Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Bureš

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

volby f krajích říjen 2016

Volil sem bureše
5
6%
Nevolil sem bureše
51
64%
Nešel sem k volbám páč dyby mohly volby něco změnit dávno by je zakázali
24
30%

Celkový počet hlasů: 80

fanouš Jimny
Staroffrouďák
Auto: Jimny
Stav: Offline

Re: Bureš

Příspěvek od fanouš Jimny » Čt 06.06.2019, 21:39

daavis napsal:
Čt 06.06.2019, 19:27
A není možný, že by to treba nahodou byli lidi, co uz maji plny zuby Burese, Zemana a toho co se u nas deje?
...souhlas...ale i když se jich sejde sto tisíc...tak to nejsou počty lidí, kteří volili babiše nebo zemana...demokracie je diskuze včetně demonstrací podobně smýšlejících a demokratické volby...nikdo nebrání tomu, aby si lidé z václaváku "milion ....." založili politickou stranu a ve volbách můžou ukázat...kolik lidí po celé republice s nima bude souhlasit a je volit...a když vyhrajou, tak můžou vládnout ! :D

Chorche
Site Admin
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Čt 06.06.2019, 22:57

houx to bejt může, ale nejspíš na něm něco pravdy bude :-D přecijenom jedny si bureš koupil za koblihu a jiný zas koupil něgdo jinej za něco jinýho... Mně vosobně se eklujou vobě strany týdle šaškárny... a články co roskrejvaj loupeže tej druhej strany tu uš proběhly taky. Vobě strany si můžou co do loupeží podat ruce. Pro mně s jedinym rozdílem - na bureše vyšlo to, že skurvil muj byznys a svou skurvenou řepkou vohrožuje muj život páč se do ní nedá sednout...

Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Bender
Inventář fóra
Auto: Fronera 3.2 V6 E85 Stage
Místo/Bydliště: Vysočina
Věk: 40

Příspěvek od Bender » So 08.06.2019, 8:29

Tak nějak takto dostávají koblihovo marmeládový čaulidi instrukce. :smich: :smich: :smich:

Obrázek

Obrázek

SAAB 9-3 2.8 Turbo X Aero
Zetor 5211
Opel Frontera - E85 Stage/232HP - Rozšířeno, zvýšeno, světelná rampa, CB, Izzardy + Dotz Dakar a v kufru Al bedna, kde je vše potřebné...

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » So 08.06.2019, 9:41

...už jsi slyšel o kontrapropagandě ?....a pak to rozmazávat !... já jsem se zúčastnil demonstrace na národ. třídě a všech dalších demonstrací v 89, jezdil po venkově se študáky s letáky....s naivní představou, že si tady budeme vybírat, ve svobodných volbách ty nejlepší mezi námi , aby dobře řídili náš společný stát ...bohužel zakrátko jsem pochopil, že tak jednoduše to nefunguje a někdy vůbec NE..., ale přesto chodím pravidelně k volbám!...ten chlapík, co organizuje dnešní demonstrace je jenom další politickej podnikatel...a dnešní demonstrace jsou něco mezi matějskou poutí a wrestlingem...divadýlko pro lidi, kteří jsou flustrovaní, že prohráli ve volbách a nebo se chtějí pouze pobavit ..!

Potapec
Staroffrouďák
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvek od Potapec » So 08.06.2019, 23:17

fanouš Jimny napsal:
So 08.06.2019, 9:41
...už jsi slyšel o kontrapropagandě ?....a pak to rozmazávat !... já jsem se zúčastnil demonstrace na národ. třídě a všech dalších demonstrací v 89, jezdil po venkově se študáky s letáky....s naivní představou, že si tady budeme vybírat, ve svobodných volbách ty nejlepší mezi námi , aby dobře řídili náš společný stát ...bohužel zakrátko jsem pochopil, že tak jednoduše to nefunguje a někdy vůbec NE..., ale přesto chodím pravidelně k volbám!...ten chlapík, co organizuje dnešní demonstrace je jenom další politickej podnikatel...a dnešní demonstrace jsou něco mezi matějskou poutí a wrestlingem...divadýlko pro lidi, kteří jsou flustrovaní, že prohráli ve volbách a nebo se chtějí pouze pobavit ..!
Fando můžeš mě vysvětlit jak se cejtí flustrovanej člověk?

Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Jirinka
Umumbe Mbebe
Auto: sroubkovo spanel 2.8td a volvo s80 2,9i lpg 147 kw
Místo/Bydliště: na kopcu na hranici kraju MSK a OL

Příspěvek od Jirinka » Ne 09.06.2019, 6:50

to mam kamarada, ketry to taky rika a je to jako kdyz te nekdo poflusa...takze to vlastne sedi

Maucta.

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Ne 09.06.2019, 8:46

...asi tak nějak...frustrace nebo flustrace...je skvělé, že mám tak pečlivé čtenáře a zároveň korektory mých příspěvků...jenom škoda, že nepřidají diskuzní příspěvek... snad příště ... :D

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Ne 09.06.2019, 9:43

jiřina to rosek :lol:

Phulc
Picin
Auto: nissan patroll -hard top-Mitsubishi Pajero
Místo/Bydliště: LIBERECKO-Proseč nad Nisou
Věk: 49

Příspěvek od Phulc » Ne 09.06.2019, 19:47

Potapec napsal:
So 08.06.2019, 23:17
fanouš Jimny napsal:
So 08.06.2019, 9:41
Fando můžeš mě vysvětlit jak se cejtí flustrovanej člověk?
:smich: :smich: :smich: Á zase jedna fandova parádička ...... :smich: Kromě toho , že se už zase opakuje ......boha jeho pokolikáté už ... :roll: :roll:

Nissan Hlítka 160 3,3td - Zebra + KYlo+Mišivbuši Panděro 3,2 td
Co Tě nezabije........to se vrátí .........a zkusí to znovu !

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Ne 09.06.2019, 21:42

...tak si říkám...co mají lidé, kteří se chytají příležitosti aby upozornili na překlep, nebo na gramatickou chybu v diskuzním fóru,...v makovici..?...ale z nich samotnejch nevypadne jakýkoli smysluplný příspěvek, kterým by přispěli do diskuze..byť s opozičním názorem ....

Manyjak
Staroffrouďák
Auto: Aro 324 TD a další
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Manyjak » Ne 09.06.2019, 21:43

Mě přijde dost zajímavý, že demonstrace pořádá student teologie /fláterníky mám na prvním místě zla ještě před fašistama a komunistama/, chvili potom co se odhlasovalo zdanění církevních restitucí.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » Ne 09.06.2019, 21:49

dobrej postřech ;-)

fanouš Jimny
Staroffrouďák

Příspěvek od fanouš Jimny » Ne 09.06.2019, 22:04

...čuchá, kde mu to hodí víc...hilšer, se vysvlékl z košile, popsal svoji muskulaturu a ženský ho zvolily, když ne za prezidenta ,..tak do senátu...taky dobrý :lol:

zelenac
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvek od zelenac » Ne 09.06.2019, 22:20

Manyjak napsal:
Ne 09.06.2019, 21:43
Mě přijde dost zajímavý, že demonstrace pořádá student teologie /fláterníky mám na prvním místě zla ještě před fašistama a komunistama/, chvili potom co se odhlasovalo zdanění církevních restitucí.
Perfektne vysvetlene :vino: !

Potapec
Staroffrouďák
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland

Příspěvek od Potapec » Ne 09.06.2019, 23:12

fanouš Jimny napsal:
Ne 09.06.2019, 21:42
...tak si říkám...co mají lidé, kteří se chytají příležitosti aby upozornili na překlep, nebo na gramatickou chybu v diskuzním fóru,...v makovici..?...ale z nich samotnejch nevypadne jakýkoli smysluplný příspěvek, kterým by přispěli do diskuze..byť s opozičním názorem ....
Nesváděj svojí blbost na překlep ... ostatně jako vždy ...
Přispěl jsem už víckrát ale ... "nač se bavit s volem o večeři když jde ráno na porážku" ... :wink:

Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Odpovědět