Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Mlhovkáři

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Michal B.
Věčnej rejpal
Témata: 14
Auto: MITSUBISHI PAJERO
Místo/Bydliště: Tam,za tím lesem doprava
Věk: 32
Stav: Offline

Re: Mlhovkáři

Příspěvekod Michal B. » So 21.12.2013, 18:28

Taz » sob 21.12.2013, 13:00 napsal:
miciman4x4 » sob 21.12.2013, 10:06 napsal:
Taz » pát 20.12.2013, 19:47 napsal:Jo,tu dvojitou tam kde je vidět,navíc mu trochu uhnu když mám kam a hlavně když není tak rychlej že to vůbec stihnu :lol: aby za tu dvojitou ani nemusel....
nicméně,šok už jsem celkem měl když jsem žáka nutil k uhnutí a on mi na to řekl že rodiče nikdy neuhejbaj a ještě najedou na střed tak proč by to měl dělat on :ramena: ...tak dostal odpověď že třeba proto aby se mnou ty noty udělal :lol: ...jak jim to doma ukazujem tak to pak dělaj...mladej jezdí někdy strašně :oops:

Jinak Tazi:Jak je možný že věčně potkávám autoškolu táhnoucí se 50 mimo ves?Zastavující před kruhákem dyš nic nejede?A půl hodiny odbočujíc?Co z toho pak má vzejít :?: Jakto,že lidi,který se neuměj rozjed už sou s autoškolou v provozu a né na velkým place?Je to všechno o tom,zaplať a co nejdřív vypadni ať je tu další platící :?: Pak furt šecky zdržujou,stojej na zelenou a někam se dostat v rozumným čase je nemožný :ramena:

:shock: Kuwa,koukám že ty jsi musel jít do autoškoly jako největší hvězda,co? Co tu píšeš se děje,ale nějak zapomínáš že ty lidi se to učej,jestli to teda jako pochopíš jak je to myšleno,neuměj nic, většinou VŮBEC NIC a během 14 jízd po 90 minutách z nich máš udělat člověka kterej bude zvládat provoz,neohrožovat ostatní a taky trochu bejt schopnej reagovat bez dupnutí na brzdy když ho zleva v křižovatce mine motorka tak že mu brnkne o zrcátko...kde se to asi ty lidi maj naučit když jim ostatní ukazujou že se jezdí jako prase? Začne to doma,on s tím přijde do autoškoly,tam prakticky každou hodinu trénuješ ne jízdu ale přežití v provozu....Ptáš se,jak je možný že potkáváš autoškolu která jede mimo obec 50? A tys přišel do autoškoly a hned jezdil 90? Jakpak jsi to zvládal udržet na silnic k tomu sledovat provoz a reagovat? Určitě skvěle když teď mluvíš takhle.....o zastavování před kruhákem se nebavím,už jsem to psal vejš že je to pitchovina...ale oni si ty lidi nevěří,maj strach,zkus se vžít do jejich situace!...a sotva někde zpomalí tak už je nějakej idiot předjíždí,troubí,ukazuje všechno možný...a totéž se týká i toho rozjíždění,ano,nemaj to úplně natrénovaný....jestli to třeba nebude tím že praxe se získává ježděním....kuwa,všichni strašně rychle zapomenou jaký to bylo když se to učili...ale chytrý to jsou jak opice,to jo,vysvětlení proč se chovaj jak pitcha to maj tyhle závodníci po ruce rychle...ovšem do tý doby než jsou omotaný kolem sloupu a v lepším případě čuměj a rozhazujou pačmákama že jako nechápou jak se tohle mohlo stát.....
každej by měl v tý kritice začít u sebe,jestli je takovej frajer že nikdy nikomu nevyrobil problém na tý silnici a nebyl rád že to ten druhej nějak zvládl...
Ale ono je snažší kritizovat jiný....

