Moja bronchitida (Bronco 1991, 351 EFI)

Bronkaři, Exploreristi a 150kaři máte prostor...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
remco
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: Ford Bronco fullsize 1991, 351 EFI V8 5.8L LPG
Místo/Bydliště: Bratislava
Věk: 33
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja bronchitida (Bronco 1991, 351 EFI)

Příspěvekod remco » Po 11.12.2017, 15:00

oltcitak napsal:ja mam tiche auto, pri 150de sa da normálne rozprávať, vyfuk je az moc utlmeny, co mi neva, ale katik urcite zachovam, akurat , ze robia sa aj s vacsim prietokom, prave v takychto pripadoch(ladenia vyf. systemu). Takze zlepsit prietok, trosku decentne "naladit" zvuk a hlavne zabudnut, ze niekedy bude treba menit vyfuk. Mozno sa nakoniec dam do toho aj sam, komponenty sa daju pokupit a uz len pozvarat(nechce sa mi cakat niekolko mesiacov na poradie) , veď uvidíme.... kedze to chcem spojit aj s remapom ECU plus nejaké dalsie upravy s motorizaciou a pojde to na brzdu potom....

To na toho Starexa? Prideš sa potom ukázať na festival Overland? Alebo to asi nemaš na SK že?
By som si to kukol :)
F.O.R.D Bronco Fullsize 1991 V8 5.8 LPG ecofriendly monster:)
made in USA/Michigan

Bronchitida

www.bronconamiestohotela.com

www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=9&t=22888&start=60

oltcitak
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 0
Auto: Hyundai Starex 4WD,103kW
Místo/Bydliště: Nottingham,UK/Prievidza,SK

Příspěvekod oltcitak » Po 11.12.2017, 17:27

jj, na Rexika(uz tam mam tolko zameskaneho, veci su aj pokupene, nieje cas namontovat...) Rexik stale krizuje Europu=UK/SK/GR. Overland mi nevysiel zasa casovo(bol som vonku) tento rok to vari uz konecne dam(ak sa niečo nepototo...)
Hyundai Starex 4WD,103kW
***"Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.:" Johan Wolfgang von Goethe***

koncak
z jine planety
Témata: 14
Auto: mitsubishi L300 4x4,HUMMER H3-adventure
Místo/Bydliště: praha-vychod... 603965311.
Věk: 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod koncak » Po 11.12.2017, 20:06

Chorche napsal:hluk je strašně relativní pojem. F sobolu je takovej hluk, že na sebe řveme abysme se slyšeli. Usem několikrát chtěl nainstalovat intercom jako mam f éru :-D Ale ten hluk neni ani tak vot motoru z vejfuku, ale vot toho že musí točit 3600-4000 votáček při jízdě po dálnici, no a pak taky hodně vot převodofky a kardanů (vrtěj se tam 3 najednou). Já přemejšlim o novým vejfuku hlavně kvůli výkonu. Vyhodit kat, votpojit druhou lambádu. A originál si nechat jen na technický :-)

si to auto skus odizolovat.mne kdyz cas vzal puvodni vyfuk tak jsem na to prisel az po stazeni okinka, :mrgreen:
чем круче джип-тем толще веревка в багажнике
HUMMER H3-adventure 3,7i vortec/33BFG AT ko2,MITSUBISHI L300 4X4-кирпич+ expedicny vozik
Parnik Bluemoon+Johnson 175HP

Vrátit se na “Ford”