Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Mlhovkáři

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

loky
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 0
Auto: ex : Nissan Terrano II 2,7 TD 74kW r.v. 1995 , jeep WG 4.0 , selectrack
Místo/Bydliště: okolo Čáslavi
Věk: 32
Stav: Offline

Re: Mlhovkáři

Příspěvekod loky » Ne 22.12.2013, 13:09

miciman4x4 » ned 22.12.2013, 11:10 napsal:Jinak loky:ikdyž nesouhlasíš a čertíš se,nemám proti tobě nic.Užívání si výhod dvou kol není totéž jako plné využívání stroje v provozu.....to de fakt jen na okruhu!Znamená to ale že se vejdeš mezi auta v koloně a dá se předjed ikdyž auto jede proti.To sou výhody dvou kol :wink:

Nemam nic proti tomu kdyz me v Praze v kolone predjede motorka po care,uz sem psal ze mu i uhnu,ale kdyz napises ze vyuzivas vyhod dvou kol potom co napises neco o jizde na cervenou..... tak to sorry ,ale to neni normalni.Na cervenou totiz jezdi jenom frajeri a pak na zeleny cumej .... co kdyby jel jinej frajer.Ale jezdi si jak chces,svit si cim chces.JA budu na dalkovy stale odpovidat dalkovyma,na mlhovky mlhovkama a predjizdet kolonu v pangejtu taky nebudu protoze to je prasarna,ne vyuzivani vyhod auta... Proste mam na tyhle veci uplne jiny nazor,ale kazdej ma pravo na svuj tak si ho nech......

Franta
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 1
Auto: ARO M461 a pár speciálů
Věk: 46

Příspěvekod Franta » Ne 22.12.2013, 17:13

[quote="Kail"]
[youtubeadresa]http://www.youtube.com/watch?v=pR5Jv9xteg0[/youtubeadresa]

Kolik patníků při tý jeho jízdě zařvalo?Pak pojede někdo v takovím počasí jako bylo dneska kolem Brna a skončí v příkopě, protože patníky nejsou :ramena:
Pokud to teda silničáři nestačí spravit.Jenže silničáři jsou státní organizace takže ty patníky se opravovali z našich peněz.

Ondras
Věčnej rejpal
Témata: 24
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvekod Ondras » Ne 22.12.2013, 18:39

Mám pocit že tam sou ty nový co se narovnaj (asi plechový?Nebo pružnej plast?Nevím nezkoumal jsem to ale objevujou se u silnic už pár let)...Ale o to nejde...

kaboo
Věčnej rejpal
Témata: 9
Auto: Terrano 2 2,7 Tdi
Místo/Bydliště: Kolín

Příspěvekod kaboo » Ne 22.12.2013, 19:50

miciman4x4 » ned 22.12.2013, 10:50 napsal:Mirku,pár bouchanců sem taky měl ale nikdy to nebylo s druhým účastníkem provozu a bylo to eště hluboko předtím než sem měl papíry.Jeden přesbouďák,pár příkopů a pár uraženejch kol ve smyku o obrubník.Nejsem mistr světa a i když sem jezdil na moto,tak sem dycky odhadnul kam až můžu zajít abych nikoho a ani sám sebe neohrozil.Jsme tady svázaný pravidlama a některý sou nesmysl,který někdo bez našeho vědomí vymyslí a my se pak musíme podle toho řídit a inak jsme pokutovaný.Jako že někde zůstane třicítka a ty práce na silnici který tam byly už sou dávno hotový a značka tam je eště měsíc a policajti to tam měřej :ramena: Jako........i když sem jel parkrát na červenou,taksem se ale dycky nejdřív rozhlíd a dyš nic nejelo,tak sem se zas rozjel a nikdy nevzniklo nikomu žádný trauma.Sic rebélie ale s rozumem.U mě to,že sem zatím neboural co mám papíry určo jen štěstí není.Parkrát už sem musel popojed kus dopředu a ke kraji abych ji zezadu od borce začtenýho do mobilu nedostal bez brzd a to díky tomu že to sleduju.Podle mě furt lepší řidič,kterej občas něco poruší pro plynulost provozu než spící strejda,nevědíc o okolním světě.

Je teda vidět,že už od samýho začátku nemáš co dělat za volantem/řidítky..nemáš na to ani talent,ani pud sebezáchovy. Taz je trpělivost sama,se divim,že ho dokázal někdo rozčertit až takhle jako ty :shock: :shock:
Nissan Terrano II 2.7 TDi
"Často sa s jednou guľou trápi aj dvaja hovniváli."

