Kalendář - "blížící se akce" (nahoře pod logem fóra): do kalendáře lze vkládat termín akce přímo autorem tématu v sekci poježdění a závody.

Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082

Boj s hrdzou a hnilobou na kile

Autor tématu
matelko22
Pokročilý diskutér
Auto: Toyota Landcruiser LJ70
Stav: Offline

Boj s hrdzou a hnilobou na kile

Příspěvek od matelko22 » So 13.07.2019, 20:05

Ahojte,

Mam taky dotaz na diel ktory mi odhnil.Nachadza sa za prednym kolesom kvazi za zasterkou. Nevie niekto ci sa to neda vymejmnit resp kupit aby som to nemusel vyvrat...su tam totiz 2 sroby ktore to akoby drzia a par bodovych zvarov... po 2 rokoch som skoro odpadol bo vypadalo to tak ze predosli majitel sa staral o auto, osetroval podvozok co ma tesilo. A dnes som nasiel skur..nu PUR penu nastriekanu na zaciatku prahu. ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekNa co je toto kua dobre.Obrázek A este to zamaskoval pekne bodyckom alebo co to je za zajrajt...pre istotu prikladam foto pre lepsiu predstavivost.. a aby nebolo malo tak prdli tu skurvenu penu aj na druhu stranu kde to ale nevypada tak zle..ale po chvili ak sa mi ju nepodari vybrat von isto bude.

Dik za odpovede.ObrázekObrázek

Odoslané z SM-G930F pomocou Tapatalku

Karlos
Staroffrouďák
Místo/Bydliště: Санкт-Петербург

Re: Boj s hrdzou a hnilobou na kile

Příspěvek od Karlos » So 13.07.2019, 21:30

jako díl jsem to nikde nenašel, ono to tam je teda celkem asi na hovno je to nějaký podšprajcování podběhu...taky jsem to měl schnilý ale né tolik, tak jsem to vzal odrezovačem, antikorobarvou a emelkem a navrch s rámem a podlahou voskem...a dával bacha aby zustaly votevřeny ty odtokovy diry...ale ty to máš asi prožrany až do toho nosníku kastle co?
že jsi tam neměl/nemáš přední zástěrky?
na starym kile tohle bylo netknutý, ale mělo přední zástěry...
dej vědět jak jsi si s tím poradil, já už to mám hotový včetně zadních kapec, už jsis do nich zespodu pích šroubovákem? )))

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Autor tématu
matelko22
Pokročilý diskutér

Příspěvek od matelko22 » So 13.07.2019, 21:35

No zasterky som si tam dal az ja ked som kilo kupil. predtym tam neboli.. takze mi neostava nic ine len to vyrezat co najviac.. pokusit sa aj o to vnutro a vyvarit to... to sa tesim kua

Co sa tyka zadku tam tam to neni vobec zle..ale ked uz to mam na zdvihaku tak to skusim tym srobovakom..a dufam ze ma to neprekvapi

Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » So 13.07.2019, 22:04

kapsy se taky dobře skouknou když sundáš vevnitř tapecáky z podběhů...a aspoň to dobře vyleješ voskem..jsou dole jedna dvě..nejdýl trvá povolit šrouby pásů
jinak myslím, že žádné zasadní hniloby kilo nemívá...a ten předek je kuli kokotum co sundavaj zástěrky..kde ty jsi je koupil?...nebos narouboval nějaké noname? ja tam nic nevymyslel, bych musel dělat nějaký držák na tu vnitřní stranu....ale voni by mě tam vlastně teď už stejne nešli kuli nášlapum..tam musim výhledově něco domastit...jinak bordel od kol bičuje přesně tu inkriminovanou kapsičku

Obtížně se hovoří s hluchými. Těžko se ukazuje pravda slepým. Děsivé je dohadovat se s idioty.
Slova ‚národní uvědomění‘ a ‚vlastenec‘ se úplně vytratila ze slovníku politiků a médií. Vlastenectví národ posiluje, vytváří pocit sounáležitosti.