Takže Tazi:Já do autoškoly přišel už umějíc bez větších problémů ovládat vozidlo,páč sem měl na vesnici tu možnost se to naučit už mnohem dřív,takže to bylo jen o testech a to tenkrát byly ty zkurveniny třeba se třema nebo čtyřma odpověďma dobře a člověk to musel umět naspaměť.Já na autoškolu netroubím a neukazuju ale ty instruktoři by jim do toho ježdění měli dávat trochu švihu.Potom je to tak,že za autem,odbočujíc vlevo šecky zastavěj i když de bez ubrání vpravo objed a pokračovat plynule dál dyš tam je dost místa.Furt se někde někdo táhne,stojí na zelenou,pravidlo zipu vůbec nefunguje.Jinak,já sem nikdy nikomu problém opravdu nevyrobil a sem zatím bez nehody,akorát jednou sem v noci předjížděl a proti jel neosvětlenej cyklista a tam moc nechybělo.Nejvěčí hrůzu mám z chodců a cyklistů v černejch hadrech co dou v kraji dyš jede proti auto a cesta je úzká.Když ještě k tý tmě prší,tak sou vidět až na poslední chvíli.Nosím brejle na dálku a každej rok to kontroluju a nechám si udělat nový dyš je potřeba.Mělo by natu autoškolu bejt daleko víc hodin,páč učit někoho rozjíždět se v dopravní špičce jen kvůli tomu že není čas je nahovno.Mělo by se učit auto ovládat i ve větší rychlosti než jen 90,protože to každej stejně hned vyzkouší když pak sedne s čerstvým řidičákem za volant ale nemá s tím žádnou zkušenost a instruktor tam už nesedí.....Toť můj samozřejmě zase blbej názor,kterej už bude dycky jen blbej,protože sem párkrát nesouhlasil s davem :ramena: A někdy to byla i blbost
Naposledy upravil(a) Michal B. dne So 21.12.2013, 19:10, celkem upraveno 1 x.
MITSUBISHI PAJERO KRÁL DAKARSKÉ POUŠTĚ
https://www.youtube.com/watch?v=1ystwgZQeE8

Michal B.
Věčnej rejpal

Příspěvekod Michal B. » So 21.12.2013, 18:45

Edgar » sob 21.12.2013, 10:11 napsal:Jezdíš rychle? Já taky, ale ne na motce, ale klidně se rozmázni. A je jedno jestli o auto který ti nedá přednost. Užíváš si výhody dvou kol a nepřemejšlíš? Tvoje chyba woe. Neuznám nikoho kdo jezdí bez rozmyslu a ještě v koloně na semaforech musí protlačit svoji těžko ovladatelnou motorku až ku světlům a být první, temu opatrně naznačím že neprojede a klidně ať mi urve špígl. Nemá tam co dělat, nadáváte (motorkáři) na to že vám nenecháváme (ostatní uživatelé komunikace) celou šíři silnice? Tak pro vás platí jeden pruh stejně jako pro nás a tím pádem i na těch světlech. Nesnáším silniční motorkáře. :pukel:

Ano,využíval sem naplno výhody dvou kol a i s tímdle protlačování se k semaforu.Dám příklad:Budeš sedět v offroadu a čekat v koloně a je to zrovna v takovým místě,kde se dá přejed příkop,přejed třista metrů po poli dyš bude napodzim osečený a pak se na tu cestu vrátit a plynule pokračovat.Využiješ v takový situaci schopnosti svého auta a uděláš to,nebo budeš čekat v koloně?Já ty schopnosti stroje,pro kterej sem musel něco udělat abych ho měl určitě využiju :wink:

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » So 21.12.2013, 19:40

miciman4x4 » sob 21.12.2013, 18:28 napsal:
Taz » sob 21.12.2013, 13:00 napsal:
miciman4x4 » sob 21.12.2013, 10:06 napsal:

Jinak Tazi:Jak je možný že věčně potkávám autoškolu táhnoucí se 50 mimo ves?Zastavující před kruhákem dyš nic nejede?A půl hodiny odbočujíc?Co z toho pak má vzejít :?: Jakto,že lidi,který se neuměj rozjed už sou s autoškolou v provozu a né na velkým place?Je to všechno o tom,zaplať a co nejdřív vypadni ať je tu další platící :?: Pak furt šecky zdržujou,stojej na zelenou a někam se dostat v rozumným čase je nemožný :ramena:

