Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Žádost o pomoc s nalezením "potencionálního" podvodníka

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

dall
Starofiaťák
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Žádost o pomoc s nalezením "potencionálního" podvodníka

Příspěvek od dall » Pá 16.10.2015, 10:15

Jaka flexa, jake ztracene veci z garaze? Sak s nim zadnou smlouvu nema, tak ani nemůže mit svoje auto v cizi garazi, ne? Skoro bych se vsadil, ze to auto uz pekne dlouho neopustilo dvur majitele a ten toho pana vubec nezna... Takže kryti mame, vecer at je auto zpatky doma...

Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

fanouš Jimny
Staroffrouďák
Auto: Jimny

Příspěvek od fanouš Jimny » Pá 16.10.2015, 10:39

...tak ještě do třetice...já bych policajtům nahlásil " krádež auta pod falešnou záminkou "...auto jsem si sám našel " je tam a tam" ,...s policajty sepsal protokol a nechal to na nich...

šroubek
Selský rozum
Místo/Bydliště: BUDĚJCE

Příspěvek od šroubek » Pá 16.10.2015, 11:07

Na základě vlastních zkušeností tvrdím, že nechat něco na fízlech je cesta do (v tomto případě) bezautí...

dall:
Jenže on už s PČR hovořil a udal se, že to auto tam má. Nevím, do jaké míry to bylo oficiální (tedy je-li o místu výskytu auta protokol), ale i tak bych jakoukoli neoficiální akci po takovém rozhovoru s PČR dvakrát zvažoval. :?

Nejschůdnější a přitom asi nejefektivnější mi připadá to, co napsal Yorsian v tom druhém (stejném) vlákně. :idea:

... vaše řeč budiž Ano Ano, Ne Ne, praví Písmo...

dall
Starofiaťák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall » Pá 16.10.2015, 12:04

tak je fakt, ze fizl nevynecha jedinou moznost, jak prijit bez prace k nejake te carce, takze s jitim na fizlarnu to byla chyba...
coz mi pripomina, jak sem posledne neco nahlasoval na fizlarnu z auta a pak to prijel sepsat a fizl mi chtel dat pokutu, ze sem urcite volal bez HF, kdyz ho ted u sebe nemam (po trech hodinach...) tak sem se ho zeptal, jestli se trochu nestydi a on zacal koktat, ze kdyz treba jede resit havarku a vidi v okoli spatne zaparkovane auto, tak to musi taky resit :roll: tak sem obratil oci a jel doprdele a on to ta kurva fakt poslal na urad, ze sem volal bez HF, no pravnik se smal snad 10 minut :mrgreen:

šroubek
Selský rozum
Místo/Bydliště: BUDĚJCE

Příspěvek od šroubek » Pá 16.10.2015, 12:31

... Tak Tys telefonoval bez handsfree, čehož jasným důkazem je, žes ho aktuálně neměl? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
To je vážně k neuvěření... :roll:

Já jsem si myslel, že prstem-dezén-měřící a následně mozkově myslící fízl je jen takový exces, ale ona se dutá hlava zřejmě stává pravidlem, ne-li přímo kvalifikačním předpokladem fízla... :jocolor:

... vaše řeč budiž Ano Ano, Ne Ne, praví Písmo...

dall
Starofiaťák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall » Pá 16.10.2015, 12:35

tak budiz pricteno k dobru urednice, ze se skoro stydela, kdyz pak o tom delala zapis :-D

Autor tématu
Da7we
nováček
Auto: šetřím na Range rover

Příspěvek od Da7we » Pá 16.10.2015, 16:04

To samý mi přijde taky, kdyby mě o něj chtěl připravit, tak už tam to auto dávno neni, nebral by mě do tý garáže, neukazoval mi že už vyndal spojkovej váleček kterej byl špatnej atd...a taky by asi nečekal, až ho začnu hledat a řešit to...a nebo si je vědomej, do jak "beznadějný situace" mě tim dostal a čeká, až to celý "hodim za hlavu"

Michal B.
Věčnej rejpal
Auto: MITSUBISHI PAJERO
Místo/Bydliště: Tam,za tím lesem doprava
Věk: 34

Příspěvek od Michal B. » Pá 16.10.2015, 19:55

Je jedno co mu je nebo v jaký je situaci ale može přeci při nejmenším dát vědět jaxe situace má...blbou smsku poslat nebo něco :ramena: já bych si tam proto auto šel dokud tam je. Je to přeci tvůj majetek a co ti možou dyš von to nahlásí a u tebe doma najdou tvoje auto s tvým VINkódem a na tebe napsaný? Tak to popřeš, nic se nestalo, nikoho neznáš a máš normálka doma svý auto...to je snad trestnej čin? Navíc, kdo mu dosvědčí že to auto v tý garáži skutečně bylo? A kdo usek ten zámek, na to se vyserou stejně jako teď serou na tebe...to je pro ně moc práce. Pro mě by auto bylo přednější a možný nepříjemnosti bych řešil aš pak ale je to čistě na tobě. Přeju brzký a kladný vyřešení!

