NOVÁ ÉRA MČR - 5.závod KLADNO 26.-27.8. | 7.ročník Čeřínek Trophy 8.-10.9. | Aro šou offroad festival 8.-10.9. |
Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Audi A4 1,9 TDI quattro

Neoffroad vozy - cokoli co není offroad nebo 4x4 patří sem
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Godhaj
Legenda fóra
Témata: 56
Místo/Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Audi A4 1,9 TDI quattro

Příspěvekod Godhaj » Pá 19.05.2017, 17:51

To chce klid Chose.. Tady je to sdružení navzájem extrémně závistivých lidí kteří prostě nedokážou pochopit jak je možné že vlastníš pět aut a některý prodáváš.. Nejvíc sou to ti kteří na "kolegiálním" prodeji mezi sebou vydělali víc něž si mi umíme představit...

Malina
Závislý diskutér
Témata: 0
Auto: stříbrný šíp (ešus,nicméně leštěnka jako prase) :D
Místo/Bydliště: Bryncl - Bástr
Věk: 38

Příspěvekod Malina » Pá 19.05.2017, 20:13

Slova o závisti mě fakt pobavily :D Ne, opravdu nezávidím lidem, kteří mají pět aut a občas některý z nich střelí výhodně "kámošovi" o pár desítek tisíc víc s vidinou výdělku. Člověk se hold nějak živit musí... Nicméně auto je pro mě pouze dopravní prostředek, kterej mě dostane z bodu á do bodu bé. A vážně si nepotřebuju honit ego tím, že si vozím prdel v bávu za mega. Ale to je věc názoru, každej má ty hodnoty nastavený trošku jinak. Každopádně překupníci se v tomto vlákně evidentně poznali (když čtu ty názory tak koukám, že oba dva), takže přísloví o potrefený huse už netřeba zmiňovat :mrgreen:
Je mi jedno, co o mě lidi říkají za mými zády...
Důležité je jen to, že když se otočím, všichni drží hubu :D

tom106
Diskuzní Guru

Příspěvekod tom106 » Pá 19.05.2017, 20:41

:thumright:

Godhaj
Legenda fóra

Příspěvekod Godhaj » Pá 19.05.2017, 20:45

Malina napsal:Slova o závisti mě fakt pobavily :D Ne, opravdu nezávidím lidem, kteří mají pět aut a občas některý z nich střelí výhodně "kámošovi" o pár desítek tisíc víc s vidinou výdělku. Člověk se hold nějak živit musí... Nicméně auto je pro mě pouze dopravní prostředek, kterej mě dostane z bodu á do bodu bé. A vážně si nepotřebuju honit ego tím, že si vozím prdel v bávu za mega. Ale to je věc názoru, každej má ty hodnoty nastavený trošku jinak. Každopádně překupníci se v tomto vlákně evidentně poznali (když čtu ty názory tak koukám, že oba dva), takže přísloví o potrefený huse už netřeba zmiňovat :mrgreen:

Když už tady tak zasvěceně rozséváš moudra.. Čímpak se živíš ty?

Malina
Závislý diskutér
Auto: stříbrný šíp (ešus,nicméně leštěnka jako prase) :D
Místo/Bydliště: Bryncl - Bástr
Věk: 38

Příspěvekod Malina » Pá 19.05.2017, 21:25

Obávám se, že smysl mojí práce by člověk, který staví životní hodnoty na velikosti svého vozového parku a vydělávání si na svých přátelích jen velmi těžko pochopil. Nicméně abych ukojila tvoji zvědavost, dělám práci, která mě baví a má smysl a pomáhám těm, kteří se o sebe sami postarat nedokážou... Doufám, že tě tahle odpověď uspokojila, páč tímto končím s plevelením Kyslíkova inzoše na prodej auta :wink:
Je mi jedno, co o mě lidi říkají za mými zády...
Důležité je jen to, že když se otočím, všichni drží hubu :D

Godhaj
Legenda fóra

Příspěvekod Godhaj » Pá 19.05.2017, 22:11

Malina napsal:Obávám se, že smysl mojí práce by člověk, který staví životní hodnoty na velikosti svého vozového parku a vydělávání si na svých přátelích jen velmi těžko pochopil. Nicméně abych ukojila tvoji zvědavost, dělám práci, která mě baví a má smysl a pomáhám těm, kteří se o sebe sami postarat nedokážou... Doufám, že tě tahle odpověď uspokojila, páč tímto končím s plevelením Kyslíkova inzoše na prodej auta :wink:

Velmi vznosné.. Ty si o tolik lepší než já.... :smich:

Beďar
Věčnej rejpal
Témata: 480
Auto: HDJ80
Místo/Bydliště: offroaddecin.cz 608302032
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Beďar » So 20.05.2017, 11:15

Kdyby v inzerátu byla alespoň přibližná cena a hlavně telefon, tak by to ta diskuze nebyla taková jaká je!

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 38
Věk: 37

Příspěvekod Edgar » So 20.05.2017, 12:22

Ale spousta lidí má na sebe vzájemně telefony a kdo umí hledat si ho tady na foru dokáže najít. :ramena:

Taz
Táta surfer
Témata: 26
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » So 20.05.2017, 20:28

Beďar napsal:Kdyby v inzerátu byla alespoň přibližná cena a hlavně telefon, tak by to ta diskuze nebyla taková jaká je!

