Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

příhoda z provozu

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

co s tím?

nechat to být
12
86%
jít po něm
2
14%

Celkový počet hlasů: 14

Autor tématu
simak
Pokročilý diskutér
Stav: Offline

příhoda z provozu

Příspěvek od simak » Út 15.12.2015, 18:22

Stala se mi dnes dopoledne ( okolo 9.) taková příhoda. V Praze na Průmyslový před křižovatkou s Poděbradskou směrem na Prosek mě celkem na těsno předjelo auto. Kdybych nepřibrzdil, tak mě nejspíš líznul. Trochu jsem se leknul a trochu naštval a tak jsem ho probliknul. Řidič mi odpověděl zdviženým prostředníkem, který ještě zopakoval, když jsem ho předjížděl za semaforama. V tu chvíli už jsem byl hodně naštvanej, zastavil před ním ( prudce, ale ne na fleku, měl dost místa mě objet, jak se ukáže za chvíli) a vylezl ven, abych si s ním promluvil. Na to mě začal objíždět, celkem rychle, takže když jsem roztáhl ruce, abych ho zastavil, skončili na jeho předním skle a k tomu, abych se mu válel po haubně scházel malý krok. Snažil jsem se ho dojet, přes stažený okýnko přesvědčit, aby zastavil, ale všechno marný. Jel jsem za ním až k Lovosicím. Byl to slovák, mířil nejspíš do němec. V autě kromě něj seděla nejspíš manželka, vzadu dcera. Cesta po Teplický nám v páru celkem ubíhala, rychlost nad 160 nebyla výjimkou. Nemám žádný žihadlo ( T5 103kW), on měl Passata, takže koncernový duo.
A teď co s tím? Můžu to nechat bejt, nikomu se nic nestalo, na svý straně vidím chyb hned několik. Na druhý straně se ale moc nedokážu srovnat s tím, že mě předjel ne zrovna košer, místo omluvy/poděkování mi 2x ukázal fakáče a téměř mě srazil ( jasně, to "téměř" si uvědomuju).
A teď do mě, co byste dělali Vy?
p.s. Kdyby se náhodou našel někdo, kdo to viděl, tak to uvítám.

Dejv 01
Věčnej rejpal
Auto: japonská liazka
Věk: 32
Kontaktovat uživatele:

Re: příhoda z provozu

Příspěvek od Dejv 01 » Út 15.12.2015, 18:43

Kamera za oknem a hned volat 158...ted uz nic neudelas..

W160 HR- mozna nekdy vyjedu :shaman:

dall
Starofiaťák
Místo/Bydliště: Inglewood
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall » Út 15.12.2015, 18:44

njn, dva pitomci se skrizenyma motykama na sebe narazili :smich:

Life's too short to drive boring cars
http://www.e500.cz

Emocuc
Legenda fóra
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Emocuc » Út 15.12.2015, 18:44

Já po zkušenostech raději takové lidi neřeším , zbytečně netroubím neblikám a hlavně je nepoučuju.Vím že takové lidi potkám dnes a deně.Proto se snažím co nejvíce předvídat.Někoho nahánět je zbytečný , ztráta času a je to nebezpečný.Moc dobře vím že takové věci člověka naserou ale moudřejší ustoupí.Nehci bejt sražen autem , vytlačen ze silnice , zmlácen pálkou , postřelen pobodán...Magorů je fakt dost.

Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

throtlle
borec
Místo/Bydliště: vysočina
Věk: 103
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od throtlle » Út 15.12.2015, 18:51

kdyz ti ukazal fakáče tak si na nej mel vypláznout jazyk a udelat dlouhej nos :ramena:

jazatonemužu tosamo

doug
Diskuzní bůh, vládce guruů

Příspěvek od doug » Út 15.12.2015, 19:00

:wink: to nasere, kdyby tě jen dvakrát předjel a jednou málem zhmoždil, ale navíc i jednou ... jednou zesměšnil

jinak to karma srovná za tebe 8)

Že jsem paranoidní, neznamená, že po mě nejdou.

