autorádio

I tahle značka svede v terénu leccos
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
johnycash
nováček
Témata: 0
Stav: Offline

autorádio

Příspěvekod johnycash » Út 10.04.2012, 11:39

Ahoj, nevíte kde se dá sehnat nějaké slušné autorádio pro korando? chtěl bych aby to mělo i televizi, ale nevím jestli to poběží i za jízdy. na internetu jsem našel tohle http://www.autoradiadvd.cz/33-specialni ... ssang-yong ale zdá se mi to nějaké levné na to kolik to má funkcí. Nevíte kde by se to dalo osahat? Tady to mají jenom přes internet. Ale líbí se mi to, šel bych do toho.

díky

elbarto
Věčnej rejpal
Témata: 19
Místo/Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: autorádio

Příspěvekod elbarto » Út 10.04.2012, 16:12

Tohle neznam, jen pisnu co jsme resili na podobne tema: http://stualarm.cz/produkt/80805-x-2din ... rem-a-gps/

Chtel jsem 2 DIN v audi nahradit necim multimedialnim s navigaci. Tohle byla jedna z mala lacinejsich cest, pokud clovek nechce origos nebo lepsi a drazsi, jako Alpine, atd.
Tento cinsky zazrak funguje, ale ... ruzne se to hloda a kouse. Predevsim hudebni kvalita je udesna, alespon ve srovnani s pomerne kvalitnimi origo systemy pro Audi.
Kazdy lepsi montaznik HiFi do car pri dotazu na podobne stroje zbrunatni a krici neeeeeeeeee :-)

Nez podobne cinske pomsty, je snad lepsi jit do nejakeho origo 2DIN panelu z druhe ruky a snazit se to prizpusobit vhodnym rameckem. Telku za jizdy ti odblokuje kazdy lepsi montaznik radii.

Autor tématu
johnycash
nováček

Příspěvekod johnycash » Út 10.04.2012, 22:31

jo, i pro audi tam mají. za lepší cenu než sturalarm.

jako jasně, ale zase chci aby to nějak vypadalo. nechci řešit nějaký rámeček a kopat kabeláž. asi do toho půjdu. ovládání na volantu se taky tváří že by fungovalo...

weni
nováček
Auto: Klaus

Příspěvekod weni » Ne 06.05.2012, 9:18

ahoj, no jestli je zrovna levné, já koupil před 3mi lety do SY Koranda 1DINové radio přes net, za 3900kč :-D dvd obraz na panelu, i přípojky pro externí obrazovku, navzdory všem skeptikům hraje výborně, přehrává i taková DVD a CD co domácí přístroj vyhazuje obloukem směrem ke koši, zvuk slušný, jen horší příjem radia, často ladí, hledá (spíš chyba antény, zlomil se jezdec uvnitř,tahám ji ven ručně, od té doby to myslím i zlobí, uvidíme po výměně) K tomu obrazu za jízdy - dle šématu jsem tam měl mimo jiné i kablik na připojení na zpátečku (tzv.odjištění obrazovky) po připojení přímo na kostru a tím simulování zařazené zpátečky to normal funguje. Nejdřív jsem to z obav o přímý zkrat hodil přes žárovku (menší odpor) ale elektrikář mě ujistil že tento odpor je vcelku zanedbatelný, dané napřímo to už 3 roky funguje bez problému.

Vrátit se na “SsangYong”