:shock: Kuwa,koukám že ty jsi musel jít do autoškoly jako největší hvězda,co? Co tu píšeš se děje,ale nějak zapomínáš že ty lidi se to učej,jestli to teda jako pochopíš jak je to myšleno,neuměj nic, většinou VŮBEC NIC a během 14 jízd po 90 minutách z nich máš udělat člověka kterej bude zvládat provoz,neohrožovat ostatní a taky trochu bejt schopnej reagovat bez dupnutí na brzdy když ho zleva v křižovatce mine motorka tak že mu brnkne o zrcátko...kde se to asi ty lidi maj naučit když jim ostatní ukazujou že se jezdí jako prase? Začne to doma,on s tím přijde do autoškoly,tam prakticky každou hodinu trénuješ ne jízdu ale přežití v provozu....Ptáš se,jak je možný že potkáváš autoškolu která jede mimo obec 50? A tys přišel do autoškoly a hned jezdil 90? Jakpak jsi to zvládal udržet na silnic k tomu sledovat provoz a reagovat? Určitě skvěle když teď mluvíš takhle.....o zastavování před kruhákem se nebavím,už jsem to psal vejš že je to pitchovina...ale oni si ty lidi nevěří,maj strach,zkus se vžít do jejich situace!...a sotva někde zpomalí tak už je nějakej idiot předjíždí,troubí,ukazuje všechno možný...a totéž se týká i toho rozjíždění,ano,nemaj to úplně natrénovaný....jestli to třeba nebude tím že praxe se získává ježděním....kuwa,všichni strašně rychle zapomenou jaký to bylo když se to učili...ale chytrý to jsou jak opice,to jo,vysvětlení proč se chovaj jak pitcha to maj tyhle závodníci po ruce rychle...ovšem do tý doby než jsou omotaný kolem sloupu a v lepším případě čuměj a rozhazujou pačmákama že jako nechápou jak se tohle mohlo stát.....
každej by měl v tý kritice začít u sebe,jestli je takovej frajer že nikdy nikomu nevyrobil problém na tý silnici a nebyl rád že to ten druhej nějak zvládl...

Takže Tazi:Já do autoškoly přišel už umějíc bez větších problémů ovládat vozidlo,páč sem měl na vesnici tu možnost se to naučit už mnohem dřív,takže to bylo jen o testech a to tenkrát byly ty zkurveniny třeba se třema nebo čtyřma odpověďma dobře a člověk to musel umět naspaměť.Já na autoškolu netroubím a neukazuju ale ty instruktoři by jim do toho ježdění měli dávat trochu švihu.Potom je to tak,že za autem,odbočujíc vlevo šecky zastavěj i když de bez ubrání vpravo objed a pokračovat plynule dál dyš tam je dost místa.Furt se někde někdo táhne,stojí na zelenou,pravidlo zipu vůbec nefunguje.Jinak,já sem nikdy nikomu problém opravdu nevyrobil a sem zatím bez nehody,akorát jednou sem v noci předjížděl a proti jel neosvětlenej cyklista a tam moc nechybělo.Nejvěčí hrůzu mám z chodců a cyklistů v černejch hadrech co dou v kraji dyš jede proti auto a cesta je úzká.Když ještě k tý tmě prší,tak sou vidět až na poslední chvíli.Nosím brejle na dálku a každej rok to kontroluju a nechám si udělat nový dyš je potřeba.Mělo by natu autoškolu bejt daleko víc hodin,páč učit někoho rozjíždět se v dopravní špičce jen kvůli tomu že není čas je nahovno.Mělo by se učit auto ovládat i ve větší rychlosti než jen 90,protože to každej stejně hned vyzkouší když pak sedne s čerstvým řidičákem za volant ale nemá s tím žádnou zkušenost a instruktor tam už nesedí.....Toť můj samozřejmě zase blbej názor,kterej už bude dycky jen blbej,protože sem párkrát nesouhlasil s davem :ramena: A někdy to byla i blbost

Hned v první větě sis vysvětlil to na co nadáváš....ty lidi se to nemají kde naučit,dneska to ani na tý vesnici už není tak jednoduchý jezdit načerno...takže 90% jich neumí nic...
Víc hodin?A kdo to zaplatí? lidi dneska šetřej každou korunu,když jim řekneš že by si měli doplatit nějakou jízdu tak na tebe koukají jak na vraha...minimální počty hodin jsou dané zákonem a víc nechce nikdo....
Víš co,raději se k tomu nevyjadřuj,očividně jsi jeden z těch co je autoškola zdržuje ,zavazí jim a nejlíp kdyby to žáci dělali na uzavřeném prostoru bez provozu...abys ses náhodou nemusel uskrovnit,nedej bůh přizpůsobit,nebo zpomalit....proč bys ty měl brát na někoho kdo začíná nějaký ohledy,že jo? A můžou za to instruktoři...
HOUBY,MŮŽOU ZA TO TAKOVÝ BEZOHLEDNÝ ŘIDIČI JAKO TY !!! PROTOŽE U NICH TO TI LIDI CO SE UČÍ JEZDIT VIDÍ....A PAK TO OPAKUJÍ!!!
NESOUHLAS SI S DAVEM JAK CHCEŠ....ALE PŘESTAŇ MLET PITCHOVINY :puker: :puker: :puker:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Michal B.
Věčnej rejpal