Balú
Diskuzní Guru
Auto: LR Discovery Td5

Příspěvek od Balú » Út 15.12.2015, 19:33

taki chuji su vsade ,treba byt opatrny,lebo nevies na akeho psychopata natrafis,nestalo sa to mne ale kamaratovi po podobnej myske ,ked mu kamarat dal verbalne najavo ze je debil ,dotycny vytiahol nejaku devinu a normalne nanho namieril :ramena:
tiez by som to nechal na karmu ...narazi na rovnakeho kokota a vzajomne sa postrielaju

kulevaros
Legenda fóra
Auto: Suzuki samurai 1.3 Hard top
Místo/Bydliště: Bílé Karpaty-Valachia!!!!!
Věk: 40

Příspěvek od kulevaros » Út 15.12.2015, 19:38

Ty uz asi neudelas nic,ale vim co by udelal rusak. Vytahl by želleznou tyč meč,nebo besebal palku a jebl by mu po prednim okne. Pak by zastavil na fleku tomu ver.

Ondras
Věčnej rejpal
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvek od Ondras » Út 15.12.2015, 19:47

No asi takhle - tím že jsi si s ním chtěl promluvit z očí do očí a on srabsky ujel ze sebe udělal dostatečnýho připosranýho debila a to dokonce před svojí ženou a dcerou.To by mi na tvém místě bohatě stačilo. :-D

Co víc na tom chceš řešit?Jestli trochu jezdíš tak se ti takovejch prasáren musí na cestě stávat každej den,kdybys měl každýho rádobyhrdinu v autě pronásledovat přes celou Prahu tak nemáš čas ani na jídlo...

Autor tématu
simak
Pokročilý diskutér

Příspěvek od simak » Út 15.12.2015, 19:51

Chlapi DÍKY! Máte pravdu, nechat to bejt. Vlastně mám štěstí, že to nebyl někdo agresivní, třeba bych to teď nepsal :)
Slibuju, že se zklidním, nebudu blikat, nebudu troubit, budu dodržovat předpisy a vůbec.
Mupy mup :)

Michal B.
Věčnej rejpal
Auto: MITSUBISHI PAJERO
Místo/Bydliště: Tam,za tím lesem doprava
Věk: 34

Příspěvek od Michal B. » Út 15.12.2015, 20:18

Nemá cenu páchati si na sobě zlo, kvůli blbosti druhého. Tím že se čílíš si sám kurvíš svoje zdraví a kvůli čemu žeo...taks přibrzdil no, magor vodjel a už se nikdy neuvidíte a měl bys za potřebí to někde hlásit a teď před vánocema lítat někde po policajtech? Nedej bože kdybyste si dali do tlamy...srát na to, šak se houno stalo :wink:

MITSUBISHI PAJERO KRÁL DAKARSKÉ POUŠTĚ

caryk
Inventář fóra

Příspěvek od caryk » Út 15.12.2015, 20:49

Jedu si takhle s manželkou z nákupu domu po cestě žeru chlebíčky a předjíždí mně pasat f něm 2 floberti .
Jeden na mně ukazuje z bočního okna a druhej ze střešního okna ,oba fakujou
Manželka povídá ser na ně,sem klidas tak mně nic nemuže rozhodit tak žeru chlebíčky dál a pokračuju k domovu
Projedu další vesnicí ,chlebíčky došli a za zatáčkou stoji pasat tak ho predjedu, zastavím a vylezu z auta .
Povídám hoši co ste potřebovali že ste na mně mávali a kluci že prej nic ,tak sem se k nim rozešel a oni zdrhli do lesa .
Tak vlastně ani nevím co potřebovali

Ondras
Věčnej rejpal
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvek od Ondras » Út 15.12.2015, 21:06

