MČR Offroad Trial 17.-18.3. | Pístovské mokřady - jaro 2018 30.-31.3. | MČR Offroad Trial 14.-15.4. Kladno | MČR Offroad Trial 5.-6.5. |
MČR Offroad Trial 26.-27.5. Krnov | MSR+MČR Offroad Trial 23.-24.6. Valča, SK | EUROTRIAL Španělsko 27.-29.7. |
MČR Offroad Trial 8.-9.9. Milovice | MČR Offroad Trial 28.-29.9. Jihlava | MČR+MSR Offroad Trial 27.-28.10. Slovácko |

5.2.2018 večer došlo k havárii v serverovně a odnesla to část databáze. Bohužel ji není možné obnovit. Takže část příspěvků za nějakou poslední dobu chybí. Za komplikace se omlouvám. Komanche.
Dočasně nefunguje registrace uživatelů. Během února to bude vyřešeno.

PŘIVLAČ + lovení dravcu

Na žádost nejmenovaného ryboloviče vytvořeno toto odvětví, prý je tu spousta rybolovců

Emocuc
Legenda fóra
Témata: 11
Auto: Trabant 601/353 , pajero 2.8 , fábijej
Věk: 31
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: PŘIVLAČ + lovení dravcu

Příspěvekod Emocuc » Pá 28.04.2017, 17:55

Ale kolikrát se mužeš snažit jak chceš mužeš mít výbavu za 50 klacku a je ti to stejně naprd.Jako pstruhař sem si myslel jak udělám díru do světa na jestřebické přehradě na závodech a v prvním kolem sem byl rád za dva duháky a malá holka vedlě me chytla na rákosovej prut a plandavku asi 10 ryb , v druhém kole sem vyhořel uplně... co jsem jezdil na moravu na prázdniny tak zas mi strejc tvrdil že tam nejsou štiky , chytnul sem dvě.Pak mi tvrdil že nemaj okounou protože je to vyžrané od sumcu a ejhle 10 sem jich chytnul , když sem to pak tvrdil jeho známému který byl tenkrát myslim mistr světa v UL přívlači nechápal protože tam před tím den byl a chytnul jednoho..No nic v neděli má bejt hezky tak vyrazím , letos sem byl jednou na zahájení pstruhu.Nechtělo se mi stávat ráno tak sem si zašel odpoledne když už byla většina rybářu natažená u formulí a povedlo se 35 duhák a ten byl třeba na rapalu imitující právě malého duháka , na ten se mi daří.Nebo pak se mi osvědčila třiptka v podobě střevle kterých tu je habakuk , to je ostatně dobrá volba chytat na to co je přirozená potrava.
Ruský agent , krycí jméno ´Kapršpion´

Davson12
Pokročilý diskutér
Témata: 1
Auto: Land Rover Freelander
Stav: Offline

Re: PŘIVLAČ + lovení dravcu

Příspěvekod Davson12 » Po 07.08.2017, 10:40

já letos nebyl u vody ještě. nevím. Kor s tím jak ta voda je teď v prdeli ,tak to je úplně odrazující.

Vrátit se na “Rybičky rybičky rybáři jedou”