Příspěvekod Michal B. » So 21.12.2013, 20:00

Taz » sob 21.12.2013, 19:40 napsal:
Taz » sob 21.12.2013, 13:00 napsal: :shock: Kuwa,koukám že ty jsi musel jít do autoškoly jako největší hvězda,co? Co tu píšeš se děje,ale nějak zapomínáš že ty lidi se to učej,jestli to teda jako pochopíš jak je to myšleno,neuměj nic, většinou VŮBEC NIC a během 14 jízd po 90 minutách z nich máš udělat člověka kterej bude zvládat provoz,neohrožovat ostatní a taky trochu bejt schopnej reagovat bez dupnutí na brzdy když ho zleva v křižovatce mine motorka tak že mu brnkne o zrcátko...kde se to asi ty lidi maj naučit když jim ostatní ukazujou že se jezdí jako prase? Začne to doma,on s tím přijde do autoškoly,tam prakticky každou hodinu trénuješ ne jízdu ale přežití v provozu....Ptáš se,jak je možný že potkáváš autoškolu která jede mimo obec 50? A tys přišel do autoškoly a hned jezdil 90? Jakpak jsi to zvládal udržet na silnic k tomu sledovat provoz a reagovat? Určitě skvěle když teď mluvíš takhle.....o zastavování před kruhákem se nebavím,už jsem to psal vejš že je to pitchovina...ale oni si ty lidi nevěří,maj strach,zkus se vžít do jejich situace!...a sotva někde zpomalí tak už je nějakej idiot předjíždí,troubí,ukazuje všechno možný...a totéž se týká i toho rozjíždění,ano,nemaj to úplně natrénovaný....jestli to třeba nebude tím že praxe se získává ježděním....kuwa,všichni strašně rychle zapomenou jaký to bylo když se to učili...ale chytrý to jsou jak opice,to jo,vysvětlení proč se chovaj jak pitcha to maj tyhle závodníci po ruce rychle...ovšem do tý doby než jsou omotaný kolem sloupu a v lepším případě čuměj a rozhazujou pačmákama že jako nechápou jak se tohle mohlo stát.....

Hned v první větě sis vysvětlil to na co nadáváš....ty lidi se to nemají kde naučit,dneska to ani na tý vesnici už není tak jednoduchý jezdit načerno...takže 90% jich neumí nic...
Víc hodin?A kdo to zaplatí? lidi dneska šetřej každou korunu,když jim řekneš že by si měli doplatit nějakou jízdu tak na tebe koukají jak na vraha...minimální počty hodin jsou dané zákonem a víc nechce nikdo....
Víš co,raději se k tomu nevyjadřuj,očividně jsi jeden z těch co je autoškola zdržuje ,zavazí jim a nejlíp kdyby to žáci dělali na uzavřeném prostoru bez provozu...abys ses náhodou nemusel uskrovnit,nedej bůh přizpůsobit,nebo zpomalit....proč bys ty měl brát na někoho kdo začíná nějaký ohledy,že jo? A můžou za to instruktoři...
HOUBY,MŮŽOU ZA TO TAKOVÝ BEZOHLEDNÝ ŘIDIČI JAKO TY !!! PROTOŽE U NICH TO TI LIDI CO SE UČÍ JEZDIT VIDÍ....A PAK TO OPAKUJÍ!!!
NESOUHLAS SI S DAVEM JAK CHCEŠ....ALE PŘESTAŇ MLET PITCHOVINY :puker: :puker: :puker:

Takže takovej podle tebe bezohlednej řidič jako já,může zato,že za autem odbočujícím vlevo každej zastaví a čeká až odbočí,když cesta je tak široká že ho zprava objede i kamion :?: Setkávám se s tímdle jevem každej den na tom samým místě a když jedu první a objedu ho,tak ostatní jedou taky ale jak je někdo předemnou,tak se stojí i když v pravo je třiprdele místa :ramena: To je pak celá plynulost v ........a eště jí někdo někomu dá zezadu :ramena: Je jedno esi se to může nebo ne ale dyš se plynule jede,tak je ryziko nehody určitě menčí,než dyš se tupě zastaví i přes to,že se může jed.Nejsem bezohledný prase ale když někdo odbočuje že skoro zastaví,tak mě to sere prostě.Musí to třošku plynule odsejpat a né furt někde brzdílkovat a zdržovat.Opakuju že nejsem bezohlednej ale sem zastáncem plynulosti provozu i přes porušení nějakýho toho pravidlíčka.Když se udělá zácpa v Praha na jižní spojce,tak každej se musí nasrat do pruhu,kterej jede momentálně rychlejc a tím ho zablokujou a hned zas jede ten druhej pruh :ramena: A nejplynulejší je jízda v pravým mezi kamionama,páč ty taky jedou plynule,sic pomalinku ale hejbou se většinou.Mám najeto dost a opakuju bez nehody :ramena:

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » So 21.12.2013, 20:17

Bezohlednej řidič je prase co jede se zapnutýma dalkovýma aby ostatní viděli že jede a náhodou mu nevjeli do cesty až je v těch dvou kilech bude předjíždět přes tu dvojitou plnou....protože svůj díl zodpovědnosti se tím snaží hodit na ty ostatní místo toho aby se zklidnil a jel tak aby je oslňovat nemusel.... :ramena:
a ano,podle toho co jsi tu kde o sobě napsal si myslím že jsi bezohledný řidič co jezdí jako prase jen proto aby si užil svůj adrenalin bez ohledu na to kolik ostatních lidí tím ohrožuje...

A pak se není co divit těm lidem co když vidí motorkáře tak už začnou vidět rudě a případně mu dělat naschvály...protože je chvíli před tím nějakej debil na R1 vyděsil když jim na jejich zelenou přeletěl před čumákem i když má na červenou stát...oni neviděj že ten idiot byl Miciman a na tý druhý mašině co je v klidu a velkým obloukem předjíždí je třeba Joska...prostě mu vjedou do cesty...a výsledek? Jedni nadávaj na druhý...a ty o sobě máš tu drzost tvrdit že jsi nikomu nikdy žádný problém nezpůsobil? :roll:
Prosím Tě,mlč.....

A hlavně mi neposílej žádný sz jak to někteří dělaj
Tady jsem skončil,tohle už mi nestojí ani za slovo....
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

loky
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 0
Auto: ex : Nissan Terrano II 2,7 TD 74kW r.v. 1995 , jeep WG 4.0 , selectrack
Místo/Bydliště: okolo Čáslavi

Příspěvekod loky » So 21.12.2013, 20:19

miciman4x4 » sob 21.12.2013, 18:45 napsal:
Edgar » sob 21.12.2013, 10:11 napsal:Jezdíš rychle? Já taky, ale ne na motce, ale klidně se rozmázni. A je jedno jestli o auto který ti nedá přednost. Užíváš si výhody dvou kol a nepřemejšlíš? Tvoje chyba woe. Neuznám nikoho kdo jezdí bez rozmyslu a ještě v koloně na semaforech musí protlačit svoji těžko ovladatelnou motorku až ku světlům a být první, temu opatrně naznačím že neprojede a klidně ať mi urve špígl. Nemá tam co dělat, nadáváte (motorkáři) na to že vám nenecháváme (ostatní uživatelé komunikace) celou šíři silnice? Tak pro vás platí jeden pruh stejně jako pro nás a tím pádem i na těch světlech. Nesnáším silniční motorkáře. :pukel:

Ano,využíval sem naplno výhody dvou kol a i s tímdle protlačování se k semaforu.Dám příklad:Budeš sedět v offroadu a čekat v koloně a je to zrovna v takovým místě,kde se dá přejed příkop,přejed třista metrů po poli dyš bude napodzim osečený a pak se na tu cestu vrátit a plynule pokračovat.Využiješ v takový situaci schopnosti svého auta a uděláš to,nebo budeš čekat v koloně?Já ty schopnosti stroje,pro kterej sem musel něco udělat abych ho měl určitě využiju :wink:

Kazdej vyjezdenej motorkar,kterej jenom blbe neremca ti rekne ze takovy jako ty jim delate akorat spatny jmeno,stejne tak s tim objizdenim v pangejtu s offem,jo a plny vyuziti motorky v provozu???? ty si ale vorech.Vsichni kdo opravdu chteji naplno tu masinu vyzkouset jedou na okruh..........

