Co je to za díl

Máte na srdci něco mimo offroad, co Vás trápí a chcete se o tom pobavit?

Autor tématu
Emocuc
Legenda fóra
Témata: 11
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co je to za díl

Příspěvekod Emocuc » Út 07.06.2016, 21:01

Ale jo ten vejfuk je spočítanej , je to jako originál akorád předělanej tak abych to netahal po zemí.Když tam dám jakejkoliv nespočítanej vejfuk nepojede to a bude to špatně vyplachovat nebo nedržet směs.
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

Mike
Star ofrouďák VIP+
Témata: 35
Místo/Bydliště: Čelákovice
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mike » Út 07.06.2016, 21:03

sání na sedr je sice vyhřívaný, ale 90% wartburkářů to mělo vypojený
holt první emisní šidítko
vejfunk nebo aspoň ty hrdla jsou pochybný, podobný byly v 311 a pak to upravili, protože lepší je mít svody stejně dlouhý - čili to co se objevilo v 353
a s tím sedrem to jede sakra jinak, sám jsem v 311 udělal palicí místo pro koleno sání ( dneska bych si převařil vývody )
spíš simyslím, že narazíš na krouťák trabantí převodovky, kerá na to nebude stavěná
kladívka jsou pohoda, jestli si pamatuju tak 3,5mm před HU
svíčky spíš studenější s měděnou elektrodou
když už si tam dal to KN, měls to hnát k masce, ať to nesaje horkej vzduch s chladiče
nikdy neříkej , že to nejde ,protože se objeví aktivní ..... , který neví , že to nejde a udělá to."

Autor tématu
Emocuc
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Emocuc » Út 07.06.2016, 21:38

Ano sedr je znát , hlavně ta akcelerační trubička.Měl jsem ho u všech waranu co jsem měl.Ale tady pro něj není bohužel místo.Možná nějak našikmo ale karburátor musí bejt rovně.U té převodovky se nebojím , je naddimenzovaná , zrepasovaná od pána co dělal celej život jen trabanty...toho se nebojím.Lidem to takhle maká a nikomu se nevysypala.S tím knkem máš pravdu , vzduch to potřebuju co možná nejstudenější ale to znamená vymyslet další držáky , prodloužit trubku sání..ono se tohle musí všecko domýšlet do detajlu , tuhle se něco uklepe , odjebe to jinou věc..provozem se to testuje.Čuměl sem na stránky jak to maj jinde udělané a objevil sem jednoduše hříbek rovnou na karburátoru jako maj u 120 cítek tuneři.Jestli to s tím pojede by mě zajmalo.

Mike
Star ofrouďák VIP+
Témata: 35
Místo/Bydliště: Čelákovice
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mike » Út 07.06.2016, 23:21

no jestli se ti tam vejde sání, tak nastavit ho nahoru kusem hliníkový trubky by nemusel bejt takovej problém
a karbec posadit až na to
na koně navíc byla hlava s ledvinovým spalovacím prostorem
mám ji tu, ale je na 311, čili bez čerpadla a vlastně se jen tak chlubím :-)
protože nedám

osobně bych do trabanta dneska rouboval motor z motorky, je menší, líp točí a výkon bude taky jinde
jen to bohužel většinou krom kol žene i ventily...
nikdy neříkej , že to nejde ,protože se objeví aktivní ..... , který neví , že to nejde a udělá to."

Autor tématu
Emocuc
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Emocuc » Stř 15.06.2016, 17:16

Pár motorek v trabantu je ale podle mě uplně nahovno.Krouták to má malej , točí to nesmysl otáček.Náhodou nemá někdo zkušenost s http://www.tuv-sud.cz/cz-cz ?Když sem tak koukal do fotky dne a manyak tam ukazoval ladu s těma traktorovejma kolama že to bude legální na silnici.Chci zlegalizovat toho mého sráče a hledám cestu.

Vrátit se na “O všem vážně”