MČR Offroad Trial 17.-18.3. | Pístovské mokřady - jaro 2018 30.-31.3. | MČR Offroad Trial 14.-15.4. Kladno | MČR Offroad Trial 5.-6.5. |
MČR Offroad Trial 26.-27.5. Krnov | MSR+MČR Offroad Trial 23.-24.6. Valča, SK | EUROTRIAL Španělsko 27.-29.7. |
MČR Offroad Trial 8.-9.9. Milovice | MČR Offroad Trial 28.-29.9. Jihlava | MČR+MSR Offroad Trial 27.-28.10. Slovácko |

5.2.2018 večer došlo k havárii v serverovně a odnesla to část databáze. Bohužel ji není možné obnovit. Takže část příspěvků za nějakou poslední dobu chybí. Za komplikace se omlouvám. Komanche.
Dočasně nefunguje registrace uživatelů. Během února to bude vyřešeno.

Náš nový Forester

Asi bych urazil SUBI Team, kdybych sem nedal tudle príma značku :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Stefa
Diskuzní Guru
Témata: 4
Auto: Subaru Forester SGS
Místo/Bydliště: SK, BB, LC
Věk: 65
Stav: Offline

Re: Náš nový Forester

Příspěvekod Stefa » Stř 09.11.2016, 19:24

Tak vítaj ! :vino:
Nikdy sa nevzdávaj!
Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME

zdenal
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 5
Auto: L.R.pajero 2,5 TD Vagon,honda cbr rr 900,husqvarna sm 610,dr 650,SUBARU FORESTER
Místo/Bydliště: VALAŠSKO
Věk: 47

Příspěvekod zdenal » Čt 29.12.2016, 18:35

Po pajeru jsem měl forestera.
Byla to nejlepší volba auta co jsem kdy měl,krom pár pi...ovin co jsem spravil naprostý a nepřekovatelný.Odvozil mi matroš na chajdu,mě po hospodách a děti do školy každý den.....Nebýt toho osudného dne,kdy jsem vezl v kufru 400kg kvasu,dvě děti,a 200kg tyček na plot v kufru,a ja osel to vzal skratkou,sloužil by do dnes.....Jenže subárka trochu uhnívají,tak pří najezdu do kopce a překonání meze,kvas naskočil, a v tom okamžiku síla neunavných pružín nepovolila a oddělila podlahu kufru od zbytku káry...Nicméně auto si odvezl chlapec co má šikovné ruce,za týden jsme auto přepisovaly a on tam s ním byl v plné parádě...Tož tak.Subo je subo a vždy bude provozuschopné.Dílů seženeš v Mříčné kolik chceš a vždy ti poradí jako mě KOFILA...
tel.732427574

jp1
Pokročilý diskutér
Témata: 2
Auto: Subaru Forester, Opel Astra

Příspěvekod jp1 » Pá 20.01.2017, 21:34

ahoj, mám toho samého, jen nejslabší motor, když jsem ho dával dohromady, nejlepší byl nákup u subatech, v kladně jsem spokojený nebyl. Jinak spotřebák kupuji na http://www.autodily-cardo.cz/ , jinak jsem moc spokojen já i přítelkyně, skvělá jízda na silnici, teď jsem ho zkoušel ve vysokým sněhu a čuměl jsem co zvládne, oceňuji redukci (kterou ty nemáš), jen by mohl mít větší kufr :-)

cutter
Pokročilý diskutér
Témata: 8
Auto: Subaru Forester, Ford Transit 2,5D, GAZ Gazelle 2,4TDi
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cutter » Čt 26.01.2017, 9:59

Ono je to vůbec docela malinký vevnitř. Když dám dozadu dvě děti se sedačkami a psa, víc se tam nevejde. Kufr je zase mělký oproti třeba ochcávce v kombajnu. Ale jinak naprosto spolehlivé auto. Mám staršího, rok 99 2.0 125KW. Jsem z Liberce a od té doby, co ho máme nepotřebuju lopatu na sníh. Manželka si chrochtá, že se všude dostane a navíc je to 100% spolehlivé auto. Nikde zatím nekvete, nerezne. Doufám, že ještě pár let poslouží. Redukce na projetí závěje se taky hodí.

vil77
Inventář fóra
Auto: Forester
Místo/Bydliště: Gablonz an der Neisse

Příspěvekod vil77 » Čt 26.01.2017, 10:35

cutter napsal:Nikde zatím nekvete, nerezne.

Tak si překontroluj zadní podběhy - nahoře, směrem k blatníku. Taky jsem si myslel, že mám Forejse naprosto v cajku, než mě servisák z PASu vyvedl z omylu - že je to nemoc Foresterů.
Oko za oko a svět bude slepý

cutter
Pokročilý diskutér
Témata: 8
Auto: Subaru Forester, Ford Transit 2,5D, GAZ Gazelle 2,4TDi
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cutter » Čt 26.01.2017, 10:46

vil77 napsal:
cutter napsal:Nikde zatím nekvete, nerezne.

Tak si překontroluj zadní podběhy - nahoře, směrem k blatníku. Taky jsem si myslel, že mám Forejse naprosto v cajku, než mě servisák z PASu vyvedl z omylu - že je to nemoc Foresterů.

Koukal jsem a úplně cajk. Asi mám dobrej kus. Ale co vím, tak tam hnijou hlavně Imprezy. Švára si ji tam nechával vyvařovat a mýmu dědovi tam hnije brutálně.

majer
Inventář fóra
Auto: Subaru Outback 2,5 - LPG
Místo/Bydliště: severní morava
Věk: 41

Příspěvekod majer » Čt 26.01.2017, 12:59

Subaru bez koroze? To bude nějaká čínská kopie :smich:

Vrátit se na “Subaru”