No,myslím že Jarda to shrnul přesně...a jinak je to furt stejná diskuze ...dnes vtipně (to myslím vážně) vylepšená Malinou :wink: ...Nicméně hláška "inzerát typu Koňas" mi přijde vtipná,klidně se rozčiluj,Jiřino,je to tak,Pavel píše podobně inzeráty....nicméně jeho inzeráty mne ani neštvou ale je to dáno tím že neprodává věci o které se zajímám takže mi to ani nevadí...ale normálně ,když není uvedena cena ani přibližně tak si říkám"hmm ,zas někdo neví co by za to chtěl" a jdu od toho...ano ,nejspíš přijdu o potencionální kšeft (protože jsem opravdu taková sfině a opravdu občas kupuji auta s tím že je prodám dál) ale vím že to takhle má i dost jiných známych...o hledání čehokoliv tady na fóru,natož telefonu,to se snad ani nebudeme bavit,ne?...takže majitel zas přichází o potencionální zákazníky...každýho věc :ramena:
To kyslík: Prosím,neber to osobně,tohle je spíš na běžnej stav inzerce tady,ne na Tebe osobně,ty zas tak častej "obchodník" nejsi co jsem si všiml,takže pokud jsi to nenapsal celý neúmyslně tak to oprav,pokud úmyslně tak jim dej foun a můžete si povídat :wink: :vino:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » So 20.05.2017, 20:30

Pechy napsal:Malino, psal jsem soukromku hned po zveřejnění inzerátu a doteď nepřišla odpověď....

takže díky za radu

ALE ASPOŇ NEJSI VYTOČENEJ,VENDO :D ...
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » So 20.05.2017, 20:33

Badlands napsal:Inzerát bez ceny a bez kontaktu je na piču a měl by se rovnou smazat. A kdo to nechápe je dement.

Ne,na tu je něco jinýho...inzerát je na inzerování,to nevíš? ...A nemaže se tu...nic..Jsem dement když si myslím že ne každej inzeruje 20 aut za měsíc a tím pádem si nemusí uvědomit že mu v něm něco chybí?

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » So 20.05.2017, 20:35

Godhaj napsal:
Malina napsal:Obávám se, že smysl mojí práce by člověk, který staví životní hodnoty na velikosti svého vozového parku a vydělávání si na svých přátelích jen velmi těžko pochopil. Nicméně abych ukojila tvoji zvědavost, dělám práci, která mě baví a má smysl a pomáhám těm, kteří se o sebe sami postarat nedokážou... Doufám, že tě tahle odpověď uspokojila, páč tímto končím s plevelením Kyslíkova inzoše na prodej auta :wink:

Velmi vznosné.. Ty si o tolik lepší než já.... :smich:

Jj,a i hezčí ...

Pechy
Staroffrouďák
Témata: 22
Auto: Nissan Patrol GR Long
Místo/Bydliště: Východ Čech
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pechy » So 20.05.2017, 21:12

Taz napsal:
Pechy napsal:Malino, psal jsem soukromku hned po zveřejnění inzerátu a doteď nepřišla odpověď....

takže díky za radu

ALE ASPOŇ NEJSI VYTOČENEJ,VENDO :D ...

nejsem, už mám koupeno Jardo :pivo:
Obrázek
GR.......to je postoj, ne zkratka
Wozembouch Offroad Team
NÁHR. DÍLY Y60 - tel.: +420 608 86šest 26osm
web: http://www.wozembouch.cz
email: wozembouch1@seznam.cz

Taz
Táta surfer

Příspěvekod Taz » So 20.05.2017, 21:56

Hiluxák napsal:Možná jsem jen pitomej, ale jak je možný že TK do 9/2019? Je snad na dva roky a teď je 5/2017, nebo jsem něco promeskal?

Tahle část mne taky dost zajímá,bych rád využil možnosti dělat stk na 2,5 roku :wink:

Alyss
Věčnej rejpal
Témata: 14
Auto: zelený přízrak
Místo/Bydliště: mmt. Brno

Příspěvekod Alyss » Ne 21.05.2017, 20:49

Malina napsal:Slova o závisti mě fakt pobavily :D Ne, opravdu nezávidím lidem, kteří mají pět aut a občas některý z nich střelí výhodně "kámošovi" o pár desítek tisíc víc s vidinou výdělku. Člověk se hold nějak živit musí... Nicméně auto je pro mě pouze dopravní prostředek, kterej mě dostane z bodu á do bodu bé. A vážně si nepotřebuju honit ego tím, že si vozím prdel v bávu za mega. Ale to je věc názoru, každej má ty hodnoty nastavený trošku jinak. Každopádně překupníci se v tomto vlákně evidentně poznali (když čtu ty názory tak koukám, že oba dva), takže přísloví o potrefený huse už netřeba zmiňovat :mrgreen:

Oba tři :lol:
Škoda krásy, kde rozumu není ...

Vrátit se na “Prodám auto - břichoplaz a moto”