držák na rezervy na 5 dveřích

I tahle značka svede v terénu leccos
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

depeter
Staroffrouďák
Témata: 25
Auto: Panelák
Místo/Bydliště: Bryncl-lont

Re: držák na rezervy na 5 dveřích

Příspěvekod depeter » Čt 10.06.2010, 20:16

8) Ting tong to nejni,ale de to aj jinac :P
http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=30&t=18834
Upozornění !!! Jestliže výše uvedený příspěvek Vám připadá jako DEBILNÍ KEC, jste evidentně PRAHÁK (nebo polabák)co nám má jistě co říct.
"Nevytahuj nože tam,kde se bude střílet"

pepanoff
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 0
Auto: NAVARA D2
Místo/Bydliště: Praha a taky Klatovy

Příspěvekod pepanoff » Čt 10.06.2010, 23:01

Komanche » čtv 10.06.2010, 19:06 napsal:Barum pneuservisy to umej ;) V Praze ve Vysocanech. Resp. ted se to menuje BestDrive

no prave tam sem taky byl - bestdrive na smichove v nadrazni - a rekli mi, ze mi to neudelaj, ze maj zakaz delat osobaky, ze delaj pouze nakladaky, a ze si to na triko nevemou...... :grr:
(ze prej kdyby mi to prdlo nekde na dalnici ve 160-ti - paka!! - jako dyby offroad byl na zavodeni, nebo co) :ramena:
NAVARA D22 - stále ještě letěnka.......

Komanche
Site Admin
Témata: 718
Auto: TOYOTA Land Cruiser HJ60
Místo/Bydliště: Praha-východ
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Komanche » Čt 10.06.2010, 23:14

a tohle je fakt pekny...
TO - Toyota HJ60, 34" Simex Jungle Trekker, Golem Winch, VIAIR, ARB, Lincoln Locker, 2WD Lo

depeter
Staroffrouďák

Příspěvekod depeter » Pá 11.06.2010, 8:20

:P Dik,to potesi.Ale drbacka s tim byla pekelna.
Upozornění !!! Jestliže výše uvedený příspěvek Vám připadá jako DEBILNÍ KEC, jste evidentně PRAHÁK (nebo polabák)co nám má jistě co říct.

oltcitak
Diskuzní bůh, vládce guruů
Auto: Hyundai Starex 4WD,103kW
Místo/Bydliště: Nottingham,UK/Prievidza,SK

Příspěvekod oltcitak » Pá 11.06.2010, 9:47

to depeter: montaz na tazne,vyborny napad,aj prevedenie velmi profi :vino:
Hyundai Starex 4WD,103kW
***"Nikdo nieje tak beznadejně zotročený, ako tí, ktorí mylne veria, že sú slobodní.:" Johan Wolfgang von Goethe***

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 51
Věk: 38

Příspěvekod Edgar » Pá 11.06.2010, 10:15

Von totiž Depeter je kluk tůze šikovná.

Strelec
Staroffrouďák
Témata: 1
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 48

Příspěvekod Strelec » So 12.06.2010, 0:57

Kraťas s Mussem » stř 09.06.2010, 22:05 napsal:
Strelec » stř 09.06.2010, 21:22 napsal:Nazdárek. Ještě by byla možnost sklápět dolů, viděl jsem to na Mercedesu ML. Ale, že by mě to nějak nadchlo, to ne. Já mám, jak viděl Kraťas rezervu nahoře, dole mám nádržku LPG. Zatím bez problémů, ale já do těžkého terénu ani na extrémní expedici nemyslím. Dnes rezerva být nemusí, tak jestli překáží v normálním provozu, pak vyhodit a dát soupravu na lepení. Do terénu jednoznačně rezervu. V kufru je taky dost místa. Už jsem uvažoval hodit ji na bok ložného prostoru a upevnit, ale současné řešení mi stačí.

No.. pokud se týká lepicí soupravy, tak to je na ... houby... když tam budeš mít 3-5 cm velkou díru, tak to je pak bez šance na zalepení... Grizlly by ti mohl vyprávět..

Však jsem psal, že do terénu určitě rezervu. o řešení na ažák je fakt vymakané. Dobrý nápad. A kdyby jeden nepořeboval tažák, mohl by to zavěsit na kouli, jako kolo... :eye:
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SangYong Actyon - taková šedá motorová myš
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

depeter
Staroffrouďák

Příspěvekod depeter » So 12.06.2010, 2:07

Diky diky,panove,az se cervenam.Ale nejni to jen moje prace,kamos je moooc sikovnej.