Václaf
Legenda fóra
Témata: 2
Auto: už zase břichoplaz :-(
Místo/Bydliště: Dolní Přím 82
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Václaf » Ne 22.12.2013, 19:58

to Miciman4x4 Já do autoškoly přišel už umějíc bez větších problémů ovládat vozidlo,páč sem měl na vesnici tu možnost se to naučit už mnohem dřív,

Ale jsou i tací,který to neměl kdo naučit! Můj táta byl šofér z povolání byť jen s Avii 31,ale když jsem byl ve druhé třídě (jsem ročník 78) tak měl první mozkovou mrtvici,první z 15-ti. Takže když jsem ho nejvíc potřeboval,tak jen ležel,dělal pod sebe a nevnímal okolní svět. Do autoškoly jsem přišel jako lempl kterej bez obrázku na šaltpáce ani nevěděl jak kvalty jdou po sobě. A než jsem dodělal řidičák,tak už byl mrtvej. Takže jsem jezdil jako každej,na třicítce třicet a na dej přednost v jízdě jsem dával přednost v jízdě....
http://www.zprimskehopodzamci.cz
http://www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz/
Míca Pájo II.-bejvávalo :-(
Fiat Ducato
tel. 777 874 392

Michal B.
Věčnej rejpal
Témata: 14
Auto: MITSUBISHI PAJERO
Místo/Bydliště: Tam,za tím lesem doprava

Příspěvekod Michal B. » Ne 22.12.2013, 21:05

chalys » ned 22.12.2013, 12:33 napsal:I když je fakt, že jsem jednou udělal něco podobného na dálnici. Stála kolona jak kráva, tak jsem to vzal přes pole na nějakou vedlejší cestu. :oops:

No vidíš.....a proč jsi to udělal :?: Protožes na to měl auto,kterýs jenom využil :ramena: Inak takhle pangétem sem to nemyslel a ten člověk na videu byl evidentně vytočenej.Já myslel ten pangejt přejed,vzít to polem a pak nacestu.Ale polem enem dyby bylo osečený :wink:
MITSUBISHI PAJERO KRÁL DAKARSKÉ POUŠTĚ
https://www.youtube.com/watch?v=1ystwgZQeE8

Michal B.
Věčnej rejpal
Témata: 14
Auto: MITSUBISHI PAJERO
Místo/Bydliště: Tam,za tím lesem doprava

Příspěvekod Michal B. » Ne 22.12.2013, 21:13

kaboo » ned 22.12.2013, 19:50 napsal:
miciman4x4 » ned 22.12.2013, 10:50 napsal:Mirku,pár bouchanců sem taky měl ale nikdy to nebylo s druhým účastníkem provozu a bylo to eště hluboko předtím než sem měl papíry.Jeden přesbouďák,pár příkopů a pár uraženejch kol ve smyku o obrubník.Nejsem mistr světa a i když sem jezdil na moto,tak sem dycky odhadnul kam až můžu zajít abych nikoho a ani sám sebe neohrozil.Jsme tady svázaný pravidlama a některý sou nesmysl,který někdo bez našeho vědomí vymyslí a my se pak musíme podle toho řídit a inak jsme pokutovaný.Jako že někde zůstane třicítka a ty práce na silnici který tam byly už sou dávno hotový a značka tam je eště měsíc a policajti to tam měřej :ramena: Jako........i když sem jel parkrát na červenou,taksem se ale dycky nejdřív rozhlíd a dyš nic nejelo,tak sem se zas rozjel a nikdy nevzniklo nikomu žádný trauma.Sic rebélie ale s rozumem.U mě to,že sem zatím neboural co mám papíry určo jen štěstí není.Parkrát už sem musel popojed kus dopředu a ke kraji abych ji zezadu od borce začtenýho do mobilu nedostal bez brzd a to díky tomu že to sleduju.Podle mě furt lepší řidič,kterej občas něco poruší pro plynulost provozu než spící strejda,nevědíc o okolním světě.

Je teda vidět,že už od samýho začátku nemáš co dělat za volantem/řidítky..nemáš na to ani talent,ani pud sebezáchovy. Taz je trpělivost sama,se divim,že ho dokázal někdo rozčertit až takhle jako ty :shock: :shock:

Kaboo:Je asi lepčí naučit se smyky v 15ti,napolňačce,kde nic nehrozí,než pak v provozu čumět jak puk a při prvním smyku to někam narvat.Jenže při tom učení se to občas přežene a urazí se kolo,nebo to vlítne do škarpičky :ramena: Pro toho,kdo to taky takhle dělal naprosto normální věc :!: O talentu a pudu sebezáchovy se nebav.když mě neznáš,tak mě nesuď :!: :!: :!:
MITSUBISHI PAJERO KRÁL DAKARSKÉ POUŠTĚ
https://www.youtube.com/watch?v=1ystwgZQeE8