Michal B.
Věčnej rejpal

Příspěvekod Michal B. » So 21.12.2013, 22:46

Přečtěte si debatu,podobnou jak tady a udělejte si obrázek sami :ramena: Já už na to taky s....... :wink:

http://www.autorevue.cz/motorkari-vs-pl ... howforum=1

http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f ... d=11&pgr=2

A kdo už to bude číst,tak dál než do třetího příspěvku :wink:

MirekII
Legenda fóra
Témata: 31
Místo/Bydliště: Vys.Mýto - Hrušová, tel: 603510691, mail: privbox@seznam.cz

Příspěvekod MirekII » So 21.12.2013, 23:10

miciman4x4 » sob 21.12.2013, 20:00 napsal:
Taz » sob 21.12.2013, 19:40 napsal:

Takže takovej podle tebe bezohlednej řidič jako já,může zato,že za autem odbočujícím vlevo každej zastaví a čeká až odbočí,když cesta je tak široká že ho zprava objede i kamion :?: Setkávám se s tímdle jevem každej den na tom samým místě a když jedu první a objedu ho,tak ostatní jedou taky ale jak je někdo předemnou,tak se stojí i když v pravo je třiprdele místa :ramena: To je pak celá plynulost v ........a eště jí někdo někomu dá zezadu :ramena: Je jedno esi se to může nebo ne ale dyš se plynule jede,tak je ryziko nehody určitě menčí,než dyš se tupě zastaví i přes to,že se může jed.Nejsem bezohledný prase ale když někdo odbočuje že skoro zastaví,tak mě to sere prostě.Musí to třošku plynule odsejpat a né furt někde brzdílkovat a zdržovat.Opakuju že nejsem bezohlednej ale sem zastáncem plynulosti provozu i přes porušení nějakýho toho pravidlíčka.Když se udělá zácpa v Praha na jižní spojce,tak každej se musí nasrat do pruhu,kterej jede momentálně rychlejc a tím ho zablokujou a hned zas jede ten druhej pruh :ramena: A nejplynulejší je jízda v pravým mezi kamionama,páč ty taky jedou plynule,sic pomalinku ale hejbou se většinou.Mám najeto dost a opakuju bez nehody :ramena:

hele, Micine, ty to myslíš dobře, ale není to proveditelný, věř Jardovi. Sobě ještě moc nevěř, protože jsi ještě neměl nehodu a pořád to opakuješ. Pamatuj si, že pořádnej šofér si musí alespoň jednou křápnout, aby taky věděl, o čem to je především proto, aby dokázal soucítit s těma, kterým se to už stalo. Oni taky chtěli jet plynule, jenže jim to nějak nevyšlo a pak tam stáli a čuměli jako paka a nechápali, jak je to možný, že to nevyšlo.
Mít takový tendence je chvályhodný, ale musíš si uvědomit, a to je tvůj hlavní problém, že na silnici nejen že nejsi sám, ale ty ostatní jsou každej úplně jinej a to sice od toho úplně nejneschopnějšího až po téměř dokonalýho.
Nejvíc se člověk učí chybama, takže to, co kolem sebe vidíš, je fůra lidí, co se něco učej. Některý rychlejc a úspěšně a jiní zase pomalejc a s rozpačitým výsledkem. Je naprosto nutný se smířit s tím, že jsou i takový, co se to v životě nenaučej.
Jezdil jsem do práce autobusem, paradoxně to bylo do autoškoly do Svitav, a Jelínek šofér před důchodem, měl napsaný že ujel 2 miliony bez nehody. Upozorňuju tě, že i kdyby ujel dvakrát tolik, tak by mu to bylo hovno platný. To, že neměl nehodu nebyla jeho zásluha, ale těch ostatních, který se mu stačili včas vyhnout, včas za ním zastavit a včas odhadnout, co má za lubem a jestli opravdu odbočí na stranu, na kterou pustil blinkr, pokud teda odhadl páčku, kerou se to dělá, ale na to musel mít ten lepší den. Byl jsem vždycky nasranej, když jel tenhle umělec, jelikož jsem nemohl chrápat, protože Jelínek znal jen mezní stavy, takže např. u pedálu plynu to byly jen dvě polohy, plnej a žádnej, Než přišel na to, kterej je lepčí pro rozjíždění, tak to 3x startoval a když se mu podařilo rozjet, tak jedině díky tomu, že tam trefil nějakej kvalt, kterej erťák schroupnul a nezdech. Stejný to bylo se spojkou a bohužel taky s brzdou. Takže buďto přejel zastávku a pak nadával, na lidi, který dobíhali půl kilometru za zastávkou stojící autobus, že jim to trvá, a nebo se mu báby kutálely uličkou dopředu, když se rozhodl začít zpomalovat. Dycky byl nasranej a nechápal, proč se všechny tlačej vpředu a hulákal na ně, aby si šli dál dozadu. Zatáčky projížděl naprosto stejně a za jediný jsem mu vděčnej, a to sice za to, že jsem se díky němu mohl seznámit s tím, jak moc se může autobus naklonit, aniž by se převrátil. Naštěstí to vždycky nějak urejdoval, ale spát se při tom fakt nedalo.

