Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Bureš

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

volby f krajích říjen 2016

Volil sem bureše
5
6%
Nevolil sem bureše
49
64%
Nešel sem k volbám páč dyby mohly volby něco změnit dávno by je zakázali
23
30%

Celkový počet hlasů: 77

Chorche
Site Admin
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bureš

Příspěvek od Chorche » So 02.02.2019, 20:02

fanouši s tebou je to marný ;-) :lol:

Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Auto: Jimny

Příspěvek od fanouš Jimny » So 02.02.2019, 20:21

Chorche napsal:
So 02.02.2019, 20:02
fanouši s tebou je to marný ;-) :lol:
...Chorche...tobě nepřijde "podezřelej" hon majstrýmu na babiše...???...rozhodně mu nemínim dělat advokáta ale ani pitomce-honce, kterej se honu účastní..

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » So 02.02.2019, 21:09

proč by mi měl přijít podezřelej? Kdybys sledoval moje komentáře, tak bys dávno věděl vo co kráčí...

Karlos
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Prypjať
Věk: 104

Příspěvek od Karlos » So 02.02.2019, 21:16

Kdyby k volbám šli všichni, takhle by to nedopadalo....ještě by bylo dobrý, kdyby televize před volbama nestranně a vyrovnaně informovala...a ne tam poslouchat jenom kraďouska...fetky piráty....buzeranty..a vymaštěnýho gazdíka...
Myslím, že by revoluce bejt nemusela...

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » So 02.02.2019, 21:45

volby vytvořili proto aby ti dali iluzi že můžeš vo něčem rozhodovat :mrgeen: ILUZI...

Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » So 02.02.2019, 21:48

Ano, současné době kdy k vobám chodí polovina a ještě jsou masírováni mediama koho maj volit...je to na nic.

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » So 02.02.2019, 21:56

moch bys pochopit, že volby jen krměj egregor, čim víc lidí příde a hodí dobrovolně svuj hlas do "urny" (zamysli se nat tim proč se tomu řiká urna), tim je egregor spokojenější. Lidi tim totiš stvrzujou svou dobrovolnost jakošto součást systému. Tagže je to přesně navopak, dyby k volbám nešel nigdo, systém se zhroutí (egregor chcípne hlady)...

Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » So 02.02.2019, 22:34

kdyby nešel k volbám nikdo, tak se volení zvolej sami.......

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche » So 02.02.2019, 22:36

nepochopils

Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » So 02.02.2019, 22:43

co je na tom k nepochopení?

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvek od fanouš Jimny » So 02.02.2019, 22:56

Chorche napsal:
So 02.02.2019, 21:09
proč by mi měl přijít podezřelej? Kdybys sledoval moje komentáře, tak bys dávno věděl vo co kráčí...
...Chorche.. já tvé příspěvky sleduju a většinou souhlasím :D ...ale někde a někdy se v názorech míjíme...
...všichni jsme viděli, jak policajti mlátili lidi ve španělsku...jenom za to, že šli a chtěli volit ...kdyby to ústřední vládě bylo u zadku, tak lidi nechaj volit a pak se na ně vyserou...tak to byl názornej příklad: .. že platí pravda,.. "že volby, kdyby něco mohly změnit ,tak je zakážou.."!!!
... :mrgreen: :mrgreen: tak tyhle volby ve španělsku /v Evropské únii/ byly zakázaný !!!... :roll: :ramena: :roll: ...ukázka demokracie jak vyšitá..!!!! :roll:

daavis
Inventář fóra
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 34

Příspěvek od daavis » Ne 03.02.2019, 3:22

fanouš Jimny napsal:
So 02.02.2019, 18:39
...už jsem to tady psall Xkrát... a opakuji... Babiše jsem nevolil a volit /pravděpodobně/ nebudu...ale je mě záhadou...proč je proti němu i v offiko maistrýmu, č.televize,..atd.. taková štvanice...tady bylo X vlád a ministrů financí...a dnes je republika zadlužená, bez zlatých rezerv a pravděpodobně ekonomicky zcela závislá na montovnách pro němce a nikoho z maistrímu to nevzrušuje.. !
...no,..a když ne Babiše..tak koho by jste volili...?...
...já souhlasím s Karlosem...!..a Chorche, čím si pomůžeme, když to necháme na partě samozvanců...?
Typická rétorika obdivovatelů a voličů Bureše: "Babiše jsem nevolil, ale (doplňte dle aktuální situace)
Kobliháří všech zemí, spojte se..
Žeáno

Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

zelenac
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvek od zelenac » Ne 03.02.2019, 7:15

fanouš Jimny napsal:
So 02.02.2019, 22:56
Chorche napsal:
...Chorche.. já tvé příspěvky sleduju a většinou souhlasím :D ...ale někde a někdy se v názorech míjíme...
...všichni jsme viděli, jak policajti mlátili lidi ve španělsku...jenom za to, že šli a chtěli volit ...kdyby to ústřední vládě bylo u zadku, tak lidi nechaj volit a pak se na ně vyserou...tak to byl názornej příklad: .. že platí pravda,.. "že volby, kdyby něco mohly změnit ,tak je zakážou.."!!!
... :mrgreen: :mrgreen: tak tyhle volby ve španělsku /v Evropské únii/ byly zakázaný !!!... :roll: :ramena: :roll: ...ukázka demokracie jak vyšitá..!!!! :roll:
Fanousi,takto to vidim aj ja.Myslim si,ze volby by nieco zmenit mohli...keby sa ich zucastnila drviva vecsina volicov a ti by boli v svojom vybere jednotni.A preto sa verchuska snazi o to,aby sa volieb zucastnilo co najmenej ludi a aby mali co najviac objektov k tzv.''vyberu''.V spanielsku bol problem ten,ze si ten svoj vybrany objekt vybrali sami obcania.A to sa v ''modernej'' spolocnosti netoleruje.V ''modernej'' spolocnosti sa objekt,ktory ma byt zvoleny,naserviruje.Naserviruje sa samozrejme viac tych (ale vsetky su ''nase'' :wink: )objektov,aby sa vytvorila iluzia,ze ovcan ma na vyber.... :mrgreen: ...to je politika.

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvek od fanouš Jimny » Ne 03.02.2019, 9:07

daavis napsal:
Ne 03.02.2019, 3:22
fanouš Jimny napsal:
So 02.02.2019, 18:39
...už jsem to tady psall Xkrát... a opakuji... Babiše jsem nevolil a volit /pravděpodobně/ nebudu...ale je mě záhadou...proč je proti němu i v offiko maistrýmu, č.televize,..atd.. taková štvanice...tady bylo X vlád a ministrů financí...a dnes je republika zadlužená, bez zlatých rezerv a pravděpodobně ekonomicky zcela závislá na montovnách pro němce a nikoho z maistrímu to nevzrušuje.. !
...no,..a když ne Babiše..tak koho by jste volili...?...
...já souhlasím s Karlosem...!..a Chorche, čím si pomůžeme, když to necháme na partě samozvanců...?
Typická rétorika obdivovatelů a voličů Bureše: "Babiše jsem nevolil, ale (doplňte dle aktuální situace)
Kobliháří všech zemí, spojte se..
Žeáno
...CO TO JE ZA BLÁBOL ?...babiše jsem nevolil, protože si dokážu představit, jak se tito olligarchové po 89 dostali k majetku...ale taky jsem si vědomej, že takovejch je daleko víc...ale babiš se dal na politiku ..a někomu začal vadit /to je to, co je mě podezřelý../..proč nevadí ostatní zlodějny stejných zbohatlíků po 89 ???? ....a když už vládne, díky hlasům jinejch ..tak mě zajímá,.. z vlastního pudu sebezáchovy,... jak to dělá....a co se kolem babiše děje a PROČ !...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvek od fanouš Jimny » Ne 03.02.2019, 11:24

Chorche napsal:
...protože si myslím, že o typické "babišincovy kšeftíky" jde až na posledním místě...spíš si myslím, že neskáče dost ochotně /snaží se alespoň, aby to tak vypadalo/..jak Bru-ss-el píská...ale teď nakoupí od trumpety vrtulníky, tak si to u maistrýmu, možná vylepší.... :lol:

Odpovědět