MČR - 8.závod SLOVÁCKO (28.-29.10.2017) | Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |
Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Zkušenosti Musso?

I tahle značka svede v terénu leccos
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
wildcar
nováček
Témata: 1
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Věk: 36
Stav: Offline

Re: Zkušenosti Musso?

Příspěvekod wildcar » Út 29.03.2016, 22:44

No joooo, jenze Rexton je uz financne dal :-D

Autor tématu
wildcar
nováček

Příspěvekod wildcar » Čt 31.03.2016, 10:52

jen tak pro info, abych se v těch inzerátech začla trochu orientovat, co je a neni v cajku (samozřejmě je jasný, že je potřeba doplnit spoustu informací a hlavně to vidět) - názor na tohle auto? Mě osobně tedy přijde divný, že by měl najeto tak málo, v případě, že za sebou má píchlý podval.... nebo? Rsp.mě zajímá celkově, co si o tom inzerátu na první pohled myslíte vy? Díky. Je to momentálně jediný diesel na prodej v ceně cca 25-45t.

http://auto.bazos.cz/inzerat/56981739/s ... -musso.php

Strelec
Staroffrouďák
Témata: 0
Místo/Bydliště: Královéhradecko
Věk: 47

Příspěvekod Strelec » Čt 31.03.2016, 21:31

Fotky na prd, kilometrům nevěřím, v těhle letech je reálně 250 tis a víc. Spíš víc.... :wink:
Chce to vidět, tahle se to nedá poznat. A je tam sníh... asi to nebudou úplně aktuální fotky.
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado dobré jest...
SsangYong Rexton - sérioffka v kvádru
Ex: SsangYong Nosorožec - neleštěná leštěnka

Autor tématu
wildcar
nováček

Příspěvekod wildcar » Čt 31.03.2016, 22:03

No, fotky aktualni urcite nebudou. Samozrejme, jak rikam, musela bych tam zajet a zjistit si vic, coz mam celkem v planu. Spis prave jak rikas - o tech km pochybuju a tim na me cely auto pusobi pochybne :-\ no promyslim, jestli tam nezajedu...

RINO
Pokročilý diskutér
Auto: SY nosorožec
Místo/Bydliště: Kolin

Příspěvekod RINO » Pá 01.04.2016, 21:01

No a pak jsou tam Musaci co nepotřebuji mech volnoběžky nemaji tahla řazeni navyskakuji zpatečky nemusiš čistit podtlaky gufera prostě je vic možnosti!!!
Jasny když si všecko nechaš udělat s servisu platiš :bom: trošku fortel necha se tam spousta oprav zvladnout doma!
Na 2.9 turbo co tam nedali to prvni co by to roztočilo pro to co tam je :lol: pokud to drhneš vic jak 90 tak vypadaji zubni plomby :bom: to auto v naftě je nuda ale muže to vyhovovat :roll:
Rexton je asi opravdu lepši volba!!!2.7 je skoro stejny co je v Jeepu

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » Pá 01.04.2016, 21:43

Máš 3,2 ? :hop:

Jo doma se to dá, ale já na to nemám chuť a čas. Trvalo by mi to x krát dýl a stejně bych to mohl skur... tak si radši lehce připlatím. Ona ta práce není tak drahá a díly berou ověřený.

No 2,9 TD jsem jel jen 120 a nebylo to tak zlý. Náš Nosorožec 2,3i jel 170 a na silnici seděl a byl hlučný, :smich: Ale jinak v poho to dával.

Rex : ... a Mergl ML prej

RINO
Pokročilý diskutér

Příspěvekod RINO » Pá 01.04.2016, 22:22

Jo 3.2 a spokojenost :D
dnes koupit auto a jezdit bez nějakych filtru pev častic přidřenych čerpadel vstřiku nefunkčnich čidel uhnilejch dratu prostě se šetři a je to znat to Musak je stary poctivy auto to se musi nechat 8) ale starnem no a všichni :P
Ne pokud něco tak Rextona ale 2.7 určitě :vino:

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » Pá 01.04.2016, 23:12

U Rexe 2,7 je CDI Delphi. Kupovali jsme to s tím, že ty vstřiky prostě jednou budeme muset udělat. 2,9 tyhle problémy nemá. V každým případě to jede jak utržený i s tím automatem. :hop:

RINO
Pokročilý diskutér

Příspěvekod RINO » So 02.04.2016, 8:36

Jak to tak byva mam vic aut nemyslel jsem jen na Yongy stěma přetechnicky vymyšlenejma zhovadilostma co tam stejně jsou na to aby jsme utraceli protože se většina těch nesmyslu da vyřešit jinak jen chtit :bom:
Automat ale ty to maš jen na zadek??? to ja nemužu!
Po Kolině jich jezdi dost a dost Černej Rex spřednim ramem panička, Musso zebřička bilej s pruhy :lol: černej Musak v KH fialovej Musak, Kyron a Rodius, Rex světle modra metla,je jich tady hodně podle mě jsou to auta ktera stoji za ježděni normalni!!!
Jen jsem chtěl řict že pro ženu s dětma je lepši Rexton už pro to že je to v automatu ty Musaci v naftě v automatu skoro nejsou! i když mam podezřeni že ten v Kolině je nafta a automat!nedokažu si představit ženu jak kvedla man na Musakovi to fakt neeee :smich: :smich: :smich: hlavně zpatečku :mrgreen:

Autor tématu
wildcar
nováček

Příspěvekod wildcar » So 02.04.2016, 9:12

nemám s timhle autem zkušenost, ještě jsem ho naživo ani neviděla, ale mužu vysvětlení, proč by ženská neměla mít manuál? Dřív než se rovnou naseru? :D

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » So 02.04.2016, 10:06

Tak vono je to asi jedno, je to o zvyk. Moje paní jezdila Musáčem a teď jezdí Rexem... automat ji vyhovuje podstatně víc. :lol: Já mám v Matrixovi manuál a do čeho sednu s tím jednu. MĚ je to fuk. :ramena:
A k té zpátečce - občas se jí tam nechce - je třeba vymáčkout spojku několikrát, než se kolečka seřadí. Ale žádnej velkej problém to není.

Autor tématu
wildcar
nováček

Příspěvekod wildcar » So 02.04.2016, 12:05

je vidět,že nevíte, čim jsem doted jezdila :D Dokonce svojím Transporterem T3 jsem jezdila od chvíle předání, kdy původní majitel čuměl, jaktože s tim jedu uplně v pohodě, když převodovku musel všem tisíckrát vysvětlovat. Za prvé je obráceně a za druhé najít jedničku, dvojku i zpátečku bylo pro pečlivě proškolené vzhledem ke stavu auta :D Manžel s tim odmítal jezdit, protože u toho vždycky ztrácel nervy. Neříkám, že bych byla buhví jakej řidič, ale mám to asi jako střelec - do čeho sednu, s tim prostě jedu a neřešim... naopak mi vadil vždycky automat, že si nemůžu kvedlat podle svého :D :D :D :D

Mám za sebou ježdění s T3, T5, 1203, 120, 105, VW golf 1, golf 2, několikero scirocc, Vito, Tico, Matiz, BMW E36, E92, Fabie... no bylo by to na déle a samozřejmě to nechci srovnávat s offroadem, to ani náhodou, jenom tim chci říct, že jsem zvyklá povětšinou na starý, ne vždy plně funkční šlupky, tak snad bych si s Mussem mohla poradit :D

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » So 02.04.2016, 17:12

Určitě. :vino: Koukám na 34 let máš docela bohatý řidičský život. :D Jen tak dál.

Autor tématu
wildcar
nováček

Příspěvekod wildcar » So 02.04.2016, 17:30

No ja myslim, ze 34 neni tak malo, abych nemela uz nejaky ty km za sebou :-D a je cas si zkusit zas neco novyho. Treba Musso :-D
No jsem fakt zvedava, jaky budu mit dojmy, az ho konecne uvidim vubec... Treba se leknu a reknu si, ze tohle fakt nepujde :-D

Strelec
Staroffrouďák

Příspěvekod Strelec » So 02.04.2016, 17:50

http://www.tipcars.com/ssangyong-musso/ ... 15320.html
je to sice víc, ale taky nevypadá na pohled špatně.

A jestli chceš předváděčku, zkusím zavolat do Radíkovic, jestli tam Musso má na zkušební jízdu. Se můžeš svést. :wink: S majitelem se dobře znám, mám od něj už čtvrtýho Huňáče a servisoval mi Musso, teď Rexe.
Nebo ještě jeden opravář v Černilově má Musso v 2,9 tam bych mohl taky ztratit slovo.
Nevnucuju, jen abys kvůli tomu nejezdila moc daleko. :wink:

Vrátit se na “SsangYong”