masar
Témata: 6
Auto: Žabožrout
Místo/Bydliště: Děčín
Věk: 25

Příspěvekod masar » Ne 22.12.2013, 0:23

Nemám určitě naježděno zdaleka tolik jako většina místních a ještě se můžu hodně učit, takže ten názor můžete brát dost s rezervou. Papíry mám teprve 4 roky + si troufnu přihodit k dobru celkem asi půl roku jako spolujezdec u táty v kamionu v rámci EU, což si myslím může dát, z toho co člověk uvidí i jen jako spolujezdec, možná víc zkušeností, co se týče chování řidičů a vzniklých situací, než rok ježdění "kolem komína" pořád do práce nebo kamkoliv jinam pořád stejnou trasou.
S tím opakováním pravidel každý rok, nevím jestli si děláte prdel nebo to někdo myslíte vážně... ale pořád si, a nemyslím jen tady, někdo stěžuje na nadměrnou buzeraci, ať už od policie, na STK nebo kýmkoliv jiným a vy si tady pletete bič sami na sebe... to nechápu :ramena:

Ikdyž s většinou z toho, co napsal Miciman naprosto nesouhlasím, tak v jedný věci pravdu měl... a to v tom, že problém je v systému autoškol. Teď nechci tvrdit, že všichni instruktoři jsou špatný, ale ať už z vlastní zkušenosti nebo z vyprávění, tak většinou neučili člověka řídit, ale jak udělat resp. neposrat zkoušky. Mě osobně učil/řekl instruktor na týhle křižovatce, abych při najíždění (při příjezdu směrem od východu) zastavil v tom oblouku a počkal si než budu moct přejet rovnou do pravýho, protože kdybych se chtěl zařadit až někde dál (měl jsem na to celý ten "okruh", protože se vždycky jelo kolem celýho toho bloku), při zkoušce bych se mohl zapomenout podívat do zrcátka a neudělal bych to :kolo:... nevím jestli všechny, co tam potkávám dělali autoškolu u něj, ale je to tam naprosto běžný jev. Už jsem to tu určitě někdy psal, ale nejvíc mě samozřejmě naučil táta, tím nemyslím jen ovládat auto, ale hlavně jak se chovat v provozu, předvídat a případně správně/nejlépe reagovat, což se nikde v zákoně nedočtu a spíš se stane průser v tomhle ohledu, než když nebudu vědět jakou hloubku má mít letní guma (pro rejpaly, vím to 1,6mm :mrgreen: ). Dobře to přede mnou vystihl Mirek, může mít někdo najeto 10, 20, 30 let nebo celý život bez nehod a koukám, že ani miliony kilometrů nejsou zárukou... a stejně všechno k ničemu.

Co se týče mlhovek... minulý týden vyjíždím z města (limit 70 +10km/h) a za zadkem nalepený auto, oslňovalo mě v levým i vnitřním zrcátku, tak jsem vnitřní sklopil a říkám si, že za cedulí mě vezme, když ho tak hrozně seru, ale chyba... valil pořád za mnou, takže jak je zvykem jsem mu rozsvítil zadní mlhovku, což zatím vždycky dosáhlo požadovanýho efektu, po chvilce mě začal předjíždět... zařadil se, přibrzdil a taky mi rozsvítil mlhovku, co s ním... na předjetí jsem neměl :ramena:
Tátova radost - Discovery II Td5, moje utrpení - Renault R19 :-D
- FOTOGALERIE - http://masarr.rajce.idnes.cz/ - aktualizace 3.2.2013 -
- VIDEA - http://www.youtube.com/user/MasarRadek/videos -

