Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

poděkování za vyproštění

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?
Odpovědět

Autor tématu
ondra9
Pokročilý diskutér
Auto: zatím žádné
Místo/Bydliště: Praha 6
Věk: 31
Stav: Offline

poděkování za vyproštění

Příspěvek od ondra9 » Út 08.03.2016, 13:23

touto cestou bych ještě jednou chtěl poděkovat tomu, kdo mě minulý pátek pomohl s vyproštění z cesty spíše pro offroad u Kralup kam jsem se vydal s neoffroadem a zůstal jsem stát na vyjetý koleji za diferák, vyprostitel měl čtyřkolku s navijákem... ochotnej člověk se hledá blbě, takže ještě jednou děkuju... :pivo:

pete awd
Diskuzní Guru
Auto: Subaru / Jeep
Místo/Bydliště: Praha-východ
Věk: 34

Re: poděkování za vyproštění

Příspěvek od pete awd » Út 08.03.2016, 20:37

Hele a nebyl si potom v hospodě :lol:
Jednoho dne přijde muž do hospody a mumlá: "zasraní řidiči ofroudů" a pokaždé při tom plivne na podlahu. Posadí se ke stolu, přijde číšník a ten muž říká: "zasraní řidiči ofroudů" *pliv, pliv* "řízek a pivo prosím", Muž ceká na jídlo a opět mumlá: "zasraní řidiči ofroudů" *pliv, pliv* Ostatní hosty to pomalu nervuje a hostinský tedy jde k tomu muži a požádá ho, aby toho nechal... Ten muž na to:"zasraní řidiči ofroudů" *pliv, pliv* Hospodský se ho ptá, proč? Dobře, tak poslouchejte: "zasraní řidiči ofroudů" *pliv, pliv* Jedu dnes ráno se svým 40 tunovým náklaďákem, dostal jsem smyk a uvíznul v příkopu. Neměl jsem absolutně žádnou šanci se odtud dostat... A v tom momentu přijede na místo nehody takový zasraný řidič ofroudu a ptá se mě, jestli mě s tou jeho kraksnou má z toho příkopu vytáhnout: A já mu na to řekl: Když se ti to povede, tak ti ho vykouřím...
Jen takovej vtípek na kterej jsem narazil dnes u Jeepkařů :pivo: :)

Subaru Outback 05(lpg) 2.5 H4 121Kw/5°Mt (Hi/Lo)/At16"CCC
Jeep GCH ZJ 92 5.2 V8 155Kw/NP231/4,88/4"lift RC short arm/Mt 33"BH
F.D30High pinion(HD+Truetrack)/R.Chrysler 8,25"(HD+ARB)/řízení-„uderknuckle highsteer“/stabíky-RE

vitasek
Diskuzní bůh, vládce guruů
Auto: Toyota LC 100 Old Man Emu nárazníky naviják,zakrytej spodek,zahrádka. MT

Re: poděkování za vyproštění

Příspěvek od vitasek » Út 08.03.2016, 20:53

ty vole.......:::::::::)))

Odpovědět