Autor tématu
matelko22
Pokročilý diskutér

Příspěvek od matelko22 » So 13.07.2019, 22:34

Minuky rok som sa snazil vsetky dutiny vystriekat voskom.. tento rok to chcem osetrit dinitrolom. Som sa s tym 2 dni prplal aby som to vyumyval a pripravil na nastrek a nikde inde som ziadne ine prekvapenie nenasiel. Ci myslis ze zvnutra by to mohol zacat korovodat?

Teda este som nasiel miesto ked som dal dole predne blatniky tak pri mieste ako sa uchytava pan kapoty mi to zacinalo korovodat tak som to osetril.

A k tym zasterkam.. kupil som nejake univerzaly a prisposoboval...a tiez mam naslapy a je to v pohode.

Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » So 13.07.2019, 22:50

já už koupil dvoje univerzály a ani jedny tam nešli...vyhozeny peníze..tak potřetí už nemám chuť
nevíš kerý a kde si ty koupil?

Autor tématu
matelko22
Pokročilý diskutér

Příspěvek od matelko22 » So 13.07.2019, 22:55

No.. to si nepamatam ..bolo to 2 roky do zadu..ale mari sa mi ze som to kupil niekde na pumpe. Viem ze boli mega lacne lebo som si hovoril ze prinajhorsom ich vyhodim. Ale musel som ich upravovat. Vid fotoObrázekObrázek

Ondras
Věčnej rejpal
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvek od Ondras » So 13.07.2019, 22:57

Ve svý podstatě je to jednoduchý.
1: sundat kastli
2: opískovat kastli
3: vyvařit kastli
4: odrezit kastli
5: epoxid základ
6: Dinitrol
7: polyuretan
8: cca 6L vosku
9: nasadit kastli

A pár let by to zas mělo vydržet :-)
kast (1).JPG
kast (4).JPG
kast (2).JPG
kast (3).JPG
kast (5).JPG
kast (6).JPG

Autor tématu
matelko22
Pokročilý diskutér

Příspěvek od matelko22 » So 13.07.2019, 23:02

Noo tak na to ked dostavam dom si budem asi musiet najst cas dovtedy to necham este chvilu asi hnit

Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » So 13.07.2019, 23:08

hm, já už zase na to asi moc starej...

zástěry si měl asi kliku..mě tam nepasovali ani jedny ať bych je řezal jakkoli...spíš by mě asi stačila normální gumová placka, z te bych si to vyřezal..ale jak je to tvarovany tak to ne...

Autor tématu
matelko22
Pokročilý diskutér

Příspěvek od matelko22 » So 13.07.2019, 23:10

Ked to dovyvaram a doskladam mozem poslat foto ako sedia.
Mozno to tiez neni ok len mi to tak nevadi

Keby tych benzinovych nebolo tak nejak pomenej tiez by som to radsej vymenil za nejaku menej zodranu

Ondras
Věčnej rejpal
Auto: 1kg
Místo/Bydliště: Soběslav

Příspěvek od Ondras » So 13.07.2019, 23:17

Každý Kilo je sežraný.

Autor tématu
matelko22
Pokročilý diskutér

Příspěvek od matelko22 » So 13.07.2019, 23:18

Tak si to svoje budem muset kua setrit

Autor tématu
matelko22
Pokročilý diskutér

Příspěvek od matelko22 » Ne 21.07.2019, 16:56

Tu je foto tych zasterok...ObrázekObrázekObrázekObrázek

Karlos
Staroffrouďák

Příspěvek od Karlos » Ne 21.07.2019, 22:44

je to jsi hodny
tydle by mě tam nešli, mám ty nášlapy asi tu variantu z lexusu a ještě lemy...... a koukám, že dozadu ti moc nejde, že je moc uzká? ...takže ti tam stejně jde bordel na polahu..rám..tu schnilou kapsičku...?
já se musim kouknou po nějakej gumě, normální zástěrkovej gumě :)

Odpovědět