Bureš

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

volby f krajích říjen 2016

Volil sem bureše
4
6%
Nevolil sem bureše
41
60%
Nešel sem k volbám páč dyby mohly volby něco změnit dávno by je zakázali
23
34%

Celkový počet hlasů: 68

zelenac
Věčnej rejpal
Témata: 0
Místo/Bydliště: kamion

Re: Bureš

Příspěvekod zelenac » Út 06.03.2018, 8:27

Sroubku :vino: ...klobuk dole,ako si to paradne vystihol.
Mika,nepochopil si,co som chcel povedat.Pozeras nato cez plny vyklad obchodaku :wink: .Ja som nic nevravel o navrate k miliciam a k sociku,aj ked je mozne(priam skoro iste),ze o nejaky cas zmenim nazorS tvojou poslednou vetou absolutne suhlasim.Kedze sme neboli ako oni,pripadne este horsi,tak si s nami vytreli prdel :mrgreen: .

fanouš Jimny
Věčnej rejpal
Auto: Jimny

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 06.03.2018, 8:43

..."plný výklad obchoďáku "....bezva....ale republika je zadlužená a spousta občanů také....tak, jak to je ?!....a nechci číst,
že po komunistech tady zbyl, když NE ! skutečnej, tak vnitřní dluh !../snad tajnej :lol: /... naše dětičky si to vylížou... :mrgreen:
...co se postavilo, do čeho hodnotného se tady za 30let investovalo..?..kde je státní, obecní a družstevní majetek?..kde zlato ?.
...obávám se/a rád se budu mýlit !/...že součaná ekonomika, finance...jsou podnik " letadlo "...a tancuje se na Titanicu... :mrgreen:
...a na blbosti "že se mě stýská po starých časech" nebudu reagovat..byl jsem tenkrát stejnej "antikomunista" jako dnešní paramounti, phulcové a další...dokonce jsem podepisoval rezoluce, aby je zakázali.../dneska :roll: :lol: :roll: /
...jenom jsem si myslel, že po r.89 se bude v našem státě vše dělat lépe, s osobní zodpovědností a spravedlivě...

Chorche
Site Admin
Témata: 438
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 06.03.2018, 10:21

fanouši, tys to furt nepochopil ;-) nejvěčí komunysti sou právě ty mrakoplašové a vilíkové. Kolikrát ti to mam vysvětlovat ?
Závitek napsal celkem článek se kerym se dá souhlasit, i dyš je tam pár faktickejch nedostatků. Na rozdíl vot jeho votce totiš bureš byl dopředu vybranej aby plnil úkol. Ty lidi co sou f cibulkovejch seznamech byly pěšáci, nýmandi, kerý byly vobětovaný, předhozený plebsu aby měl na co plivat. Ty co něco znamenali byly f tej části co byla hnet po převratu skartovaná. A to sou ty co nám tu teťka vládnou (ehm. vykonávaj pokyny zhora)...
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Karlos
Staroffrouďák
Témata: 129
Místo/Bydliště: Prypjať
Věk: 103

Příspěvekod Karlos » Út 06.03.2018, 11:19

vobušky, tenkrát to bylo špatně, demonstruje se.....ale ted to nevadí???

https://www.youtube.com/watch?v=1E5-I_9VcK8
„Obrovské masy lidí mnohem snáze uvěří velké lži než malé.“
Zase jsme my a oni, tak jako tenkrát.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Út 06.03.2018, 13:33

...Chorche..starýho psa už novejm kouskům nenaučíš...já se držím klasického tj. pragmatickému výkladu co a kdo je komunista...
tvrdit, že v bruselu jsou neomarxisté, levičáci, komunisti,..atd...je mě proti srsti...na druhou stranu je pravda-pravdoucí...že leckterej dnešní politik v západní evropě byl v mládí příslušník ultralevičáckých -anarchistických bojůvek...

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 06.03.2018, 13:40

fanouši, i strýho psa naučíč, jen chtít :-D

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Út 06.03.2018, 13:41

Karlos napsal:vobušky, tenkrát to bylo špatně, demonstruje se.....ale ted to nevadí???

teť to sou demogratycký vobušky co pomáhaj a chráněj...

Mike
Star ofrouďák VIP+
Témata: 36
Místo/Bydliště: Čelákovice
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mike » Út 06.03.2018, 22:42

tak o plnejch výkladech je to taky
vzpomínám, jak jsem poprvé "venku" koukal v televizi na reklamy, ačkoli dneska přepínám

a s lidma, podle mě je to hodně o schopnostech, mám kamaráda, špičkovej svářeč.
když mu zkrachovala jedna fabrika, šel do druhý, když krachla i ta, vypadalo to, že skončí na dlažbě ( o rodině nemluvě )
páč tenkrát sháněli prodavače leštěnejch prdů a je jedno, jestli to byl amway nebo realitka
chvilku přemejšlel, že pude dělat na sebe, ale připadal si na to "starej"
nakonec pozdravil děti, políbil ženu a odjel do Holandska
když se za čtvrt roku vrátil, vysmátej
tady mohli svářeči dělat pokladní, tam se o něj prali, i EU certifikát mu zaplatili
dneska šéfuje partě svářečů v jedný moravský továrně, jednou za čtvrtrok jede ven, povařit to co musí bejt echt a je pořád vysmátej
já byl mladší, ale tu odvahu, vzít batůžek jsem teda fakt nenašel
a tak nevím, jestli se má líp jako svářeč teď nebo se měl líp za rudejch....
nikdy neříkej , že to nejde ,protože se objeví aktivní ..... , který neví , že to nejde a udělá to."