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » Út 20.07.2010, 21:58

Něco jsem ukořistil na tomto fóru v jiném vláknu, taky pějně samodomo:
SDC11467.JPG
SDC11467.JPG (74.75 KiB) Zobrazeno 5905 x

SDC11473.JPG
SDC11473.JPG (67.43 KiB) Zobrazeno 5905 x

SDC11473.JPG
SDC11473.JPG (67.43 KiB) Zobrazeno 5905 x

Jan Skrčený
Staroffrouďák
Témata: 441
Auto: Patrol GRY61 4.2TDI si pujčuji, mondeo 1.8TD, Nissan Almera 1.5
Místo/Bydliště: Benešovsko
Věk: 61

Příspěvekod Jan Skrčený » Stř 21.07.2010, 13:15

Bez rezervy jezdí akorát vůl. Výměna kola pár minut. A jinaqk taky může být p§l dne nebo celej v háji. Takový upadlý kovový klín před vámi z náklaďáku aje po gumě a gde seženete honem novou a to stačí někde v odlehlejších končinách v čechách, večer v noci a pod. Nebo se Vám udělá z ničehonic boule na kole i to se stává, viděl jsem takovýho zoufalce v BN na mercedesu ML a pneu nebyla a musel pro ní do Prahy a málem se rozbrečel kravaťák.
Když auto tak jedině 4 x 4 nyní si pujčuji Patrol GRY61 4.2TDI a ARO už mi nesmí do baráku.

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » Stř 21.07.2010, 18:01

Ještě jsem potkal toho Medvěda u nás v Hradci. Vcelku pěkné řešení, alespoň na první pohled. Ukotvení do do pseudorámu kabiny. Otvírání páčkou na vnitřní straně P vertikální trubky, otáčí se doleva, jak je vidět z foto. Ale opírá se to o nárazník, tak to asi pěkně vibruje. :shock:

DSCN8980.JPG

DSCN8982.JPG

DSCN8983.JPG

DSCN8984.JPG

Tak Čendo jak to vidíš? Kam půjde rezerva?

Greywolf
Diskuzní Guru
Místo/Bydliště: Náchod

Příspěvekod Greywolf » Stř 28.07.2010, 6:09

No teda nevím esli by se mi chtělo při každým votvírání kufru se jebat s nějakám držákem, myslím, že pokud má gumka nějakej větší rozměr a nevejde se tam kam má, tak ji hodim na střechu, jak to má Střelec na fotce a hotovo. Tolik práce s výrobou a prakticky jen proto aby bylo kolo vzadu na dveřích,, hmmm to mi nepřijde dvakrát efektivní, :ramena: teda pokud nejde jen o to aby to vypadalo off cool :smich:

depeter
Staroffrouďák

Příspěvekod depeter » Stř 28.07.2010, 8:16

Nevim v cem vidis problem zatahnout za jednu packu(stejna jako otvirani nadrze u japonskejch aut)a otocit tu rezervu,a ses pohodlne v kufru.Daleko vetsi orech je tu rezervu vlacet na strechu. :ramena:
A navic,je to velmi dobra obrana proti "pozde sem si vsimla" kochajicim se blondynam.Uz vyzkouseno. :mrgreen:

Greywolf
Diskuzní Guru
Místo/Bydliště: Náchod

Příspěvekod Greywolf » Stř 28.07.2010, 10:47

hele nic ve zlým, zpracování se mi líbí, ale beru to podle sebe, do kufru lezu poměrně často kvůli psůma navíc do kufru dávám vše, nemám rád to co dělá spousta lidí,, ehmm, ženskejch :-) že cpou nákupy na sedačka a kde co, tak když musím vyklopit kolo a potom otevřít kufr, to je činnost zbytečná. Co se týká toho kola na střeše, dám ho tam jednou a tím to je vyřešený, nepíchnul jsem ani nepamatuju a vozím pro sichr opravárenský kit a malý kompresor, takže výměna kola je až ta nejzašší možnost. Jo a co se týká blondýn, tak to potom joo, s tím se nedá nesouhlasit :-) Já mám závěs, ten taky funguje, taky vyzkoušeno, ale ne blondýna, byl to důchodce s funglovkou ochcáfkou. Jsem prej před přechodem zbytečně zabrzdil když mi tam vjel blb na kole. :-)

Frankie
Staroffrouďák
Témata: 342
Auto: nepotřebuju auto, to má každej co má do prdele díru
Věk: 51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frankie » Stř 28.07.2010, 12:39

Greywolf » stř 28.07.2010, 10:47 napsal:hele nic ve zlým, zpracování se mi líbí, ale beru to podle sebe, do kufru lezu poměrně často kvůli psůma navíc do kufru dávám vše, nemám rád to co dělá spousta lidí,, ehmm, ženskejch :-) že cpou nákupy na sedačka a kde co, tak když musím vyklopit kolo a potom otevřít kufr, to je činnost zbytečná. Co se týká toho kola na střeše, dám ho tam jednou a tím to je vyřešený, nepíchnul jsem ani nepamatuju a vozím pro sichr opravárenský kit a malý kompresor, takže výměna kola je až ta nejzašší možnost. Jo a co se týká blondýn, tak to potom joo, s tím se nedá nesouhlasit :-) Já mám závěs, ten taky funguje, taky vyzkoušeno, ale ne blondýna, byl to důchodce s funglovkou ochcáfkou. Jsem prej před přechodem zbytečně zabrzdil když mi tam vjel blb na kole. :-)
nojo no ale ne každej chce za každou cenu mršit těžiště auta
Fuck all, it is better to live

Vrátit se na “SsangYong”