.
Sem se chtěl zeptat k tomu cyklistovi, mám připravenou výmluvu, že jsem si nevšim, že ten cyjklista se pohybuje, že se mi zdálo, že stojí a tak jsem ho objel jako překážku přes čáru s hodně bezpečným odstupem. Myslíš, že bych uspěl?

U policajta jo...u toho komisaře o kterým jsem psal, určitě ne.... mi vyhodil žáka že přejel při předjíždění cyklisty plnou čáru...a prostě odmítl vzít na vědomí že cyklista náhle vybočil a žák mu prostě uhnul aby zůstal prostor... :ramena: ...
nenaděláš nic..
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

YORSIAN
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ
Témata: 28
Auto: only tojoty
Místo/Bydliště: Bryncl-Kénik ( kousek vod Augecu)
Věk: 47

Příspěvekod YORSIAN » Pá 20.12.2013, 20:16

čerte ty už ses probral z kómatu ? :mrgreen:
Kdyby bůh chtěl, abychom jezdili v hnisanech ,neseslal by nám Toyotu 8)

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » Pá 20.12.2013, 20:20

YORSIAN » pát 20.12.2013, 20:16 napsal:čerte ty už ses probral z kómatu ? :mrgreen:

Z jakýho komatu? Jsem od osmi v akci :ramena: ...jen vy se sem trousíte jak švábi na pivo... :smich:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Michal B.
Věčnej rejpal
Témata: 14
Auto: MITSUBISHI PAJERO
Místo/Bydliště: Tam,za tím lesem doprava
Věk: 32

Příspěvekod Michal B. » So 21.12.2013, 10:06

Taz » pát 20.12.2013, 19:47 napsal:
Kail » pát 20.12.2013, 19:13 napsal:Budiž no,dvojtá plná,když je to trochu přehlednej úsek,auto před tebou se uhybá,tak ok,sice to nedělám a myslím si že je to prasárna ale beru to a riziko pokuty je na tobě.Ale červená?To myslíš vážně? :shock:

Jo,tu dvojitou tam kde je vidět,navíc mu trochu uhnu když mám kam a hlavně když není tak rychlej že to vůbec stihnu :lol: aby za tu dvojitou ani nemusel....
nicméně,šok už jsem celkem měl když jsem žáka nutil k uhnutí a on mi na to řekl že rodiče nikdy neuhejbaj a ještě najedou na střed tak proč by to měl dělat on :ramena: ...tak dostal odpověď že třeba proto aby se mnou ty noty udělal :lol: ...jak jim to doma ukazujem tak to pak dělaj...mladej jezdí někdy strašně :oops:

A sme u toho :ramena: Ještě naschvál najedou na prostředek,protože když nemůžou rychlejc oni,tak nikdo :ramena: :ramena: :ramena: Hodně nehod zaviněj stejně plechovkáři,který se při předjíždění nepodívaj do zrcátka,nedaj přednost,nebo dá levej blinkr že odbočí a už je v odbočováku a pak se bez zrcátka zas najednou vrátí :ramena: A eště jich 90% dělá naschvály.Nesečou se příkopy,nebo pozdě a v tý trávě nikdo neví co vyběhne.I když dělá motorkář prasárny,tak dává bacha,protože zabít se nechce nikdo ale doplatí pak na zamyšlenýho trotla,kterej sic šecko dodržuje ale vůbec neví co se kolem něj děje a náhle udělá nějakej manévr :ramena: Kdyby bylo víc ohleduplnosti z obou stran,tak by tolik nehod nebylo :ramena:

Jinak Tazi:Jak je možný že věčně potkávám autoškolu táhnoucí se 50 mimo ves?Zastavující před kruhákem dyš nic nejede?A půl hodiny odbočujíc?Co z toho pak má vzejít :?: Jakto,že lidi,který se neuměj rozjed už sou s autoškolou v provozu a né na velkým place?Je to všechno o tom,zaplať a co nejdřív vypadni ať je tu další platící :?: Pak furt šecky zdržujou,stojej na zelenou a někam se dostat v rozumným čase je nemožný :ramena:
MITSUBISHI PAJERO KRÁL DAKARSKÉ POUŠTĚ
https://www.youtube.com/watch?v=1ystwgZQeE8

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 44
Věk: 37

Příspěvekod Edgar » So 21.12.2013, 10:11

Jezdíš rychle? Já taky, ale ne na motce, ale klidně se rozmázni. A je jedno jestli o auto který ti nedá přednost. Užíváš si výhody dvou kol a nepřemejšlíš? Tvoje chyba woe. Neuznám nikoho kdo jezdí bez rozmyslu a ještě v koloně na semaforech musí protlačit svoji těžko ovladatelnou motorku až ku světlům a být první, temu opatrně naznačím že neprojede a klidně ať mi urve špígl. Nemá tam co dělat, nadáváte (motorkáři) na to že vám nenecháváme (ostatní uživatelé komunikace) celou šíři silnice? Tak pro vás platí jeden pruh stejně jako pro nás a tím pádem i na těch světlech. Nesnáším silniční motorkáře. :pukel:

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » So 21.12.2013, 13:00

miciman4x4 » sob 21.12.2013, 10:06 napsal:
Taz » pát 20.12.2013, 19:47 napsal:
Kail » pát 20.12.2013, 19:13 napsal:Budiž no,dvojtá plná,když je to trochu přehlednej úsek,auto před tebou se uhybá,tak ok,sice to nedělám a myslím si že je to prasárna ale beru to a riziko pokuty je na tobě.Ale červená?To myslíš vážně? :shock:

Jo,tu dvojitou tam kde je vidět,navíc mu trochu uhnu když mám kam a hlavně když není tak rychlej že to vůbec stihnu :lol: aby za tu dvojitou ani nemusel....
nicméně,šok už jsem celkem měl když jsem žáka nutil k uhnutí a on mi na to řekl že rodiče nikdy neuhejbaj a ještě najedou na střed tak proč by to měl dělat on :ramena: ...tak dostal odpověď že třeba proto aby se mnou ty noty udělal :lol: ...jak jim to doma ukazujem tak to pak dělaj...mladej jezdí někdy strašně :oops:

Jinak Tazi:Jak je možný že věčně potkávám autoškolu táhnoucí se 50 mimo ves?Zastavující před kruhákem dyš nic nejede?A půl hodiny odbočujíc?Co z toho pak má vzejít :?: Jakto,že lidi,který se neuměj rozjed už sou s autoškolou v provozu a né na velkým place?Je to všechno o tom,zaplať a co nejdřív vypadni ať je tu další platící :?: Pak furt šecky zdržujou,stojej na zelenou a někam se dostat v rozumným čase je nemožný :ramena:

:shock: Kuwa,koukám že ty jsi musel jít do autoškoly jako největší hvězda,co? Co tu píšeš se děje,ale nějak zapomínáš že ty lidi se to učej,jestli to teda jako pochopíš jak je to myšleno,neuměj nic, většinou VŮBEC NIC a během 14 jízd po 90 minutách z nich máš udělat člověka kterej bude zvládat provoz,neohrožovat ostatní a taky trochu bejt schopnej reagovat bez dupnutí na brzdy když ho zleva v křižovatce mine motorka tak že mu brnkne o zrcátko...kde se to asi ty lidi maj naučit když jim ostatní ukazujou že se jezdí jako prase? Začne to doma,on s tím přijde do autoškoly,tam prakticky každou hodinu trénuješ ne jízdu ale přežití v provozu....Ptáš se,jak je možný že potkáváš autoškolu která jede mimo obec 50? A tys přišel do autoškoly a hned jezdil 90? Jakpak jsi to zvládal udržet na silnic k tomu sledovat provoz a reagovat? Určitě skvěle když teď mluvíš takhle.....o zastavování před kruhákem se nebavím,už jsem to psal vejš že je to pitchovina...ale oni si ty lidi nevěří,maj strach,zkus se vžít do jejich situace!...a sotva někde zpomalí tak už je nějakej idiot předjíždí,troubí,ukazuje všechno možný...a totéž se týká i toho rozjíždění,ano,nemaj to úplně natrénovaný....jestli to třeba nebude tím že praxe se získává ježděním....kuwa,všichni strašně rychle zapomenou jaký to bylo když se to učili...ale chytrý to jsou jak opice,to jo,vysvětlení proč se chovaj jak pitcha to maj tyhle závodníci po ruce rychle...ovšem do tý doby než jsou omotaný kolem sloupu a v lepším případě čuměj a rozhazujou pačmákama že jako nechápou jak se tohle mohlo stát.....
každej by měl v tý kritice začít u sebe,jestli je takovej frajer že nikdy nikomu nevyrobil problém na tý silnici a nebyl rád že to ten druhej nějak zvládl...
Ale ono je snažší kritizovat jiný....
Naposledy upravil(a) Taz dne So 21.12.2013, 17:46, celkem upraveno 1 x.

chalys
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 0
Auto: Toyota 4runner 3.0 V6, BL 2'', podložky pod pera 2'', 33'' BFG KM1, šnorchl
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Věk: 31

Příspěvekod chalys » So 21.12.2013, 16:34

Proto říkám každy rok znova
Tak se jednou šťourám hřebíkem v uchu a najednou... TICHO.