Tak jsi jim měl aspoň nachcat do auta :)

sapazi
Legenda fóra
Místo/Bydliště: Zrnětín
Věk: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sapazi » Út 15.12.2015, 21:26

simak napsal:Stala se mi dnes dopoledne ( okolo 9.) taková příhoda. V Praze na Průmyslový před křižovatkou s Poděbradskou směrem na Prosek mě celkem na těsno předjelo auto. Kdybych nepřibrzdil, tak mě nejspíš líznul. Trochu jsem se leknul a trochu naštval a tak jsem ho probliknul. Řidič mi odpověděl zdviženým prostředníkem, který ještě zopakoval, když jsem ho předjížděl za semaforama. V tu chvíli už jsem byl hodně naštvanej, zastavil před ním ( prudce, ale ne na fleku, měl dost místa mě objet, jak se ukáže za chvíli) a vylezl ven, abych si s ním promluvil. Na to mě začal objíždět, celkem rychle, takže když jsem roztáhl ruce, abych ho zastavil, skončili na jeho předním skle a k tomu, abych se mu válel po haubně scházel malý krok. Snažil jsem se ho dojet, přes stažený okýnko přesvědčit, aby zastavil, ale všechno marný. Jel jsem za ním až k Lovosicím. Byl to slovák, mířil nejspíš do němec. V autě kromě něj seděla nejspíš manželka, vzadu dcera. Cesta po Teplický nám v páru celkem ubíhala, rychlost nad 160 nebyla výjimkou. Nemám žádný žihadlo ( T5 103kW), on měl Passata, takže koncernový duo.
A teď co s tím? Můžu to nechat bejt, nikomu se nic nestalo, na svý straně vidím chyb hned několik. Na druhý straně se ale moc nedokážu srovnat s tím, že mě předjel ne zrovna košer, místo omluvy/poděkování mi 2x ukázal fakáče a téměř mě srazil ( jasně, to "téměř" si uvědomuju).
A teď do mě, co byste dělali Vy?
p.s. Kdyby se náhodou našel někdo, kdo to viděl, tak to uvítám.
Jedu si takhle ve svým pasátu do Němec, na nákupy a dcerou a manželkou. Mám už té cesty plný zuby, zvlášť takhle se protahovat ucpanou Prahou kolem devátý, tak na to šlápnu abych už to měl za sebou. Předjedu courající se T5, 103kw, místa tam moc není, je to docela myška, ale nikomu se nic nestalo tak snad dobrý. Dodávkář zezadu bliká, ale dyť to tak zlý nebylo, pozdravím ho z okýnka a jedu dál. Na dalších světlech už stojí on přede mnou, holt městskej provoz. Nevím co má za lubem, když najednou prudce flokuje, vylejzá z auta a vrhá se mi do cesty. Zastavovat se mi nechce, vylejzat z auta teprve ne - známe finty silničních pirátů- jeden ti skočí před auto a když vylezeš, druhej ti odjede s tvým vozem. Vyhnul jsem se mu taktak, dokonce něco plesklo o přední okno, ale chlap je celej, odchází po svých tak snad dobrý.
Ten pirát, nasranej, že mu finta nevyšla, mě prodnásleduje až za Prahu, podařilo se mi ujet mu až u Lovosic. Manželka a dcera bledý jak stěna, já se klepal až do Německa. Teprve tam to ze mě spadlo, v Rajchu se není čeho bát a kdyby, stačí zavolat Simírovi a do minuty je po problému.

Tvrzení proti tvrzení ?

maverick VeTeráno na plyn,passat 4motion a (už o dost míň) naleštěnej Hyundai Starex 2,5CRDi
+různý vozejky.
-----------Auta pouze s předním náhonem jsou slepá vývojová větev----------------
http://www.sapazi.cz

kenny
Legenda fóra
Auto: Hnissan Veterrano f ropě
Místo/Bydliště: Kósek vod Brna
Věk: 40

Příspěvek od kenny » Út 15.12.2015, 21:33

To se stává na silnicích je idiotů dost a když něco tak si jen řeknu že na každou sfini čeka řezník a jedu v klidu dal.

Má cenu se nervovat ještě me rupne cefka a budu tahat haksnu :)

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

foun:
sedumsedumtři pjetpjetsedum devětpjetnula :D

Odpovědět