MITSUBISHI PAJERO KRÁL DAKARSKÉ POUŠTĚ

Autor tématu
Da7we
nováček

Příspěvek od Da7we » Ne 18.10.2015, 21:52

ještě k těm fízlům, já tam sice byl, ale nic se nesepsalo, jen mi "poradil", že nic neudělá...nezná moje jméno, nezná jeho jméno, neví kde stojí, neví co to je za auto atd.....mnohem horší na fakt na "akci flexa" je fakt, že od auta nemam další klíče, je jistá, podlě mě celkem velká šance, že jsou tam, ale jistý to neni..a další problém je, že by mi ve výjezdu bránilo báwo, který tam stojí přede mnou ...

filom3n
Věčnej rejpal
Auto: Mitsubishi Pajero Sport 3.0 (2000) Mazda Xedos 9 2.5 (1994) Mitsubishi Space Star 1.3 (2000)
Místo/Bydliště: vysočína

Příspěvek od filom3n » Ne 18.10.2015, 22:24

To smykem vytahnes jiným autem nebo?

posráno ze Sony Xperia Z1 filoménovo

...jebat...

HaK
Staroffrouďák
Auto: defneder, discovery, range rover classic, gazelle
Místo/Bydliště: Prachatice / Budějice
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HaK » Po 19.10.2015, 9:51

Ted to nemyslim nejak proti Daweovi, ale muže být prvada taky někdy někde jinde. Ten právní názor, že je věc je tvoje a proto si ji užeš vzít je taky trochu zkratkovitej. Představte si, že by pán provedl opravu spojky a dal tam třeba svoje další díly atd a zavolal by, "tak to máte pane hotový, přijeďte zítra a vemte si dvacet tisic." Pak člověk přece nemůže vyrazit v noci s flexou s tim, že si jede pro svuj majetek.

Nicméně to byla trochu odbočka od případu, který se tu řeší, ale právník pana tajemného by to určitě podobně rozehrál, že v tom pan tajemný měl (když ne svoje díly) tak aspoň práci...

Hanys a Káča
tel: 775 173 983
http://www.oneland.cz

fugín
Legenda fóra
Auto: LR free/ LR Disco 2
Věk: 54

Příspěvek od fugín » Po 19.10.2015, 17:00

No jo,to von bude cvrček jeden tajemnej tak zabranej do oprav že už víc jak 14 dni neměl čas na founa :ramena: . Jediný co by slušnýho cvrčka omlouvalo by bylo že je v kómatu. Slušnej člověk by jinak dal o sobě už dávno vědět. No a nebo ho taky mohla sezobnout sejkorka.... . Ono bude nejlepší počkat ještě tak dva-tři měsíce...nebo půlroček,třeba to fakt není hajzlik :ramena:

EX- free 1.8/ +42mm/ zátěžovky MAD/ MT Insa turbo caiman sahara/ ochrana světel/ a překážející našlápy
Disco 2 TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

Autor tématu
Da7we
nováček

Příspěvek od Da7we » Po 19.10.2015, 17:08

Řeknou mi poliši, když bych se na Cvrčka ptal, jestli neni třeba zabásnutej, nebo v klinický smrti po autonehodě?

fugín
Legenda fóra
Auto: LR free/ LR Disco 2
Věk: 54

Příspěvek od fugín » Po 19.10.2015, 17:14

Mám obavu že ne,ale já právu rozumím jako švec hvězdám.

Ještě je furt v tý garáži?

EX- free 1.8/ +42mm/ zátěžovky MAD/ MT Insa turbo caiman sahara/ ochrana světel/ a překážející našlápy
Disco 2 TD5 2004/zvednuto 2" OME/Warn 9000/mezináprava/Goodrich KM2/CB/šnorchl/lehce chipnuto/ňáký železo/

filom3n
Věčnej rejpal
Auto: Mitsubishi Pajero Sport 3.0 (2000) Mazda Xedos 9 2.5 (1994) Mitsubishi Space Star 1.3 (2000)
Místo/Bydliště: vysočína

Příspěvek od filom3n » Po 19.10.2015, 18:40

Jestli on není v ty garáží v jednom aute s hadici ve vejfuku

posráno ze Sony Xperia Z1 filoménovo

...jebat...

Odpovědět