zelenac
Věčnej rejpal
Místo/Bydliště: kamion

Příspěvekod zelenac » Stř 07.03.2018, 6:41

No,ja ti teda nefim,ale nikdy som nepocul,zeby za rudejch skrachovali 2 fabriky po sebe a zvarac skoncil na dlazbe :shock: :shock: .Ale,mozno som zil v dakom inom sociku :ramena: .
S tym nederlandom to beriem,to mas pravdu :wink: .Macher zvarac,vypracovany sa za machra u nas za sociku,tam musel mat medzi tymi vyhulencami cenu zlata.
Porovnavat,jeastli sa ma zvarac lepsie teraz,alebo za rudejch je totalna kravina :wink: ,hodna tak vila,ci phulca.....za komanca sa mal zvarac daleko lepsie,ako za ranneho kapitalizmu a komancovia radi pouzivali take prirovnania,ako si napisal ty.Neviem,ako by na tom boli zvaraci,keby bol socik pokracoval,ale tusim,ako na tom budu potomkovia toho tvojho znameho,ak tento kapitalizmus bude pokracovat smerom,ktorym sa ruti.Dakedy je dobre nepozerat len z ulice do vykladu,ale kuknut sa z druhej strany a vidiet ten bordel na ulici :wink: .

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Stř 07.03.2018, 8:56

...někteří lidé hodnotí systém ve kterém žijí dle modelu :...mám známého, se kterým jsme společně nadávali na komunisty /před 89 rokem/..po t. zv. sametovce jsem s nadšením souhlasil s tehdejší politikou..můj známej naopak nadával, proto, že mu vyhodili manželku z práce...po čase, kdy moje nadšení vyprchalo, jsme se spolu setkali a on s nadšením vyprávěl, že je všechno O.K., proto že manželka má dobrý kšeft s voňavkama... když to zkrátím...když se mě a mé rodině daří dobře, tak státní systém je dobrej a... opačně...!..a jak to je se systémem v "globálu", je jim lhostejný..!

Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Stř 07.03.2018, 9:21

vono taky záleží natom co člověk považuje za to dobrý daření ;-) Pro někoho je to plná šrajtofle, pro někoho egzistujou úplně jiný hodnoty...

fanouš Jimny
Věčnej rejpal

Příspěvekod fanouš Jimny » Stř 07.03.2018, 9:37

Chorche napsal:vono taky záleží natom co člověk považuje za to dobrý daření ;-) Pro někoho je to plná šrajtofle, pro někoho egzistujou úplně jiný hodnoty...

... :D ... SOUHLAS !... :D ..... :pivo:

Mike
Star ofrouďák VIP+
Témata: 36
Místo/Bydliště: Čelákovice
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mike » Stř 07.03.2018, 19:17

mě a rodině se daří dobře ( s plným vědomím, že úspěch se v čechách neodpouští ), přesto se státním systémem absolutně nejsem spokojený
rád bych tu anarchii počátku 90.let, kdy se takovej fizl ondráček bál vystrčit nos z paneláku a ne kandidovat na poslance
myslím, že i ten svářeč se má líp, už jen proto, že na dovču do Jugošky nemusí žádat o souhlas uliční výbor
děti mu studujou na doktory, což by asi s třídním původem šlo i za rudejch, takže o ty strach nemám
i v nejmenovaném zařízení nedaleko od Ostravy, šli doktoři do plynu jako poslední... ( páč napsat, že je to v polsku, se prej nově nesmí... )
chorche, dneska jen ta šrajtofle
kdyby tě náhodou potkala potřeba nějakého neběžného lékařského zákroku, tak jsi na tom stejně jak za bolševika
když nemáš známý, čekáš anebo si v 3,14či
nikdy neříkej , že to nejde ,protože se objeví aktivní ..... , který neví , že to nejde a udělá to."

Autor tématu
paramount2
Pejsáček
Témata: 18
Auto: Icebreaker, Explorer LPG
Místo/Bydliště: Kamenice
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod paramount2 » Stř 07.03.2018, 20:56

Karlos napsal:vobušky, tenkrát to bylo špatně, demonstruje se.....ale ted to nevadí???

https://www.youtube.com/watch?v=1E5-I_9VcK8

kdyby sis vo týdle demonstarci něco zjistil, věděl bys, co bylo tenkrát špatně.,..
Stát není řešením problému, stát je jeho součástí.
Ronald Reagan.

Karlos
Staroffrouďák
Témata: 129
Místo/Bydliště: Prypjať
Věk: 103

Příspěvekod Karlos » Stř 07.03.2018, 22:50

a to já vím dobře, nasazený provokanti začali házet petardy jestli se dobře pamatuju........
„Obrovské masy lidí mnohem snáze uvěří velké lži než malé.“
Zase jsme my a oni, tak jako tenkrát.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Vrátit se na “O všem vážně”