Toyota 4runner 3,0 V6, zvednutá a špinavá

777 098 052

lucius
Inventář fóra
Témata: 9
Auto: jeep grand cherokee 4.0 manuál narozen (smontován) 25.9.1992
Místo/Bydliště: českolipsko

Příspěvekod lucius » So 21.12.2013, 16:49

mě by zajímal názor motorkářů proč oni neuhýbaj a nepouštěj auto?
několikrát se mě stalo, že jsem dojel motorkáře ve více kusech roztažený přes pruh a useku dlouhym co zabere kamion jedoucí 70km/h a ani snaha z jejich strany uhnout :roll:
dokonce se mě stalo, že mě na motorce vybrzďoval a v zrcatku sledoval jestli to stihnu ubrzdit a když jsem dal blinkr, že ho předjedu tak přidal a zmizel
jinak sám motorky pouštím uhybám i zpomaluju, pokud si jich stihnu všimnout, že mě chce předjet :wink:

throtlle
borec
Témata: 8
Místo/Bydliště: vysočina
Věk: 101
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod throtlle » So 21.12.2013, 17:00

lucius » sob 21.12.2013, 16:49 napsal:mě by zajímal názor motorkářů proč oni neuhýbaj a nepouštěj auto?
několikrát se mě stalo, že jsem dojel motorkáře ve více kusech roztažený přes pruh a useku dlouhym co zabere kamion jedoucí 70km/h a ani snaha z jejich strany uhnout :roll:
dokonce se mě stalo, že mě na motorce vybrzďoval a v zrcatku sledoval jestli to stihnu ubrzdit a když jsem dal blinkr, že ho předjedu tak přidal a zmizel
jinak sám motorky pouštím uhybám i zpomaluju, pokud si jich stihnu všimnout, že mě chce předjet :wink:

to byl asi nakej geng :idea: na ty pozor :mrgreen:
Přílohy
gang.jpg
jazatonemužu tosamo

lucius
Inventář fóra
Témata: 9
Auto: jeep grand cherokee 4.0 manuál narozen (smontován) 25.9.1992
Místo/Bydliště: českolipsko

Příspěvekod lucius » So 21.12.2013, 17:13

no jo :mrgreen: v letě je to tu samej gengstr, máchovo jezero,pekelný doly, letiště hradčany, tady se jim daří :mrgreen:

Ondras
Věčnej rejpal
Témata: 24
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvekod Ondras » So 21.12.2013, 17:47

Micimane,už jsi se podíval ve dne do toho dálkovýho světla?Nebo to radši necháme promlčet? :)

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » So 21.12.2013, 17:50

chalys » sob 21.12.2013, 16:34 napsal:Proto říkám každy rok znova

Já bych byl pro ,každej rok testy a hlavně pořádný zdravotní prohlídky...jen by se možná někteří, i tady, divili že musej jezdit vlakem.... :mrgreen:

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » So 21.12.2013, 17:51

Kail » sob 21.12.2013, 17:47 napsal:Micimane,už jsi se podíval ve dne do toho dálkovýho světla?Nebo to radši necháme promlčet? :)

Nemůže psát a ani číst páč teď pitchu vidí...tak asi odpověď nečekej :lol:

chalys
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 0
Auto: Toyota 4runner 3.0 V6, BL 2'', podložky pod pera 2'', 33'' BFG KM1, šnorchl
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Věk: 31

Příspěvekod chalys » So 21.12.2013, 17:52

Jardo, dneska jsem v práci zaslechl, že když třikrát během pěti let člověk přijde o noty, tak už nemá šanci je v životě dostat. Co je na tom pravdy?
Tak se jednou šťourám hřebíkem v uchu a najednou... TICHO.

Toyota 4runner 3,0 V6, zvednutá a špinavá

777 098 052

Plastikpeople
Staroffrouďák
Témata: 29
Auto: Mitsubishi L300 2.5 TD - Divnobus :-)
Místo/Bydliště: Srdce Hané
Věk: 34

Příspěvekod Plastikpeople » So 21.12.2013, 17:54

Taz » sob 21.12.2013, 17:50 napsal:
chalys » sob 21.12.2013, 16:34 napsal:Proto říkám každy rok znova

Já bych byl pro ,každej rok testy a hlavně pořádný zdravotní prohlídky...jen by se možná někteří, i tady, divili že musej jezdit vlakem.... :mrgreen:

:thumleft: :thumright:
,,Užívej si dokud můžeš..Nikdy nevíš co tě čeká..´´
,,Přátelství jednoho rozumného člověka,je lepší,než přátelství všech nerozumných..´´
,,Čím více poznávám lidí..Tím více si začínám vážit dobytka..´´
723 955 506

Vrátit se na “O všem vážně”