Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Skušnosti-Autodiagnostika Delphi 150E 2014.2

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Mitsubishii
Diskuzní bůh, vládce guruů
Místo/Bydliště: Kolín
Věk: 38
Stav: Offline

Re: Skušnosti-Autodiagnostika Delphi 150E 2014.2

Příspěvek od Mitsubishii » So 16.04.2016, 13:07

Simír napsal:
Mitsubishii napsal:Mám diagnostiku jen na MB, potřeboval jsem napíchnout širokýho zjeba 2.7naftu, tak přijel známej s delfínem, že není problém. Říkal jsem si jak to krásně rychle nabíhá hned po zapnutí, jak to má docela velkej dosah "bezdrátu". Do automatu se s tím nedostal, na motoru našel čtyři chyby, ale neukázalo to jaký :-) Jestli to takhle funguje na všechno, tak je to super věc :-)
Nevím proč ale nějak se v tom příspěvku vidím :)

Ne na všechno to tak nefunguje,jen ten náš zjeb s tím nešel.Myslím že za ty prachy to celkem chodí jenom dnes jsem s tím v práci udělal asi 5 aut a bez toho by to nešlo a když s tím něco nejde tak se zajede nějak jinam.Jen jak jsi psal tak často to nezná popis chyby ale číslo je tak se to dá do googlu a ok.
Hoj Simír
jj, vidíš se tam skoro dobře :-D Já jsem totiž pak volal ještě jednoho, on že to není problém, já se debil nezeptal co má za diag. A když to vybalil a já viděl stejnej přístroj, tak na mě šly mrákoty :lol:

Odpovědět