Michal B.
Věčnej rejpal

Příspěvekod Michal B. » Ne 22.12.2013, 10:50

Mirku,pár bouchanců sem taky měl ale nikdy to nebylo s druhým účastníkem provozu a bylo to eště hluboko předtím než sem měl papíry.Jeden přesbouďák,pár příkopů a pár uraženejch kol ve smyku o obrubník.Nejsem mistr světa a i když sem jezdil na moto,tak sem dycky odhadnul kam až můžu zajít abych nikoho a ani sám sebe neohrozil.Jsme tady svázaný pravidlama a některý sou nesmysl,který někdo bez našeho vědomí vymyslí a my se pak musíme podle toho řídit a inak jsme pokutovaný.Jako že někde zůstane třicítka a ty práce na silnici který tam byly už sou dávno hotový a značka tam je eště měsíc a policajti to tam měřej :ramena: Jako........i když sem jel parkrát na červenou,taksem se ale dycky nejdřív rozhlíd a dyš nic nejelo,tak sem se zas rozjel a nikdy nevzniklo nikomu žádný trauma.Sic rebélie ale s rozumem.U mě to,že sem zatím neboural co mám papíry určo jen štěstí není.Parkrát už sem musel popojed kus dopředu a ke kraji abych ji zezadu od borce začtenýho do mobilu nedostal bez brzd a to díky tomu že to sleduju.Podle mě furt lepší řidič,kterej občas něco poruší pro plynulost provozu než spící strejda,nevědíc o okolním světě.

Michal B.
Věčnej rejpal

Příspěvekod Michal B. » Ne 22.12.2013, 11:10

Jinak loky:ikdyž nesouhlasíš a čertíš se,nemám proti tobě nic.Užívání si výhod dvou kol není totéž jako plné využívání stroje v provozu.....to de fakt jen na okruhu!Znamená to ale že se vejdeš mezi auta v koloně a dá se předjed ikdyž auto jede proti.To sou výhody dvou kol :wink:

Ondras
Věčnej rejpal
Témata: 24
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvekod Ondras » Ne 22.12.2013, 11:41

Člověče,připadám si už trochu jako moralista (a debil),ale nezlob se na mně,ani offroadem nepředjedu kolonu i když bych mohl.Jde o to že se na konci kolony (nebo v křižovatce,nebo na kruháči to je uplně fuk) stejně do tý kolony musíš nasrat zpět a tím tu kolonu jenom zpomaluješ.Uplně stejná prasárna jako vzít to naférovku odstavným :ramena: .Nebo ti tenhle kretén připadá v pohodě?
[youtubeadresa]http://www.youtube.com/watch?v=pR5Jv9xteg0[/youtubeadresa]

Pro mně je to prvotřídní idiot ať má auto jaký chce (o tom že by to zvládlo i každý SUV nebo asi i osobák ani nemluvim).

Prostě mi to připadá otázka slušnosti,i když bych mohl (a třeba to i někdo dělá) já to prostě dělat nebudu protože to sám nemám rád.Stejně jako na poště nepředběhnu frontu s odůvodněním že jsem větší.

chalys
Auto: Toyota 4runner 3.0 V6, BL 2'', podložky pod pera 2'', 33'' BFG KM1, šnorchl
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Věk: 31

Příspěvekod chalys » Ne 22.12.2013, 12:21

Tak ten je hustý. Myšleno ve zlým
Tak se jednou šťourám hřebíkem v uchu a najednou... TICHO.

Toyota 4runner 3,0 V6, zvednutá a špinavá

777 098 052

Pavel Patrol-Buben
Legenda fóra
Témata: 1
Auto: Patrol,Land Cruiser
Místo/Bydliště: Uherský Ostroh
Věk: 35

Příspěvekod Pavel Patrol-Buben » Ne 22.12.2013, 12:30

A já furt čekal že tam bude zarostený betonový mostek a ono nic. :ramena:
TOYOTA kzj73

chalys
Auto: Toyota 4runner 3.0 V6, BL 2'', podložky pod pera 2'', 33'' BFG KM1, šnorchl
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Věk: 31

Příspěvekod chalys » Ne 22.12.2013, 12:33

I když je fakt, že jsem jednou udělal něco podobného na dálnici. Stála kolona jak kráva, tak jsem to vzal přes pole na nějakou vedlejší cestu. :oops:
Tak se jednou šťourám hřebíkem v uchu a najednou... TICHO.

Toyota 4runner 3,0 V6, zvednutá a špinavá

777 098 052

Vrátit se na “O všem vážně”