Dražba Superba

Chcete cokoli vydražit? Offrouďácká aukční síň je zde k dispozici
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
Jakub
Pokročilý diskutér
Témata: 9
Auto: Suzuki Samurai

Dražba Superba

Příspěvekod Jakub » Po 31.10.2016, 1:01

Zdravím, mám prosbu,
Nejdete se někdo z okoli Frydku Mistku podivat na prohlidku Škody Superb 1.11. na Exekutorskem uradu? Viz. tento odkaz
https://www.e-drazby.cz/index.php?obj=330&dd=NTA0Ng==
Kdyby někdo byl, mohl by napsat jak to auto v reálu vypadá? Je mi jasný že žádná leštěnka to neni, ale zas za nějakej rozumnej peníz bych ho klidně doma měl.
Díky

daavis
Inventář fóra
Témata: 14
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 33

Re: Dražba Superba

Příspěvekod daavis » Po 31.10.2016, 5:12

Kupoval jsi uz nekdy neco v drazbe?
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Autor tématu
Jakub
Pokročilý diskutér

Příspěvekod Jakub » Po 31.10.2016, 14:26

Jo, ale byt, auto ne :D

Badlands
Inventář fóra
Témata: 179
Auto: FJ Cruiser a UAZ 469
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Badlands » Po 31.10.2016, 17:22

to auto na místě vydraží blbec za nesmysl, toť moje zkušenost z dražeb...
-> PŘIHLAŠOVÁNÍ a PŘEPISY AUT BRNO http://www.REGISTRACE-VOZIDEL.cz
-> EMISE + STK NA COKOLIV -> Zajistím trvalý pobyt v Brně
tel.: 723 333 222 ; nepište mi SZ=nečtu je!
https://www.youtube.com/watch?v=qOqHhBn6CjQ

daavis
Inventář fóra
Témata: 14
Auto: Nissan Terrano II 2,7 tdi+chip 125kw. 2" Iron Man, snorchel,31" Yokohama Geolandar MT
Místo/Bydliště: Größ Wisternitz bei Olmütz
Věk: 33

Příspěvekod daavis » Po 31.10.2016, 20:10

Presne stejnou zkusenost mam ja.
Byl jsem nekolikrat na drazbe u nas v Preove a cumel jsem. Lidi si odnaseli vykrakany motorovy pily o petikilo levnejsc nez v kramu se zarukou atd. Na servise jsme meli Oktavu z drazby, domrdany poloosy a prevodovka kvuli citlivymu odtahu, prohlidkou o aute toho moc nezjistis. A ve finale za fesnyho Supa vysolis stejne nebo vic nez pri uvazenym nakupu v klidu u normalniho cloveka pres inzerci..
Profi detailing interiér/exteriér Olomouc. Renovace, voskování laků produkty 3M, AUTOGLYM,DODO JUICE,SWISSVAX.

Terrano II 2,7 tdi. 2" IM, snorchel, 31"MT

Autor tématu
Jakub
Pokročilý diskutér

Příspěvekod Jakub » Po 31.10.2016, 21:39

Hm hm, chlapi díky za poznatky....fakt je ten že ty dražby maj obrovskou reklamu, ví o tom spoustu lidí, kteří do toho serou nesmyslny prachy ....tím to ztrácí svý kouzlo :) kazdopadne jsem se prihlasil a uvidime jak to bude probihat

elbarto
Věčnej rejpal
Témata: 23
Místo/Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod elbarto » Út 01.11.2016, 0:09

Nemuzes rict jestli vetsi kozy maji bloncky nebo brunety, stejne tak je to na drazbach. Jednou katastrofa, jednou super nakupy urcite bych to globalne nezatracoval. Kdyz budeme mluvit o autech nikoli stare vetesi. Vetsina kupujich jsou bazarnici, kteri maji jasne dane mantinely, aby jeste vydelali. Jen za posledni roky si vybavuju dva kamose co dotahli moc pekna auta za super cenu. Jiste je to o maximalnim riziku. Pri prohlidkach je mozne nastarovat, kdyz pruvodce ma dobrou naladu a dovlece baterky, klicky nejsou zalomene v zapalovani nebo uplne nejsou, atd. Jinak oblibena hlaska: "jak to tady stoji, kdyz nechcete neberte" . Kdo ma koule je to lepsi nakup nez sroty v bazacich. Osobne jsem kupoval par aut od statu a velka spokojenost. Jen to nebyla klasicka drazba, ale nabidka obalkovou metodou. U tech drazeb nezapomen, ze platis na miste na prkno.

Autor tématu
Jakub
Pokročilý diskutér

Příspěvekod Jakub » Út 01.11.2016, 0:23

No jako do Frýdku to mam třistapáďo, tak jsem myslel jestli se na to nejde někdo podivat....a vlastně i kdyby někdo šel a stálo to za to, určitě sem pak nebude psát, je to dobrý ber to, ale spíš se to bude snažit koupit sám ....jo to vim že platba je hned, s tim problem nemám .... Jo jasně no bazarníci, za 150 koupit, naleštit, stočit kilometry a za 200 to vystavit u sebe na vyšterkovanom plácku....

Badlands
Inventář fóra
Témata: 179
Auto: FJ Cruiser a UAZ 469
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Badlands » Út 01.11.2016, 8:28

Moje zkušenost je dost hrozná. Čtyřkolky na fotkách v super stavu, ve skutečnosti dojebaný jako kdyby sloužily deset let v afghánistánu, ale za pár korun by se to dalo. Nakonec se tam vždycky objevil člověk co byl naprosto mimo realitu a přihazoval jako smyslů zbavenej. Výsledek = čtyřkolka dražší než kdybych jí normálně koupil na bazoši. Totéž s autama.
Dražil jsem několik aut od ministerstva vnitra a tam jsou lidi mimo úplně. Zadřená potlučená jedničková oktávka s motorem 1.6 55kw se vydraží za 25tis. a podobně.
Nechci tě od toho nijak zrazovat, zajeď si tam, zkus to, uvidíš sám. Ale klidně bych vsadil na to, že se to auto prodá za podobný peníze co stojí normálně v bazaru, kde máš alespoň částečnou šanci auto prohlídnout a vyzkoušet.
A radši ani nebudu mluvit o tom, jak krásně se přepisuje auto z exekuční dražby.
-> PŘIHLAŠOVÁNÍ a PŘEPISY AUT BRNO http://www.REGISTRACE-VOZIDEL.cz
-> EMISE + STK NA COKOLIV -> Zajistím trvalý pobyt v Brně
tel.: 723 333 222 ; nepište mi SZ=nečtu je!
https://www.youtube.com/watch?v=qOqHhBn6CjQ

Vrátit se na “Dražba - aukce”