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Ne 22.12.2013, 21:40

Jsem si říkal že už na tebe nemá smysl reagovat ale Tvůj koment ke Kaboovi si to ještě zaslouží....
Jsi prostě sobec co neumí přiznat že se chová jako piča a ještě se snaží házet vinu na ostatní...neboj,už tě zná každej,svůj nick jsi dostatečně zviditelnil....
jsem čekal že pochopíš...očividně naivně...doufám že se s tebou nikdy nikde nepotkám...
Jj,je to tak,všichni jsou ti zlí jen ty jsi ten jedinej skvělej,výbornej a dokonalej,máš pravdu...
Kdyby to nebylo v tak podstatných věcech tak by to bylo k smíchu...
je to tu čím dál horší,Shrekův podpis je přesnej...
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 44
Věk: 37

Příspěvekod Edgar » Ne 22.12.2013, 21:45

Taky sem čuměl jak se Mici vybarvil.
Jsem rád že jsem tě tehdy nenavštívil jak jsi chtěl a plánoval :pukel:

Taz
Táta surfer
Témata: 27
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Po 23.12.2013, 8:37

Taz » sob 21.12.2013, 20:17 napsal:Bezohlednej řidič je prase co jede se zapnutýma dalkovýma aby ostatní viděli že jede a náhodou mu nevjeli do cesty až je v těch dvou kilech bude předjíždět přes tu dvojitou plnou....

A hlavně mi neposílej žádný sz jak to někteří dělaj

Tady jsem skončil,tohle už mi nestojí ani za slovo....

Co na tomhle bylo nečitelnýho nebo nepochopitelnýho ?!?
Nestojím o ŹÁDNOU sz od Tebe,co chceš napsat, mi napiš veřejně a jinak mi nepiš,předpokládal jsem že napsat to sem stačí!
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Edgar
Staroffrouďák

Příspěvekod Edgar » Po 23.12.2013, 9:45

Jardo nestačí. Opravdu nestačí. Za svý názory se asi stydí tak to posílá natajňačku

carlooser
Závislý diskutér
Témata: 1

Příspěvekod carlooser » Po 23.12.2013, 10:19

Jel jsem v sobotu po R35 do Brna, viditelnost 300-400m a mlhovku zapnutou mělo bez prdele cca.85% aut. V obou směrech. To samé i za 2 hodiny na cestě zpět. Fakt nechápu. Ještě dnes to mám snad vypálené na sítnici. :-/

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk

Ondras
Věčnej rejpal
Témata: 24
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvekod Ondras » Po 23.12.2013, 11:12

Edgar » pon 23.12.2013, 9:45 napsal:Jardo nestačí. Opravdu nestačí. Za svý názory se asi stydí tak to posílá natajňačku

Tak aspoň nějakej pokrok :vino: .

peppino
Závislý diskutér
Témata: 2
Auto: Discoveryll td5
Místo/Bydliště: Chotěboř

Příspěvekod peppino » Po 23.12.2013, 12:06

Občas zabloudím sem na toto forum a musím říct,že skladba přispěvatelů je stejná jak na silnici-většina slušná,semtam prase(soudě podle příspěvků).A to Vás ani neznám osobně.Ve většině případech bych i chtěl,ale zatím nebyla možnost.
Podle mě je všechno na silnici o zkušenostech a o slušnosti.Slušnej člověk se prostě chová slušně a atd......
Před mnoha lety jeden hodně slavnej českej závodník pravil,že šofér,kterej říká,že všechno umí,měl by při stovce za jízdy vystoupit,protože se mu stane míň,než když bude dál pokračovat.Zkušenost a zručnost se získá častým opakováním.U řízení to začne v autoškole.Pro frekventanta autoškoly nemůže být víc stresující než když jim okolí dává najevo jaký je pako,že zdržuje a ať se to jde učit někam do hajzlu.Ale on se to přece učí!Někde na poli se naučí mechanický ovládání auta(to je sice dobře),ale praktický myšlení na silnici se naučí zas jen na silnici a proto jim nechávám dostatek prostoru a jsem v klidu.A když mu instruktor řekne ať mě třeba pustí,dám mu najevo,že mu děkuju protože si bude pamatovat,že se to dělá.
Plynulost provozu je třeba rozlišit na moji vlastní a na celkovou.Pokud to vezmu odstavným nebo po poli,dávám tím najevo:všichni mi můžete políbit pr.....,teď jsem tu JÁ a jen na tom záleží!Když to udělá pět z deseti,urychlí se něco?Musí se někam přece nacpat.
Nemá cenu tu popisovat všechno co denně vidím na silnicích.Každý musí začít u sebe-nedělej to,co nechceš,aby Ti dělali jiní.
Ještě mě napadá,když pojedu vědomě na červenou protože tam nikdo není a nikomu neublížím,dávám tím najevo,že když nedodržuju zákonný pravidla,proč dodržovat ty pravidla slušnosti.O tom všem by se dal napsat román.Ale jak říká klasik-je to marný,je to marný,je to marný!Omlouvám se ,ale musel jsem si ulevit.

Edgar
Staroffrouďák

Příspěvekod Edgar » Po 23.12.2013, 12:21

:thumright:

Vrátit se na “O všem vážně”