Vyřešeno!! Rádio CODE Jeep WJ

Džípkařů je u nás opravdu hodně...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 51
Věk: 38

Re: Vyřešeno!! Rádio CODE Jeep WJ

Příspěvekod Edgar » So 07.04.2018, 17:11

Pokud zadáš kód tak nic jinyho dělat nemusíš. To rádio se rozběhne samo hned po dobrým kódu.

Haito
Pokročilý diskutér
Témata: 0
Auto: nic není a dlouho nebude
Místo/Bydliště: s-s Morava
Věk: 34

Příspěvekod Haito » So 07.04.2018, 21:06

Ovšem 2 služby jak ta appka o které jsi mluvil. tak i ta druhá služba mi vygenerovaly stejny kód.
Obrázek
CODE který mám je 4252 ale ten mi nejede.

Haito
Pokročilý diskutér

Příspěvekod Haito » So 07.04.2018, 21:06

Ovšem 2 služby jak ta appka o které jsi mluvil. tak i ta druhá služba mi vygenerovaly stejny kód.
Obrázek
CODE který mám je 4252 ale ten mi nejede.
Pokud bys byl ochotný, měl čas a chuť to zkusit vygenerovat byl bych moc vděčen, po SZ ti pošlu na účet money za ochotu pokud by ses dostal k jinému kódu.
Jako nevím proč se to nechce rozjet:-(

Aha, už vidím čím to bude, na tom radiu je made in France. to bude renaultovina :mrgreen:

Haito
Pokročilý diskutér

Příspěvekod Haito » Po 09.04.2018, 13:30

Nakonec vyřešil dnes servis. Kód z apky byl úplně jiný

Edgar
Staroffrouďák
Témata: 51
Věk: 38

Příspěvekod Edgar » Po 09.04.2018, 22:30

Asi sis zadal blbě zemi i kod

Icem@n
nováček
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ 2,7 CRD
Věk: 44

Příspěvekod Icem@n » Po 09.04.2018, 23:31

Tak kód k rádiu jsem řešil na předchozím WJ taky, po celodenním hledání na netu jsem si stáhnul do mobilu apku a za deset vteřin jsem měl kód. Pak přišel na řadu netěsný vstřik. To byla sranda,hlavně když je zalomený šroub v hlavě, ale povedlo se odvrtat, nařezat helikolovou vložku a byl ok. No, ale když šel pomalu zadní diff do kytek, tak šel stříbrný WJ z domu. No a jelikož je WJ srdeční záležitost, tak jsem se dostal ke kousku s nájezdem 130.000km v černé barvě. Vypadal, že by mohl být klid, ale co čert nechtěl začala padat nafta. Spravila to výměna palivových hadiček od filtru k podávacímu čerpadlu, starty opět na drk. No, ale dneska jsem strávil velmi příjemné odpoledne rabováním zámku dveří spolujezdce, bo začal nejprve blbnout centrál, až se ten zmetek nakonec vůbec neodemkl a neotevřeš dveře ani za boha. Takže sedačka ven, kryt sloupku ven, tapec ze dveří ven. Povolení třmenu zámku zevnitř do půlky, potom uřezání. Vyražení dveří ven. Všude strašný přístup. Už jsem tak daleko, že jsem mu pohrozil, že půjde do světa za tím stříbrným zmetkem co jsem měl před ním. Nakonec po 6 hodinách v garáži vyměněno bez škod, ale ptám se sám sebe proč mě tak trestá, když dostává to nejlepší co je na trhu co se týče olejů, nafty, ND. WJ musí mít fakt člověk hodně rád.

Vrátit se na “Jeep”